TOP10 videí roku 2011

  • Martin Hombauer 30.12.2011 - 01:00

    števo: mohli by ste sa viac snažiť robiť kvalitne video..sú tam dosť preklepy ;) a inak aj spracovanie by mohol by byť o dosť lepšie... mne to pripadalo ako videa z 5 rokov dozadu ...

  • anonymous30.12.2011 - 12:37 Trvalý odkaz

    petrix: Videa su fajne len mi trosku vadi ,ze niektore su nekomentovane...skuste na tom popracovat myslim ze niesom sam kto by komentar ocenil ;)

    anonymous30.12.2011 - 15:00 Trvalý odkaz

    hellwet: ano videa su dobre a petrix zato to nekomentuju lebo tusim to bola Lenka co pisala ze su k tomu blbe pripomienky no to blbe nepisala ale napisala to inac

    anonymous30.12.2011 - 15:47 Trvalý odkaz

    Lenka: presne. :-) Je komentar: nedobre. Nie je komentar: nedobre. Tak co uz s vami?:) A ked si pozriem videa znamych zahranicnych portalov, velakrat ma kvalita neohuri, skor naopak, som sklamana.

    anonymous30.12.2011 - 23:38 Trvalý odkaz

    aaa: fonacke videa nepozeram, mne vyhovuju videa a ceskej mm, trbeba kecat, k veci nazivo co sa prave deje a hotovo, ziadny dodatocny dabing ako 20 rokov stara STV, ziadna hudba, ale kazdy ma iny vkus...

    anonymous31.12.2011 - 14:09 Trvalý odkaz

    Michal: ako tie videa stoja za nič. na gsm arene sú tiez bez komentára a su neporovnatelne lepšie. na mm su najlepepšie videa, pretoze su istym sposobom aj vtipné.

    anonymous31.12.2011 - 17:59 Trvalý odkaz

    kiko: suhlasim mm ma super videa

    anonymous02.01.2012 - 13:26 Trvalý odkaz

    mario: pre: stevo, aaa, Mical a kiko
    naco sem chodite, pozerajte svoje oblubene stranky a je po probleme, treba ocenit aj tu snahu co sa pre nas robi a robia to zo svojho volneho casu, bez odmien. A co vy robite? Co vam brani natocit lepsie video svojho telefonu, vypracovat k tomu recenziu a zaslat na patricne miesta, pripadne na YouTube? Jasne vsetko na co siahneme sa da robit aj lepsie, ale odbavovat sa na hotovych projektoh je asi jednoduchsie ze? Redakcii a redaktorom clankov prajem v NR 2012 vela uspechov, zdravia a chapavejsich citatelov.

    anonymous02.01.2012 - 13:31 Trvalý odkaz

    mario: ospravedlnujem sa Michalovi za vypadnute pismenko "h" cim prislo ku skomoleniu mena, myslel som ze som to napisal spravne "Michal"