TOP15: september v obchodoch Mobilonline ovládol Samsung E1200

  • Me_Gusta 11.10.2012 - 12:46

    prvých top 10 sú pomerne lacné telefóny. Vidno, že Slováci nemajú peniaze.

  • Richard Hombauer11.10.2012 - 13:27 Trvalý odkaz

    Aj preto tieto rebríčky robíme. Aby sme si my, fanúšikovia mobilných telefónov, spravili obraz o reálnom svete.
    1. Ľudia na drahé telefóny nemajú peniaze
    2. Bežný Slovák nemá záujem využívať mobilný telefón naplno, nechce sa učiť nové funkcie, veď jemu stačí telefonovať, SMS-kovať a prípadne si raz za čas spraviť fotografiu a pozrieť priamo v mobile. Lenže kamoš má Wildfire a dokáže s ním pozerať web, počúvať hudbu, sledovať filmy... Aj ja chcem! :)

    MJ11.10.2012 - 14:30 Trvalý odkaz

    nezabudnime ze bezny slovak ktory si neberie mobil priamo od operatora nemusi by az tak bezny.

    marketa11.10.2012 - 15:39 Trvalý odkaz

    naco mam davat 500e za mobil, ktory treba 2x denne nabit, len aby suseda roztrhalo? Typicky lovenske

    martian11.10.2012 - 15:51 Trvalý odkaz

    Marketa, ale tak to naozaj je. :) Aj dcera zahlasila, ze potrebuje novy mobil. Nokia 5530 jej vraj uz nevyhovuje a ako studentka na VS potrebuje lepsi mobil. Telefon pritom pouziva akurat na volanie, SMS a hudobny prehravac. A musi to byt HTC (lebo frajer ma HTC) a musi byt biely. Dostala Wildfire S... :)

    MJ mas pravdu, ale nemusi to tak byt... Vzdy sa v rodine najde trebars daky teenager, co sleduje trendy a je zdatny v nakupovani cez internet. Slovo da slovo, najma ak sa hrdy rodic pochvali, ake ma sikovne dieta, co vyhodne nakupuje cez internet... ;)
    Ale toto sa tusim jednalo o kamenne obchody.

    Me_Gusta11.10.2012 - 20:45 Trvalý odkaz

    Ani ja by som za telefón nedal 500€ a ani 400€, pretože sa to nevyplatí. Telefón za 300€ dokáže pomerne to isté ako telefón za 500€. Nechcem tu prirovnávať značky ktoré najviac žgrlošia, ale nedá mi pripomenúť americké jabĺčko ;) Ktoré za nič, chce veľa penazí. Ešteže Google začal robiť prístroje (google nexus 7 a dúfam, že prídu ďalšie) ktorý stojí 230€ a v benchmarkoch dosahuje výsledky ako Samsung Galaxy SIII za 600€.