Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus 6 Red príde už o pár dní

· · Diskusia
V oficiálnom e-shope výrobcu pribudol ďalší farebný variant, tentoraz v žiarivej červenej farbe. Predaj 128 GB modelu s 8 GB RAM odštartuje už onedlho a s doručením aj na Slovensko.

OnePlus 6 je ďalším podareným smartfónom tejto značky, ktorý ponúka najmä rýchly systém, výkonný hardvér a kvalitne spracovanú konštrukciu odolnú jemným kvapkám vody. Telefón sme už v redakcii otestovali, naše skúsenosti si môžete prečítať v recenzii OnePlus 6 - výkon má prednosť.

OnePlus 6 Red

Májová novinka so 6,28'' natiahnutým Full HD+ displejom, čipsetom Snapdragon 845, až 8 GB operačnou pamäťou RAM a bohatým úložným priestorom odštartovala predaj v troch farbách: Mirror Black (lesklý vzhľad), Midnight Black (matný efekt) a Silk White (trblietavý efekt).

Videorecenzia

Top model ponúka nielen dostatok výkonu, bleskové odomykanie tvárou a šikovnú nadstavbu OxygenOS, ale dobrú prácu odvádzajú aj fotoaparáty. Najmä pri záberoch zblízka. Ich kvalitu si môžete pozrieť v článku Takto fotí OnePlus 6: kráľ makro záberov. Koho zaujímajú podrobné špecifikácie, nájde ich v našom základnom infe.

Už od 10. júla bude OnePlus 6 dostupný aj vo vášnivom červenom odtieni v lesklom prevedení. V internetovom obchode pribudol variant Red v kombinácii 8 GB RAM a 128 GB vnútorným priestorom.

Zdroj: www.oneplus.com/sk/oneplus-6

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188