V547 a blikanie dispalya

  • 3 príspevky
  • Mopy 23.06.2006 - 04:01

    Ahojte. Prosim Vas,poprosil by som o radu. Mam V547,nahral som si tam cez PST Tools jednu temu a cez P2K Tools som si pozrel adresare v mobile. Po skonceni v P2KTools a PST Tools nastal mi ten problem,ze som vypol a zapol telefon a nabehne mi iba HelloMoto a potom display blika cisto bielo. Nejde mi ani vypnut.. To iste sa mi stane,ked dam telefon do nabijcky,nevypise ze nabija,len zasvieti vonkajsi dispplay a ked otvorim phone,tak len blika.. Pomoze len vtbratie baterie.
    Neviete niketo co by to mohlo byt??

  • Gash23.06.2006 - 10:19 Trvalý odkaz

    asi zlym nahratim cez ten soft, skus vratit povodne (ak mas zalohovane) subory, mne sa taketo nieco stalo ked som flashoval tuto CX65, ked som to vratil do povodneho stavu fungovala dalej normalne.

    _djproces15.11.2006 - 19:14 Trvalý odkaz

    Ja som mal ten isty problem. Zle si to poriesil v P2K. Ja som to bol reklamovat. Cakal som 2 tyzdne. Ale vyslo to. V Orangeu len krutili hlavami a nechapali ako sa to mohlo stat. A je ze neviem :)

    PS este ma napadlo ze mi to zablokovalo aj simku. A v Orange BA (tam bol fon na reklamacke) mi menili celu pamat vo fone lebo sa odpalila. To je supa ne? Co spravi jeden SEEM :roll: