Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Juro má nový dátový balíček: 500 MB na 7 dní

· · Diskusia
Juro, virtuálny operátor, ktorý prevádzkuje Telekom, pripravil pre svojich zákazníkov nový dátový balíček.

Len nedávno menil operátor podmienky pre Internet na deň, pri ktorom môžu zákazníci získať 100 MB dát za 20 centov a už tu máme ponuku pre tých, ktorým viac vyhovuje týždenný objem dát. V novom balíčku získajú za dve eurá 500 MB dát na sedem dní. Zákazník tak môže kombinovať denný internet s týždňovým podľa vlastných preferencií či aktuálnych potrieb. Má na výber, čo uprednostní.

Juro

Výhodou Internetu na deň je možnosť opakovane získať v daný deň za 20 centov 100 MB dát. Stačí poslať bezplatnú SMS s textom ESTE100 na číslo 909. 500 MB z týždenného balíčka tak bude stáť jedno euro. Je teda na rozhodnutí zákazníka, čo uprednostní. Pri surfovaní môžu zákazníci využívať 2G a 3G sieť Telekomu. Do LTE siete nemajú prístup.

Od začiatku októbra platia dvojcentové ceny za minútu hovoru, jednu SMS-ku a 1 MB dát už natrvalo. Pre zvýhodnenú tarifikáciu musí záklazník dobiť každých 30 dní dobiť kredit sumou aspoň 5 eur. Keď si kredit nenavýši, cena mu stúpne na päť centov.

Zdroj: operátor

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188