Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Kúpte si Honor 9 a dostanete k nemu zadarmo fitnes náramok Band 3

· · Diskusia
Honor si pripravil ďalšiu atraktívnu letnú akciu. Po znížení ceny Honoru 8 teraz prichádza s ponukou pre záujemcov o aktuálnu vlajkovú loď Honor 9.

V období od 8. - 31. augusta môžete získať k nákupu telefónu inteligentný náramok Honor Band 3 ako darček. Jeho bežná odporúčaná cena je 69 eur. Náramok je odolný voči vode, má čiernobiely 0,91" PMOLED displej s rozlíšením 128 x 32 bodov, zabudovaný snímač srdcového tepu, krokomer a zobrazuje doručené notifikácie zo spárovaného smartfónu.

Honor Band 3

Polykarbónové lesklé telo náramku ukrýva 100 mAh batériu, ktorá ponúkne až 30-dňovú výdrž na jedno nabitie. Kompatibilný je nielen s operačným systémom Android vo verzii 4.4 a vyššie, ale tiež s iOS 8.0 a jeho novšími verziami. Všetko dôležité o náramku Honor Band 3 sa dozviete v tomto článku.

Honor 9

Honor 9 má 5,15'' Full HD displej a elegantný dizajn so skleneným povrchom, ktorý je však veľmi klzký. Medzi kľúčové špecifikácie patrí čipser HiSilicon Kirin 960, 4 GB operačná panäť RAM, 64 GB úložisko, duálny 12 Mpix fotoaparát a 3200 mAh batéria. Podrobnú recenziu si môžete prečítať v článku Honor 9 - ešte lepší, ešte klzkejší.

Akcia platí u všetkých autorizovaných predajcov a u operátora O2. Odporúčaná cena Honoru 9 je 499 eur.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188