Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Pozeráme sa na Apple iPhone 8? Pravdepodobne áno

· · Diskusia
V posledných rokoch sa Applu nedarí držať novinky v tajnosti až do uvedenia tak, ako to bolo v minulosti. Najnovšie video prezrádza všetky detaily konštrukcie vrátane rozmerov.

Nový model iPhonu patrí každoročne medzi najočakávanejšia zariadenia a ustrážiť si informácie o dizajne a špecifikáciách je pre firmu čoraz ťažšie. Alebo už nie sú zamestnanci tak lojálni ako za čias Steva Jobsa? Kto vie.

Takmer tri mesiace pred očakávaným uvedením iPhonu 8 pribudlo na YouTube kanáli Tiger Mobiles video, ktoré má prezentovať pripravovanú novinku.

Apple iPhone 8

Opäť vidíme zaoblenú konštrukciu s lesklým, pravdepodobne skleneným povrchom a nechýba ani duálny fotoaparát. Ten je umiestnený vľavo hore a pripomína semafor. Dva objektívy nad sebou sú oddelené prosvetľovacou diódou. Zmenou, ktorú si všimenete na prvý pohľad, je absencia snímača odtlačkov pod displejom. Nenájdeme ho ani vzadu. Bude mať iPhone 8 ako prvý telefón čítačku umiestnenú pod displejom?

Apple iPhone 8

Rozmiestnenie ovládacích prvkov je rovnaké ako pri sedmičke. Poteší, že Apple nezabudol na rýchly prepínač tichého režimu, ktorý nám na iných telefónoch chýba. Rovnaká je i spodná stena, kde vidno dve mriežky reproduktorov a lightning konektor. V Tiger Mobiles novinku zmerali. Rozmery sú 144 x 71 x 7,5 mm. V mieste fotoaparátov je hrúbka telefónu 9,1 mm.

Pokiaľ sa rozmery potvrdia, novinka bude väčšia než iPhone 7. Zrejme sa tak dočkáme väčšej uhlopriečky než 4,7''. Uniknuté informácie hovoria o tom, že by sme sa už nemali dočkať dvoch malých iPhonov, ale iba jedného s približne 5-palcovou obrazovkou. Apple sa zrejme vracia k základom.

Môže ísť len o prototyp a v septembri uvidíme úplne iný model, alebo je táto maketa vernou kópiou iPhonu 8.

Zdroj: Tiger Mobiles

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188