Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei Fit: vodeodolný fitnes tracker so šesťdňovou výdržou

· · Diskusia
Osloví najmä športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Ponúkne viacero športových režimov, vodeodolnosť, monochromatický displej, ktorý nikdy nezhasína a takmer týždňovú výdrž batérie na jedno nabitie .

Smart zariadenie Huawei Fit nepatrí k horúcim novinkám, informácie o ňom však na našom webe chýbali. Aktuálne má v Telekome priaznivú cenovku. Fitnes tracker s dizajnom hodiniek má okrúhly 1,04'' monochromatický LCD displej (elektronický papier), ktorý je stále čitateľný, nikdy nezhasína. Vďaka tejto technológii vydrží na jedno nabitie až šesť dní.

Zariadenie dokáže počítať kroky, monitorovať váš spánok či srdcovú frekvenciu a podľa výrobcu s nimi môžete aj plávať. Spĺňajú certifikáciu IP68 a 5 ATM. Čo tieto hodnoty znamenajú sme nedávno vysvetlili v článku Ako je to s vodeodolnosťou smartfónov a inej techniky?.

Huawei Fit

Základné parametre:
Rozmery: 39,5 x 9,9 mm, Remienok: 265 mm (väčší), 227 mm (menší), hmotnosť: 35 gramov, displej: 1,04'', rozlíšenie 208 x 208 b. (kruh s priemerom 208 px a zobrazením 33 962 px), LCD displej monochromatický, Gorilla Glass 3, Bluetooth 4.2, odolnosť IP68, 5 ATM, senzory: 6-osový snímač pohybu (akcelerometer + gyroskop), snímač tepovej frekvencie, CAP-senzor, snímač okolitého svetla, výdrž batérie: 6 dní, doba nabíjania: 1,5 hodiny, kompatibilita: OS minimálne Android 4.4 alebo iOS 8, farby (remienok + hodinky): čierna + šedá, modrá + strieborná, oranžová + strieborná.

Huawei Fit

Huawei Fit vie automaticky zistiť či spíte alebo ste v pohybe. Na základe toho meria počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie či dĺžku spánku. Hodinky nemajú vlastné GPS, ale synchronizujú sa s aplikáciou Huawei Wear pre Android alebo iOS. Upozornia vás na prichádzajúci hovor či SMS-ku a jemné vibrácie oznámia notifikácie z podporovaných aplikácií. Sledovanie srdcovej frekvencie môže prebiehať automaticky počas celého dňa alebo manuálne.

Výrobca garantuje vďaka vysokej sile signálu snímača veľmi presné výsledky. Batéria by vám mala vydržať šesť dní bežného používania, po ktorých ju nabijete za približne 1,5 hodiny. V režimoch nájdete viaceré športy, pričom nechýba ani plávanie.

Cena Huawei Fit je v slovenských obchodoch približne 149 eur a kúpite ich s čiernym alebo oranžovým remienkom. Čierny variant je aktuálne v Telekome dostupný za akciovú cenu 129 eur.

Zdroj: consumer.huawei.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188