Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2 rozdáva 5 GB dát na vyskúšanie 4G siete

· · Diskusia
Noví aj existujúci zákazníci môžu do konca júna bezplatne získať 5 GB dát a otestovať dátovú 4G sieť operátora. Bez záväzkov a ďalších podmienok.

Všetci zákazníci O2 môžu získať od soboty 28. apríla 5 GB dát navyše bez rozdielu, či už nejaký dátový balíček využívajú, alebo nie. Ponuka platí aj pre nových zákazníkov, ktorí si chcú otestovať 4G sieť od O2. Aktuálne je LTE pokrytie dostupné pre 93,6 % populácie Slovenska.

Dáta si aktivujete prostredníctvom webového portálu alebo cez mobilnú aplikáciu Moje O2. Noví zákazníci ich môžu získať rovno počas aktivácie SIM karty. Zákazníci s dobíjaním kreditu získajú 5 GB balíček dát na 30 dní, zákazníci s platbou na faktúru ich môžu využívať vo fakturačnom období, v ktorom si ich aktivovali. Ak ich nedočerpajú, vďaka službe Datahit sa im prenesú do ďalšieho fakturačného obdobia.

O2 predajňa

Ak má zákazník už aktivovaný ktorýkoľvek dátový balíček, bonusové dáta sa čerpajú ako prvé v poradí. Zákazníci môžu získať bonusové dáta do 30. júna 2018. Využiť sa dajú na Slovensku a v Čechách. EÚ roaming sa na tieto dáta nevzťahuje.

Pre využívanie výhod rýchleho 4G internetu je potrebné kompatibilné zariadenie s podporou LTE, SIM karta schopná pracovať v 4G sieti a netreba zabúdať na povolenie 4G pripojenia v nastaveniach mobilu. Vyše 46 % zákazníkov O2 používa smartfón s podporou LTE, no 13 % má stále starý typ SIM karty. Stačí sa zastaviť na ktorejkoľvek predajni O2 a bezplatne dostanú novú.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188