Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2 spúšta komerčnú prevádzku digitálnej televízie

· · Diskusia
O2 prináša zákazníkom digitálnu televíziu v troch balíkoch s ponukou až 72 staníc. Okrem fixnej ostáva možnosť aktivácie televízie v mobile za 5 eur mesačne.

Pred vyše rokom odštartovalo O2 pilotnú fázu celoslovenského televízneho vysielania O2 TV. Spustením ostrej komerčnej prevádzky dostali zákaznci k dispozícii až 72 staníc. Na výber sú tri balíky fixnej a jeden balík mobilnej televízie.

O2 TV

Zákazník si môže nahrať až 100 hodín, spätne si pozrie programy do 50 hodín a nahrávky budú uložené do dobu 30 dní. Dostupnosť O2 TV je pre štyri samostatné zariadenia a v rovnakom čase na nich môžete sledovať rôzne televízne programy. Funkcionalita a možnosti služby ostávajú zachované ako v pilotnej fáze, teda fixnú O2 TV so set-top-boxom je možné využívať iba so službou Internet na doma.

O2 TV

Zákazník, ktorý má záujem len o využívanie O2 TV v mobile, musí mať akýkoľvek program s platbou na faktúru. K vysielaniu pristupuje cez webovú stránku alebo mobilnú aplikáciu. Minimálna rýchlosť internetu pre sledovanie O2 TV je 6 Mbps. Pri sledovaní TV cez dáta O2 Internetu na doma sa dátová spotreba nezapočítava do FUP. Pre sledovanie O2 TV v mobile je minimálna rýchlosť internetu 1 Mbps a treba upozorniť, že ak zákazník sleduje TV cez mobilné dáta O2, dátová spotreba sa započítava do FUP.

Cena fixnej O2 TV sa odvíja od zvoleného programu a konkrétnej verzie Internetu na doma. Konečné ceny ilustruje nasledujúci obrázok:

O2 TV

Cena set-top-boxu sú 2 eurá mesačne, viazanosť služby je 24 mesiacov. Zákazníci, ktorí využívali doteraz O2 TV v pilotnej fáze, budú automaticky premigrovaní na Modrú O2 TV. Aktiváciu uskutočníte na webe operátora alebo v ktorejkoľvek predajni.

Pozn. redakcie: S televíziou od O2 máme dobré skúsenosti. Aj keď operátor odporúča prenosovú rýchlosť 6 Mbps, obraz bol v dostatočnej kvalite a nesekal ani pri nižších rýchlostiach. Ovládanie menu je intuitívne a rýchlo si naň zvyknete. Pri prvom spustení budete potrebovať prihlasovacie údaje, ktoré dostanete spolu s aktiváciou. Pokiaľ budete prihlásení naraz na viac než štyroch zariadeniach, hláška na obrazovke vás na to upozorní a vysielanie sa nespustí. O2 TV v mobile môžete pozerať na smartfóne alebo tablete s operačným systémom Android a iOS. Aplikáciu si stiahnete z Google Play alebo App Store.

Všetky informácie a možnosť aktivácie nájdete na stránke www.o2.sk.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188