Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

HTC predstaví novú vlajkovú loď 16. mája

· · Diskusia
Pripravovaná novinka známa pod kódovým označením Ocean, by mala priniesť špičkovú výbavu a dotykové ovládanie na bočných hranách konštrukcie. Nasvedčujú tomu nielen uniknuté informácie, ale naznačuje to i výrobca na webovej stránke venovanej uvedeniu novinky U.

HTC odhalí svoje nové eso 16. mája o 8.00 hodine nášho času. Nový top model radu HTC U by mal priniesť ovládanie dotykmi po bokoch telefónu. Aj na oficiálnej pozvánke, ktorú už HTC rozposlalo do redakcií, vidíme písmeno U stlačené po obidvoch stranách.

HTC U Ocean

Obrázky, na ktorých sú stláčané rôzne objekty, nájdeme aj na oficiálnej stránke HTC venovanej uvedeniu pripravovaného top modelu. Odpočítavanie nám ukazuje, koľko času ostáva do začiatku predstavenia.

HTC U Ocean

Ovládanie gestami na bočných hranách telefónu nie je nič nové, nájdeme ho v smartfónoch značky Nubia, ktorá sa predáva aj na Slovensku. Dvojité poklopanie na hranu plní funkciu šípky späť, potiahnutím prsta po strane hore a dole prepínate medzi spustenými aplikáciami, potiahnutie prstov po obidvoch stranách smerom dole upraví jas a podobne.

Nubia Z11 Max
Nubia Z11 Max

Možno bude ovládanie fungovať ako na neoficiálnom videu, ktoré na stvojom Twitter účte zverejnil známy leaker Evan Blass už v januári:

S akými inováciami príde HTC sa dozvieme o 25 dní. Zatiaľ si musíme vystačiť so špekuláciami a s tým, čo napovie výrobca. Hovorí sa o 5,5'' QHD displeji, Snapdragone 835 a 16 Mpix fotoaparáte.

Prvé novinky radu HTC boli predstavené v januári tohto roka a naživo sme si ich pozreli na výstave MWC v Barcelone. U Play sme už aj otestovali a jeho recenziu nájdete v článku HTC U Play - sympaťák so slabou výdržou. Na test lepšie vybaveného modelu U Ultra zatiaľ čakáme.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188