Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Trust Duet: štupľové slúchadlá bez káblov

· · Diskusia
Nové bezdrôtové slúchadlá nie sú spojené žiadnym káblom a na jedno nabitie ponúknu približne 1,5-hodinovú výdrž. Nabijete ich vložením do puzdra, ktoré slúži ako externá power banka.

Špuntové slúchadlá Trust Duet držia v ušiach pomocou gumených háčikov, ktoré zabraňujú uvoľneniu z ucha. So smartfónom ich spárujete cez Bluetooth. Keďže ich nespája žiadny kábel, je tu riziko, že môžete jedno stratiť. Podobne ako Samsung Gear IconX alebo Apple AirPods.

Trust Duet

Základné parametre:
Hmotnosť 14 gramov, Bluetooth 4.2, dosah 10 metrov, vyýdrž na jedno nabitie 1,5 hodiny, puzdro s 500 mAh batériou, LED diódy, mikrofón.

Obsah balenia:
Slúchadlá Duet, dve veľkosti gumených štupľov, nabíjacie puzdro, USB kábel, dokumenty.

Trust Duet

Podobne ako drahší konkurenti, aj slúchadlá Duet sa nabíjajú po vložení do nabíjacieho puzdra, v ktorom sa predávajú. To obsahuje 500 mAh batériu, ktorá dokáže slúchadlá nabiť do plnej kapacity až päťkrát. Na jedno nabitie majú výdrž iba 1,5 hodiny, no do 100 % ich nabijete za 35 minút. Na kontrolu úrovne kapacity slúžia LED diódy.

Batériu v puzdre nabijete dodávaným microUSB káblom za 1,5 hodiny. Slúchadlá v sebe ukrývajú aj mikrofón, takže ich využijete aj ako handsfree. Trust Duet v matnej sivej farbe kúpite v slovenských obchodoch za odporúčanú cenu 69,99 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188