Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Červený iPhone 8 a 8 Plus v edícii (PRODUCT) RED

· · Diskusia
Očakávania sa potvrdili. Apple dnes vydal na podporu boja proti šíreniu HIV obidva modely iPhonu 8 v novej farebnej verzii RED. Žiarivo červené modely budú dostupné v 64 GB a 256 GB kapacite.

K trom farebným odtieňom dnes pribudla sýta červená v matnom prevedení.

Špeciálnu edíciu (PRODUCT) RED pre tento rok bude zastupovať dvojica iPhone 8 a iPhone 8 Plus v 64 GB a 256 GB prevedení. Červený iPhone X neprišiel.

Okrem novej farebnej verzie bude v edícii RED k dispozícii flipové kožené puzdro Leather Folio určené pre iPhone X, ktoré ochráni zadnú časť i displej telefónu.

Apple iPhone 8 RED

Aj vlani bol v ponuke červený iPhone 7 a 7 Plus, predná strana však bola biela, čo sa mnohým používateľom nepáčilo. Tento rok priniesol Apple kombináciu červenej s čiernou.

Predobjednávky štartujú na vybraných trhoch už zajtra 10. apríla, oficiálny predaj začne 13. apríla. Medzi prvé krajiny, kde si v Apple obchodoch červené iPhony 8 kúpite, patrí Francúzsko a Nemecko. Ostatné trhy budú nasledovať neskôr.

Kto má blízko do Viedne, môže sa po červený iPhone zastaviť v novom Apple Store. Dátum štartu predaja v Rakúsku výrobca zatiaľ nezverejnil.

Európske ceny by sa meniť nemali. Overíme si to ale až zajtra, keď budú v obchodoch spustené predobjednávky.

Aktuálne ceny:
- iPhone 8 64 GB: 799 eur
- iPhone 8 256 GB: 969 eur
- iPhone 8 Plus 64 GB: 909 eur
- iPhone 8 Plus 256 GB: 1079 eur

Zdroj: apple.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188