Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Toto sú vraj finálne špecifikácie Samsungu Galaxy Note 8

· · Diskusia
Už o tri týždne bude oficiálne predstavená ďalšia generácia tabletofónu Galaxy Note. Už dnes si ale môžeme urobiť predstavu o tom, čo všetko prinesie, a ako bude vyzerať.

Každý rok budí nový model radu Galaxy Note vysoký záujem odbornej i laickej verejnosti. Inak tomu nie je ani teraz. O pripravovanej novinke sme vás informovali už niekoľkokrát. Posledné informácie zverejnené na webovej stránke venturebeat.com prezrádzajú kompletnú výbavu.

Samsung Galaxy Note 8 by mal mať rozmery 163 x 75 x 8,5 mm, vodeodolnú konštrukciu s certifikáciou IP68 a dizajn radu Galaxy S8. SuperAMOLED displej s 6,3-palcovou uhlopriečkou a pomerom strán 18,5:9 má mať jemné rozlíšenie 1440 x 2960 pixelov. Opäť sa stretneme s dvomi rôznymi čipsetmi. Globálna verzia má dostať Exynos 8895, model určený pre trh USA Snapdragon 835.

Samsung Galaxy Note 8

Medzi kľúčové špecifikácie má patriť 6 GB operačná pamäť RAM, 64 GB úložisko s podporou pre microSD karty a 3300 mAh batéria, ktorú dobijete cez USB-C port alebo bezdrôtovo. Note 8 by mal byť prvým smartfónom Samsungu s duálnym fotoaparátom. Tvoriť ho majú dva 12-megapixelové snímače: primárny širokouhlý s clonou f/1.7 a sekundárny "teleobjektív" s clonovým číslom f/2.4 a 2-násobným optickým zoomom. Predná 8 Mpix kamera by mala disponovať automatickým zaostrovaním a svetelnosťou f/1.7.

Samsung

Na výber by mali byť štyri farebné verzie: Midnight Black, Maple Gold, Orchid Grey a Deep Sea Blue. Model série Note patrí tradične medzi to najlepšie a najdrahšie, čo môžete v portfóliu Samsungu nájsť. Inak tomu nebude ani pri Note 8. Cenovka má atakovať hranicu 1000 eur. Predaj by mohol odštartovať v septembri.

Či sa potvrdia všetky zverejnené špecifikácie, alebo sa dočkáme nejakých prekvapení vo výbave, sa dozvieme už 23. augusta, keď bude mať Samsung Galaxy Note 8 svoju premiéru.

Zdroj: venturebeat.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188