Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Snímky z reklamného videa vraj ukazujú finálnu podobu LG V30

· · Diskusia
LG uzavrelo spoluprácu s online produkčnou spoločnosťou, vďaka ktorej unikla podoba pripravovaného LG V30 ešte pred jeho oficiálnym uvedením.

Okolo vlajkovej lode LG V30 sa v poslednej dobe množilo veľa dohadov. Prvé špekulácie hovorili, že prinesie vysúvaciu konštrukciu s druhým displejom. Pred oficiálnym predstavením naplánovaným na 31. augusta tu máme ďalšie uniknuté informácie. Stojí za nimi produkčná spoločnosť HITRECORD, ktorá v minulom roku spolupracovala s LG na televíznej reklame. Na verejnosť sa dostali zábery určené LG, a údajne zachytávajú finálnu podobu modelu V30.

LGV30

Sekundárne displeje, ktoré kedysi definovali modely V10 a V20 by mali byť tento rok vynechané a LG ich nahradí tzv. plávajúcou lištou, ktorá zobrazí notifikácie a rôzne skratky pre aplikácie. Displej by mal ponúknuť P-OLED panel s uhlopriečkou šesť palcov. Model V30 má mať menšie telo s väčším displejom než jeho predchodca, za čo vďačí pomeru strán 18:9. S novým FullVision displejom by mal byť dolný rám užší o 50 % a horný o 20 %.

Očakáva sa, že LG V30 ponúkne nový čipset Qualcomm Snapdragon 835 SoC, grafický čip Adreno 540 a možnosť výberu 4 GB RAM / 64 GB úložisko a 6 GB RAM / 128 GB úložisko. Duálny fotoaparát by mal mať 13 Mpix rozlíšenie, doplniť ho má 8 Mpix predná kamera. Na potvrdenie hardvérových špecifikácií si však budeme musieť počkať. Všetko podstatné sa dozvieme 31. augusta, kedy bude LG V30 predstavené na výstave IFA 2017 v Berlíne.

Zdroj: phonearena.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188