Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

JBL Go 2: vodeodolný Bluetooth reproduktor

· · Diskusia
Druhá generácia obľúbeného kompaktného reproduktora prichádza s odolnosťou voči vode a vylepšeným zvukom.

Bezdrôtový reproduktor JBL Go prišiel na trh v roku 2015 a doteraz sa ho na celom svete predalo viac než 10 miliónov kusov. Malé zariadenie ponúka prekvapivý zvuk a hlasitosťou i kvalitou prekonáva aj drahšiu konkurenciu. Dojmy z testovania si môžete prečítať v recenzii s príznačným názvom: JBL Go - farebná tehlička s mohutným zvukom.

JBL Go2
obr: YouTube JBL

Tohtoročná výstava CES priniesla druhú verziu obľúbeného reproduktora. JBL Go 2 má stále kompaktné rozmery a dostupnú cenovku. Ponovom sa pýši certifikáciou IPX7, takže ho môžete bez obáv zobrať k vode, na pláž či na letnú párty k bazénu. Nevadí mu nielen ošplechnutie, ale ani ponorenie do vody. Využiť ho môžete aj ako hlasné handsfree na príjem hovoru zo spárovaného smartfónu.

Vstavaná batéria vydrží podľa výrobcu až päť hodín prehrávania hudby, rovnakú výdrž udáva aj pri prvej generácii, no počas testovania nám pri počúvaní na strednej úrovni hlasitosti reálne JBL Go vydržal desať hodín. Podobnú výdrž môžeme zrejme očakávať aj u Go 2. Patentovaná technológia JBL Signature Sound by mala ponúknuť ešte kvalitnejší a výkonnejší zvuk než má predchodca.

JBL Go 2 bude dostupný v desiatich farbách: Misty Gray, Seafoam Mint, Lemonade Yellow, Sunkissed Cinnamon, Pearl Champagne, Midnight Black, Deep Sea Blue, Moss Green, Coral Orange a Ruby Red. Predaj štartuje v jarných mesiacoch s odporúčanou cenovkou 39,95 USD, európska cenovka by sa mohla pohybovať na úrovni 34,99 EUR.

Zdroj: news.harman.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188