Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: TOP5 najpredávanejších smartfónov v júni

· · Diskusia
Štyri Samsungy a jeden Huawei. Tak znie stručná bilancia májového rebríčka najpredávanejších smartfónov v Orangei. Do top päťky sa prebojoval aj jeden z najdrahších telefónov v ponuke.

Smartfóny značky Samsung patria u zákazníkov Orangeu k najobľúbenejším. Potvrdilo sa to i v májovej tabuľke, keď štyri modely z piatich patria práve tomuto kórejskému výrobcovi. Už siedmy raz po sebe sa stal víťazom lacný Samsung Galaxy J3 (2016). Nezmenilo sa ani druhé a tretie miesto. Tak ako v apríli, aj v uplynulom mesiaci patria dvojici tohtoročných noviniek radu Galaxy A.

Lite verzia vlajkovej lode Huawei P10 patrí štvrtá priečka. Smartfónom tejto značky sa v roku 2017 nedarí dostať na úplný vrchol rebríčka. Naposledy sme tam videli v novembri Huawei P9 Lite. Odvtedy kraľuje Samsung. Menším prekvapením je piate miesto, ktoré obsadil top model Samsung Galaxy S8. Z minulomesačného ôsmeho sa vyhupol na piate. Do top desiatky sa dostal aj jeho väčší brat, zatiaľ je na deviatom mieste.

Nasledujúci zoznam je doplnený o cenu telefónu, ktorá platí pre paušálny mesačný poplatok 25 €.

TOP5 najpredávanejších smartfónov v júni 2017:

1. Samsung Galaxy J3 (2016) (35 €)
2. Samsung Galaxy A3 (2017) (200 €)
3. Samsung Galaxy A5 (2017) (295 €)
4. Huawei P10 Lite (150 €)
5. Samsung Galaxy S8 (674 €)

“Orange

ikonaOrange: TOP5 najpredávanejších smartfónov v máji

V májovom rebríčku nájdeme rovnaké modely ako minulý mesiac, väčšina však vymenil pozícia. Víťaz ostáva už šiesty mesiac stále ten istý.

Náš malý rebríček TOP5 smartfónov Orangeu zostavujeme z desiatky najpredávanejších telefónov za uplynulý mesiac. Ako vyzerala zvyšná pätica modelov? V tej júnovej sa nachádza Huawei P19 Lite 2017, Maxcom MM320, Apple iPhone 7 128 GB, Samsung Galaxy S8+ a Huawei P8 Lite.

Zdroj: operátor

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188