Fony.sk

Honor 9 za trvalo zníženú cenu

· · Diskusia

Pred tromi mesiacmi klesla cena Honoru 9 prvýkrát pod hranicu štyristo eur na 389 eur, teraz sa cena trvalo znížila o ďalších 30 eur.

Stále ešte aktuálna vlajková loď Honor 9 má 5,15'' Full HD displej a elegantný dizajn so skleneným a veľmi klzkým povrchom. Medzi kľúčové špecifikácie patrí čipset HiSilicon Kirin 960, 4 GB operačná pamäť RAM, 64 GB úložisko a 3200 mAh batéria. Nad operačným systémom Android beží používateľské prostredie EMUI.

Honor 9

Snímač odtlačkov je umiestnený pod displejom a poslúži nielen na odomknutie smartfónu, ale jednotlivým gestám možno priradiť ďalšie možnosti ovládania - napríklad sťahovanie notifikačnej lišty a jej zmazanie, zosnímanie fotografie a videa, prijatie či odmietnutie hovoru, ovládanie budíka alebo listovanie v galérii.

Videorecenzia

Lákadlom Honoru 9 je duálny fotoaparát. Hlavný 12-megapixelový RGB snímač dopĺňa sekundárny monochromatický s 20 Mpix rozlíšením. O kvalite fotoaparátov sa môžete presvedčiť v článku Takto fotí Honor 9: večer v meste, kompletnú recenziu si môžete prečítať v článku Honor 9 - ešte lepší, ešte klzkejší.

Honor 9 je za novú cenu 359 eur k dispozícii u všetkých autorizovaných predajcov. Vyberať môžete medzi zafírovo modrým, antracitovo čiernym alebo ľadovo sivým odtieňom.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
1 príspevok
5.4.2018
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188