Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

TAG Heuer Connected Modular 45 - Android Wear 2.0 a modulárna konštrukcia

· · Diskusia
Známy švajčiarsky výrobca uviedol inteligentné hodinky s OS Android Wear 2.0, ktoré dostali modulárnu konštrukciu. Vyskladaním z rôznych častí viete vytvoriť až 56 rôznych kombinácií dizajnu. Nechýbajú luxusné materiály ani analógový ciferník.

Novinka v portfóliu TAG Heuer zaujme možnosťami prispôsobenia vzhľadu. Vymeniť remienok, rám na tele hodiniek alebo samotný ciferník nebude nič zložité. Základný modul v čiernom a striebornom prevedení si doplníte podľa svojich preferencií a aktuálnej udalosti. Môžete tak mať inteligentné hodinky s outdoorovým dizajnom na šport, ale aj elegantným vzhľadom na spoločenské udalosti.

TAG Heuer Connected Modular 45

Na výber budú remienky v rôznych farbách a materiáloch, firma uspokojí aj záujemcu o diamanty. Na tele hodiniek budete môcť meniť nielen rám, ale aj samotný hlavný modul. Inteligentný ciferník vymeníte za klasický ručičkový.

TAG Heuer Connected Modular 45

TAG Heuer Connected Modular 45 majú dotykový Super AMOLED displej s 1,39'' ciferníkom, ktorý chráni 2,5 mm zafírové sklíčko. Výkon má na starosti procesor Intel Atom Z34XX a 512 MB RAM. Vnútorné úložisko ponúkne 4 GB kapacitu. Medzi špecifikáciami výrobca udáva Wi-Fi, GPS, NFC a 410 mAh batériu s 25-hodinovou výdržou. Nabijete ju za necelé dve hodiny.

TAG Heuer Connected Modular 45

Hodinky sú vodotesné až do hĺbky 50 metrov. Kompatibilné sú s operačným systémom Android 4.3 a novším a iOS od verzie 9.0. Spárujete ich cez Bluetooth. Funkciám OS Android Wear 2.0, ktorý beží v hodinkách, sme sa venovali v tomto článku.

TAG Heuer Connected Modular 45

Modulárne hodinky TAG Heuer nie sú lacná záležitosť. Základná verzia stojí 1600 eur. Za model s 62 diamantmi zaplatí záujemca 6600 eur. Samostatne si môžete dokúpiť ďalšie modulárne doplnky.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188