Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor View 10 prichádza na Slovensko

· · Diskusia
Na Slovensku odštaroval oficiálny predaj modelu, ktorý pôvodne nebol určený pre náš trh. Výrobca zmenil názor, a tak si 6'' android s natiahnutým Full HD+ displejom, čipsetom Kirin 970 a duálnym fotoaparátom môžete kúpiť u vybraných predajcov.

Honor View 10 mal v Číne svoju premiéru v novembri minulého roka a v decembri bol spolu s Honorom 7X uvedený na európsky trh. Na Slovensku sa však dvojica noviniek nemala podľa prvých vyjadrení predávať. Všetko je inak. Honor 7X k nám prišiel v polovici februára, View 10 sa začína predávať dnešným dňom.

Honor V10

View 10 prináša 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a Full HD+ rozlíšením 1080 x 2160 bodov. Ako jeden z mála telefónov s natiahnutým displejom ponúka čítačku odtlačkov na prednej strane. V celokovovom tele pracuje výkonný procesor Kirin 970, ktorý nájdeme v top modeloch materskej firmy Huawei.

Honor V10

Na Slovensku sa bude predávať prémiová verzia s 6 GB operačnou pamäťou RAM a 128 GB úložiskom, ktoré môžete rozšíriť microSD kartami do veľkosti 256 GB. Prídete tým ale o dual SIM funkciu. Veľkej časti používateľov však bude 128 GB vnútorná pamäť stačiť, a tak nebude problém využívať Honor View 10 ako dual SIM smartfón.

Honor V10

Zadný duálny fotoaparát kombinuje 16 Mpix a 20 Mpix snímač, jeden fotí v RGB, druhý monochromaticky. Ide o vôbec najlepší fotoaparát medzi telefónmi Honor. Pri fotení snímok je možné využívať efektu širokej clony a prvkov umelej inteligencie. Hlavnú dvojicu fotoaparátov dopĺňa predná 13 Mpix kamera. Kompletné informácie o hardvérovej výbave nájdete v základnom infe.

Honor View 10 v modrej farbe je od 22. marca dostupný na predobjednávku u predajcov Alza.sk, NAY, Datart, TPD, Okay, Mall.sk nebo hej.sk. Odporúčaná cena je stanovená na 499 eur. Naskladnenie sa očakáva v apríli.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188