Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus 6 láka na senzor tepu srdca. Oficiálne má prísť 17. mája

· · Diskusia
Spoločnosť sa chce podľa vlastných slov zamerať na prvotriedny používateľský zážitok. Potvrdila Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256 GB úložisko. Najnovšie láka na senzor tepu srdca.

Nie je tajomstvom, že čínska firma už dlhší čas pripravuje svoju novú vlajkovú loď, pričom oficiálne predstavenie je naplánované na 17. mája. Už pred mesiacom zástupca spoločnosti potvrdil základné špecifikácie. OnePlus 6 dostane procesor Qualcomm Snapdragon 845, ktorý doplní 8 GB operačná pamäť RAM a 256 GB úložisko. Cieľom výrobcu je priniesť rýchly a stabilný smartfón s bezproblémovým používaním.

OnePlus 6

Dnes novinka láka obrázkom, ktorý pripomína znázornenie srdcovej frekvencie, na ktorom nechýba označenie telefónu. Zrejme pôjde o senzor tepu srdca, ktorý by mal telefón ponúkať. Očakáva sa 6,28-palcový displej s výrezom a Full HD+ rozlíšením, 3450 mAh batéria, duálny fotoaparát (16 Mpix + 20 Mpix), 16 Mpix predná kamera a 3,5 mm jack.

Výrobca potvrdil sklenenú konštrukciu, ktorá pripomína Samsung Galaxy S9. Cena 256 GB variantu by sa podľa odhadov mohla pohybovať na úrovni 600 eur. Hovorí sa však aj o 64 a 128 GB verziách, ktoré by mali byť lacnejšie. Od oficiálnych informácií nás delia necelé dva týždne.

Zdroj: gizmochina.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188