Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: Navzájom zadarmo s 2 GB dát pre každého člena

· · Diskusia
Orange od dnešného dňa zvýhodnil službu Navzájom zadarmo. Všetkým členom skupiny pridáva spolu až 10 GB extra dát na tri mesiace zadarmo. Zriaďovateľ skupiny môže byť zaradený do žrebovania o nový iPhone X.

Skupinu Navzájom zadarmo, v rámci ktorej si členovia medzi sebou telefonujú a posielajú správy bezplatne a bez obmedzení, môže založiť každý majiteľ hlasového paušálu s mesačným poplatkom aspoň 20 eur. V rámci balíkov Love tak sa výška poplatku znížila od februára na 8 eur.

“Orange”

Každý z členov skupiny môže pre seba získať 2 GB dát mesačne na tri mesiace zadarmo. Bonusové dáta si môže aktivovať ktorýkoľvek člen skupiny či už s hlasovým paušálom alebo Prima kartou od Orangeu, a to cez zákaznícku zónu e-care, na Zákazníckej linke 905, predajnom mieste alebo formou SMS na číslo 969 s textom "2 GB".

Zakladateľ skupiny Navzájom zadarmo sa navyše môže zapojiť aj do súťaže o atraktívny Apple iPhone X. V hre sú tri smartfónov s 256 GB kapacitou a vo farbe Space Grey. Stačí poslať SMS na číslo 969 s textom SUTAZ.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188