O našej vašej stránke
Fony.sk: Telefóny nás bavia.

Telefóny, najmä tie mobilné, sú našim koníčkom už mnoho rokov. Preto sme v apríli 2005 vytvorili internetový server, ktorý sa im venuje naplno. Aktuálne tu nájdete novinky a recenzie zo sveta bežných mobiných telefónov i smartfónov, tabletov a rôzneho príslušenstva k nim.
Etický kódex Fony.sk
Redaktor Fony.sk neprijme žiadny telefón ako dar. Prijať ho môže len na dlhodobé testovanie (najviac 60 dní), a potom ho musí buď vrátiť, alebo posunúť ďalšiemu redaktorovi, do súťaže či na dobročinné účely. Pri dlhodobom používaní (30 - 60 dní) je podmienkou napísanie skúseností s týmto prístrojom na Fony.sk. Zámerom tohto pravidla je nielen vyvrátiť podozrenia o podplácaní redaktorov formou takýchto cenných darov, ale aj podporiť spoznávanie širšieho spektra telefónov rôznych značiek. O to by malo ísť redaktorovi predovšetkým. Ak chce redaktor Fony.sk nejaký telefón vlastniť, musí si ho skrátka kúpiť rovnako, ako to robia naši čitatelia. To nám pripomenie, aké je to o telefóne nielen písať, ale sa preň aj reálne rozhodovať a zaplatiť zaň skutočné peniaze.
Autorské práva
Akékoľvek použitie informácií alebo textov zo servera Fony.sk, napríklad šírenie jeho kópií, preformulovania, prekladu či zaradenie do iného diela v akejkoľvek podobe a bez súhlasu vydavateľa je zakázané. Nevyžiadané, nami prijaté príspevky späť nevraciame. Zaslaním príspevku na našu elektronickú adresu jeho autor udeľuje súhlas pre jeho uverejnenie a súčasne tým dáva súhlas na zákaz publikovania rovnakého článku v inom médiu počas nasledujúcich dvoch rokov (ak sa nedohodneme inak). Za obsah jednotlivých príspevkov zodpovedajú ich autori. Autor článku má právo na jeho korektúru kedykoľvek pred zverejnením a opravu chýb aj po zverejnení príspevku. Redakcia si vyhradzuje právo zasahovať do diskusií pod článkami a v diskusnom fóre, a to najmä z dôvodu porušovania zákona či znižovania úrovne danej diskusie.
Reklama
Otázky a ponuky ohľadom reklamy posielajte, prosím, buď pomocou formulára v pravej časti tejto stránky, alebo e-mailom na adresu v typickom tvare: riso(a)fony(.)sk. Náš reklamný priestor je kvôli efektivite reklamy pomerne obmedzený. Ponúkame vám aj tvorbu bannerov a spoluprácu pri vytváraní reklamnej kampane.

Cenník:

Stiahnuť PDF (2.2.2016 - 294.31 kB)

MEDIAKIT:

Stiahnuť PDF (2.2.2016 - 711.4 kB)
Redakcia
ikona
Richard Hombauer riso@fony
šéfredaktor Fony.sk ktorý sa telefónmi profesionálne zaoberá už niekoľko rokov. Tento server je jeho hlavnou pracovnou činnosťou.
ikona
Lenka Ivančíková lenka@fony
zástupkyňa šéfredaktora Fony.sk ktorá sa venuje najmä novinkám zo sveta mobilných telefónov.
ikona
Matúš Riško matus@fony
externý redaktor Fony.sk ktorý sa venuje najmä recenziám mobilných telefónov.
ikona
Matej Krajčovič matej@fony
externý redaktor Fony.sk ktorý sa venuje najmä novinkám zo sveta mobilných telefónov.
ikona
Katarína Javorská
externý redaktor Fony.sk ktorá sa venuje najmä novinkám zo sveta mobilných telefónov.
ikona
Ondrej Džurdženík
externý redaktor Fony.sk ktorý sa venuje najmä novinkám zo sveta mobilných telefónov.
ikona
Martin Hombauer
programátor Fony.sk ktorému zvyšok tímu vďačí za svoje uplatnenie.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Tvoje meno:

Tvoj e-mail:

Tvoj odkaz / tip na novinku:
Adresa firmy
Internet.sk
Borská 6
Bratislava-Karlova Ves 841 04
IČO: 47 709 537
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188