Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2 Zlatý a Platinový paušál má dostať výrazne viac dát

· · Diskusia
Zajtra sa máme na tlačovej konferencii O2 dozvedieť, čo nové operátor zákazníkom ponúkne. Bude to viac dát v paušáloch? Vraj áno. V Platinovom by ste mali mať až 30 GB balík.

Operátori postupne reagujú na zvýšený dopyt zákazníkov po dátach v mobile. Orange vo svojej ponuke vynovených paušálov Go ponúka k najvyššiemu programu až 20 GB dát, a podobným smerom sa vraj budú uberať aj dva najvyššie O2 paušály.

Na zajtra (7. 9. 2018) je naplánovaná tlačovka O2, na ktorej má operátor podľa vlastných slov odhaliť veľké veci, ktoré ovplyvnia v najbližšom čase telekomunikačný trh.

O2 predajňa

Náš dobre informovaný zdroj nám už dnes prezradil, o čo zrejme pôjde. Podľa zatiaľ neoverených informácií dostane Zlatý a Platinový O2 Paušál výrazne viac dát. Aktuálne máte v Zlatom paušále 2 GB dát využiteľných v celej EÚ, po novom má objem stúpnuť na 10 GB. V prípade, že nevyužijete finančný bonus na zariadenie, množstvo dát sa zvýši na 15 GB.

Platinový O2 paušál by mal dostať namiesto terajších základných 5 GB balík s objemom 25 GB. Kto nepotrebuje nový telefón a nevyužije bonus, bude mať k dispozícii mesačne 30 GB. Obnova dát po vyčerpaní ostáva. 1 GB si dokúpite za 3 eurá. Meniť sa nemá ani cena mesačného poplatku. Kto využije bonus na zariadenie, už by nemal nedostať možnosť navýšiť si objem dát za poplatok.

Či sú informácie správne, a či sa vyššieho objemu dát dočkajú aj používatelia nižších paušálov, sa dozvieme už zajtra. Tlačová konferencia začína o 10:00.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188