Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung by mal predstaviť skladací smartfón ešte tento rok

· · Diskusia
Zariadenie sa bude dať používať aj v sklopenom režime, kde ponúkne skôr základné funkcie. Pre plné použitie ho bude treba rozložiť. Výrobca chce, aby inovácie, ktoré telefón prinesie, mali pre používateľov zmysel.

Samsung už nejaký čas pracuje na telefóne, ktorý sa bude dať pohodlne poskladať do vrecka. Ohľadom detailov a výbavy nemáme zatiaľ žiadne informácie. K téme sa však z času na čas zvykne vyjadriť šéf firmy Koh Dong-jin. O jeho poslednom vyhlásení sme vás informovali v septembri minulého roka. Vtedy očakával, že by novinku mohli uviesť práve tento rok.

Samsung skladací telefón koncept
obr: xda-developers.com.com/

Vyhlásenia boli vtedy opatrné, pretože v tom čase bolo potrebné prekonať ešte niekoľko technických prekážok. Koh Dong-jin včera tému v rozhovore pre CNBC opäť otvoril a priznal, že na predstavenie skladacieho smartfónu je už ten pravý čas.

Mohlo by sa tak stať na konferencii Samsung Developer Conference, ktorá sa bude konať v novembri. Koh označil pripravovaný telefón za komplikovaný produkt, ktorý je stále v príprave, no vývoj je už takmer uzavretý.

Samsung skladací telefón koncept
obr: xda-developers.com.com/

Zariadenie sa bude dať podľa šéfa Samsungu používať aj v sklopenom režime, kde ponúkne niekoľko základných funkcií. Pre plné používanie ho bude treba rozložiť. V Samsungu uvažovali nad tým, aké výhody by po rozložení mohol telefón ponúknuť v porovnaní s klasickým tabletom.

Nedozvedeli sme sa ale nič konkrétne. V Samsungu sa vraj zamerali na to, aby inovácie, ktoré s novinkou prídu, mali pre zákazníkov zmysel. Viac detailov sa pravdepodobne dozvieme už čoskoro.

Zdroj: cnbc.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188