Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor WaterPlay: 10,1'' Full HD displej a vodeodolná konštrukcia

· · Diskusia
Spolu s Honorom 7X ukázal výrobca aj tenký desaťpalcový tablet s certifikáciou IP67, čítačkou odtlačkov a podporou LTE sietí. Určený je zatiaľ pre domáci trh.

Výrobcovia sa vodeodolným tabletom veľmi nevenujú, túto vlastnosť ale nájdeme čoraz častejšie pri telefónoch. Niektoré zvládnu len ošpelchnutie vodou, s inými môžeme snímať fotografie pod vodou. Posledný vode a prachu odolný Sony Xperia Z4 Tablet, ktorý prišiel pred dvomi rokmi, sa už na Slovensku nepredáva.

Honor WaterPlay

Honor WaterPlay je prekvapením čínskeho výrobcu a prišiel spolu s novinkou Honor 7X. Už samotný názov napovedá, že ide o vodeodolné zariadenie, konkrétne spĺňa certifikáciu IP67. To znamená, že by mal zvládnuť polhodinový pobyt v hĺbke jeden meter. Tablet poháňa čipset vlastnej výroby Kirin 659 a beží v ňom operačný systém Android 7.0 Nougat spolu s nadstavbou EMUI 5.1.

Honor WaterPlay

Predávať sa bude v dvoch kapacitách. V kombinácii 3 GB RAM a 32 GB úložiska, vyšší model ponúkne 4 GB operačnú pamäť a 64 GB vnútorný priestor. Na výber bude Wi-Fi a LTE verzia. Medzi kľúčové špecifikácie patrí 10,1-palcový Full HD displej (1920 x 1200 b.), čítačka odtlačkov, 6600 mAh batéria, 8 Mpix fotoaparát, GPS, stereo reproduktory a nechýba ani 3,5 mm jack.

Predaj Honor WaterPlay štartuje na domácom čínskom trhu 24. októbra, cena 32 GB verzie je stanovená na 1999 CNY, čo je približne 267 eur.

Zdroj: honor.cn

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188