TM - vyuzitie podla seba a 10 000 klubovych bodov

  • 22 príspevkov
  • pusinka9 24.02.2010 - 17:21

    ahojte, chcela by som sa spytat na radu vas skusenejsich ohladom urcitych otazok ktore mam:

    zacnem tym ze mojim povodnym zamerom ku koncu roka 2009 bolo prejst do o2 - mala som tu aj o tom temu - skoncil mi pausal v t-mobile a chcela som prejst k modrym ale nemali sme zmenene udaje bydliska po stahovani takze som bola nutena ist do t-mobile zmenit udaje - oni mi dali v tedy taky papier ze: vypoved zmluvy o prijati, su tam popisane take veci ako zmluvu o pripojeni vypovedam z dovodu - mam vyhodnejsiu ponuku sluzieb od konkurencie
    poziadovana zmena - prechod na easy s povodnym cislom atd.

    mala som cakat mesiac kym mi skonci vypovedna lehota az potom zajst do t-mobile zasa za ucelom zmenit udaje kedze tie mi vtedy odmietli zmenit a az potom moct odist do o2 takze sto obehovaciek okolo toho hned ma presla chut...

    nakoniec to dopadlo tak ze som doposial nestihla zajst do t-mobile a o2- nebudem tu pisat dovody a podobne nevyslo to bolo to aj na mamino meno ten program fix atd casovo to nevyslo - takze stale som t-mobile aj ked na easycku

    tento tydzen som dostala od t-mobile kupon ktory sa mi zda byt vyhodnejsi a lepsi asi pre mna v momentalnej situacii.. ide o kupon pre pausal podla seba 1 + 1 zadarmo s 50% zlavou, teda prve tri mesiace za 5eur ostatne za 10 a mozem si zobrat telefon na akciu len neviem ako to je s tymi telefonmi, ked mam pausal podla seba 1 + 1 zadarmo tak kde najdem vyber telefonov pre podla seba 2 alebo kde by som nasla ceny telefonov pri tomto druhu pausalu podla seba 1 + 1 ktory ponukaju..

    tiez som sa docitala ze teraz pri aktivovani alebo predlzeni pausalu ziska zakaznik 10 000 klubovych bodov ktore sa daju vyuzit viacucelne, mna najviac oslovilo ze sa daju vyuzit ako zlava pri akciovom telefone len som nikde nenasla informacie o aku zlavu ide, napirklad ked chcem iphone aku mam zlavu na telefon za tych 10000 bodov alebo vseobecne pri telefonoch aka je to zlava co sa tyka odpoctu z ceny telefonu v sume.. toto by ma zaujimalo tiez, pripadne ine vyhody tam asi nie su ze? :)

    ja by som si chcela zobrat dva balicky 40 + 40minut do vsetkych sieti to mam 80minut za 3 x 5 + 21 x 10euro co je v celku dobra cena na mesiac ked este dostanem k tomu aj akciovy telfon(hlavne ked tam platia aj tie klubove body) takze takto by sa mi to oplatilo viac ako o2

    Tiez by ma zaujimalo ci nebudem mat problemy v t-mobile ked som raz dostala od nich ten papier: vypoved zmluvy o prijati a teraz zrazu chcem u nich zostat a prejst na program ci to nebude problem nejaky z ich strany

    dufam ze ste pochopili ake otazky ma nateraz zaujimaju budem vdacna za kazdu radu a vyjasnenie zatial diky

  • samo24.02.2010 - 17:40 Trvalý odkaz

    1+1 sa berie ako Podla Seba 1 sa mi zda, nepamatam sa ako som ho bral

    https://www.t-mobile.sk/portal/dt?tpcId=480&last=false - zvol telefon a vsimni si ze tam mas napisane Klubove body

    klubove body mozes vyuzivat aj na vselico ine, napriklad na kredit, pokial dobre viem, tych 10 000 klubovych bodov nedostanes hned a nebudes ich moc vyuzit pri brani telefonu
    https://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1122

    nabuduce si to nastuduj, dozvies sa plno novych veci o ktorych by si ani nevedela, vsetko je na ich stranke, alebo si zavolaj do TM, alebo sa tam zastav, usetris si cas

    pusinka924.02.2010 - 18:06 Trvalý odkaz

    klubove body mi to neukazuje dam sttranku zvolim telefon dam klub.body a pri kazdom telefone je tam len ze hotovo ale nic sa tam neobjavuje.. by som potrebovala vediet aka to je zlava ak si vezmem podla seba 1 + 1 aku zlavu dostanem pri brani telefonu, a ako to myslis ze nedostanem hned zlavu pri brani telefonu, tak kedy ved telefon sa vtedy berie nie? a sa tam pise ze je to zlava na akciovy telefon tak ptom nechapem.. myslite ze sa to oplati zobrat tak ako som pisala ten pausal s tymkuponom a tie body len by bolo dobre vediet aka je zlava na telefon..
    a stale neviem ci nebude problem ze mi dali tu vypoved zmluvy... v t-mobile

    samo24.02.2010 - 18:17 Trvalý odkaz

    hm, divne, lebo mne to ukazuje vsetko

    zlavu nedostanes ZIADNU, tie body sa pripisu neskor, najprv musis mat 3 mesiace aktivovany TM Club az potom sa ti zacnu zapocitavat klubove body, teda pokym si novy ucastnik, ak si stary neodpojeny tak sa pripisu dalsi mesiac

    skus napisat co ti tam pisu alebo oskenuj ten kupon (zakry si tie kuponove cisla), lebo mam taky dojem ze tieto stare kupony by uz nemali platit, teraz su nove kde sa tiez pise ze mas 50% zlavu ale len na prve 3 mesiace potom plna suma

    pusinka924.02.2010 - 19:04 Trvalý odkaz

    no aj podla mna je divne ze mi to neukazuje.. a tiez je divne ze mi tie klubove body nepripisu, teda nechapem ako sa potom da vyuzit zlava na akciovy telefon ked ten telefon dostanem pri aktivacii pausalu a ked mi ich vtedy neuznaju ako vravis tak aky to ma potom zmysel ked to nemam sancu vyuzit?
    na kupone mam ze: zvyhodneny pausal podla seba 1 s telefonom a 1 bonusovym balickom, potom ze pausal podla seba 1 so z lavou az 50% z mesacneho poplatku na prve tri mesiace
    a potom v takej tabulke ze:
    akciovy program: podla seba 1
    akciovy telefon: ano
    pocet balicov podla seba: 1 + 1 bonusovy navyse
    akciovy mesacny poplatok(prve 3 mesiace): 4,99euro
    standardny mesacny poplatok(4 az 24 mesiac): 9,99euro
    zlava z mesacneho poplatku pocas prvych 3 mesiacov: 50%
    takze 3krat po 5euro a 21krat 10euro zaplatim a mam 2 balicky, chcela by som 40+ 40 minut do vs.sieti
    len pri telefonoch na podla seba 1 je slaby vy ber a ked tie klubove body vravis nevyuzijem tak neviem no co sa mi oplati.. nechapem naco davaju tie klubove body ze na kupu akiveoho telefonu ak teraz vravis ze to nemozem vyuzit.. no nechapem
    a dakujem ti za ochotu pomoct mi lebo piatok by som to chcela vybavit v t-mobile ak sa podari tak potrebuejm vediet nacom som a ake mam prava :D

    samo24.02.2010 - 19:10 Trvalý odkaz

    takze to mas ten novy kupon, cize si mobil vyberas z ponuky pre Podla Seba 1.

    tie klubove body mozes vyuzit neskor, ked budes predlzovat, alebo na tie darceky co som ti sem daval / kredit.

    vsak ked tam ides v piatok, tak sa ich rovno opytaj, mozno plati nejaka vynimka, comu ale velmi neverim

    pusinka924.02.2010 - 19:28 Trvalý odkaz

    ok takze podla seba jedna, to sa mi asi najviac oplati corby ktory hadam strelim za 80eur na nete takze to sa aj oplati nemyslis? ked berieme za pausal 3x5eur + 21x10 to je 225eur - 80 za telefon je 145 a na mesiac to je 6euro za 80minut do vsetkych sieti to je este lepsie ako o2 nie? :)

    ohladom tych klubovych bodov to je inak dobry blafak od nich ked oni mi daju klubove body ale mozem ich vyuzit az o dva roky dokedy cloveka prejde trpezlivost lol a na ne aj zabudne :) a na nete som nasla o tom toto:
    Kazdy zakaznik dostane pri podpise zmluvy aj dalsi znamy benefit – 10 000 klubovych bodov. Pri podpise svojej zmluvy sa moze rozhodnut, ci si ich chce uplatnit on sam a budu mu pripisane k jeho bodom v T-Mobile Clubu alebo sa rozhodne venovat ich svojmu blizkemu. V takom pripade mu bude vytlaceny specialny kupon na 10 000 bodov, ktory si moze uplatnit na kupu akcioveho telefonu pri vlastnej aktivacii noveho pausalu alebo predlzovani existujuceho programu.
    - z toho mam chapat ze ked ja si predlzujem pausal (teda neviem ci ja sa mam brat ako predlzovaci klient alebo teda novy zakaznik ked mi dali tu vypoved zmluvy o prijati lebo som chcela prejst k o2 ale zislo z toho) dostanem body ale nemozem ich vyuzit len ked ich darujem niekomu on ich moze vyuzit pri kupe akcoveho telefonu ale ja nie? to je nejako nahlavo nezda sa vam alebo vazne je to tak lebo vskutku z toho ja potom nemam tu vyhodu o ktorej tolko pisu ze ho ich mozem vyuzit na kupu akcioveho telefonu...
    ja by som sa aj spytala len viem ze v tychto t-mobile predajnich je velky frmol clovek musi velmi dlho cakat a kym sa dockas prejde ta chut a este sa tam natahovat s predavacmi ktory bohuzial bud nevedia poradit alebo neviem no su dost mimo z mojich aj inych skusenosti takze v predajni clovek ked natrafi na takeho clvoek co je pri 90 percentach tak nic nezmoze preto sa pytam vas fonakov :) a dakujem za rady

    samo24.02.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    nato mas 12345 aby si sa opytala a nie je problem niekoho predbehnut a opytat sa, radi ti poradia, kedze si z BA, mame tu milion predajni kde sa mozes ist spytat nemusis len do jednej, takze to nie je vyhovorka, skor sa ti nechce tam ist ;)

    podla toho co pisu to mozes chapat aj tak ze ich mozes vyuzit aj sama, neviem, nebudem ti klamat, najlepsie urobis ked tam skocis, odporucam predajnu v Petrzalke na Nam. Hraniciarov, tam vsetko vybavis

    pusinka924.02.2010 - 19:48 Trvalý odkaz

    dakujem ti za ochotu skusim tam zabehnut uz tento piatok potom dam vediet len som chcela dopredu vediet nacom som nerada sa az na mieste kde to chcem vybavit dozvedam nove skutocnosti ktore rada viem dopredu nech viem zvolit najlepsiu alternativu :D
    v podsate viem co chcem mam ten kupon ktory nam poslali domov len sa spytam ci sa daju vyuzit tie body uz tearz na kupu telefonu ak hej uvidime co ponuknu ak nie tak corby to isty :) ak sa nemyslim takto sa to viac oplati ako o2... ozvem sa co a ako
    a prosim ta myslis ze teda nebude problem ta vypoved zmluvy o prijati ktoru mi vtedy naposledy dali a prehodili ma na easycko?
    p.s. keby niekto mal ohladom tychto veci nejake info budem vdacna ak to sem postne - hlavne ohladom toho vyuzitia klubovych bodov

    Lenka Ivančíková24.02.2010 - 19:52 Trvalý odkaz

    Pusinka,co riesis a nechapes.Klubove body dostavas pocas celej viazanosti podla vysky faktury.Po troch mesiacoch od aktivacie ti pripisu tych 10 000 bodov.Tie mozes vyuzit kedykolvek behom viazanosti na darceky a kredity,pripadne ich setrit,ked si budes po dvoch rokoch predlzovat viazanost a brat novy fon,mas niekedy vyraznu zlavu.
    Alebo tie nove body venujes niekomu blizkemu,ktory je vyuzije napr. ovela skor pri brani noveho pausalu.Napr. surodenec,rodic,manzel,frajer...
    Keby ti chceli dat rovno zlavu na novy fon,tak ti to napisu a nedavaju ti body.A na najnizsie pausaly je samozrejme najhorsi vyber.

    pusinka924.02.2010 - 19:56 Trvalý odkaz

    dakujem toto som potrebovala pocut lebo zatial som to nemala priamo vysvetlene sorry samo

    pusinka924.02.2010 - 20:18 Trvalý odkaz

    sorry ale si fatalne nechapava

    ako sorry ale som sa riadila tym co si pisal a co som porozumela aj ja preto som sa ta pytala ci je to normalne ze takto zavadzajua nemozno to hned vyuzit, a ved sorry ale ani ty si v tom nemal jasno lebo si mi napisal: podla toho co pisu to mozes chapat aj tak ze ich mozes vyuzit aj sama, neviem, nebudem ti klamat, najlepsie urobis ked tam skocis
    - cize si pisal ze to mozem aj tak chapat ze ich mozem vyuzit sama takze vidis :) to ako nic v zlom ale vidis ze sam si v tom nemal jasno.. preto som sa aj pytala :).. ostatne som pochopila takze neviem v com je problem...

    samo24.02.2010 - 20:31 Trvalý odkaz

    pisal som to preto, lebo si to sama tak myslis, ze ti to davaju hned a pokial dobre viem, tak to hned nie je, to som aj napisal, nie som si na 100% isty ale na 99%, vsetko ostatne som ti tam napisal ako Jess aj to ze si vyberas na pausal Podla Seba 1 a to musis vidiet sama ze je to bieda

    pusinka924.02.2010 - 22:21 Trvalý odkaz

    ok, ved to uz je teraz jedno hlavne je ze viem co som chcela vediet, dakujem za pomoc

    taskar24.02.2010 - 23:26 Trvalý odkaz

    samo Ti to dobre pisal, ale Jess asi lepsie odhadla Tvoje myslienkove (ne)pochody...

    pusinka927.02.2010 - 22:00 Trvalý odkaz

    takze som bola piatok v t-mobile a uz mam pausal podla seba vsetko vybavili len im stale zamrzal pocitac tak to trvalo hodinu a pol.. a to dokonca traja natom pracovali lebo nechapali preco to nejde a mali tam problemy aj so zadavanim toho ze to ide na ten kupon..
    a inak daju sa tie klubove body vyuzit hned ako zlava pri kupe akcivoeho telefonu pytala som sa.. len to nebol moj pripad lebo ja som nedostala tie body kedze som mala kupon co uz bola vyhodna ponuka ale inak davaju tie body a daju sa hned vyuzit na zlavu takze ste boli na omyle a ja som to dobre pochopila na zaciatku...

    samo27.02.2010 - 22:02 Trvalý odkaz

    pokial dobre viem, co boli akcie, tam sa tie body NEDALI hned vyuzit, takze preto som tak usudzoval ;)

    Lenka Ivančíková27.02.2010 - 23:00 Trvalý odkaz

    Tiez je to pre mna novinka.Vacsinou ked daju tie body,tak ako u teba s kuponom na nizky pausal,kde su skoro vsetky fony za jedno euro,takze zlava na fon nema zmysel.

    Quo27.02.2010 - 23:08 Trvalý odkaz

    Ja som rad, ze si pusinka po x mesiacoch konecne nieco vybrala. :)
    Sorry, ale vyberali sme cez SS najlepsiu vetriantu par tyzdnov a raz sa nedalo to, raz sa nedalo ono, raz na predajnu nemal kto ist... az sa uplne odmlcala :(
    Uprimne som rad, ze si si vybrala, co si chcela a ze si sa uspesne zaviazala :)
    (trosku ma ale mrzi, ze ked cloveka potrebujeme, ozyvame sa aj 10x denne, ale ked ho nepotrebujeme, ani o neho nazavadime... )

    pusinka928.02.2010 - 17:26 Trvalý odkaz

    ano tibor mas pravdu odmlcala som sa, od decembra som skoro nebola na fore lebo som nemala cas moc chodit ani na net taka som bola zaneprazdnena aj skusky aj vsetko do toho preto som to skorej nestihla vybavit ved som sama ani nemohla bo to bolo na mamino meno a t-mobile robil problemy so zmenou bydliska tak vidite... ale tearz som spokojna, takto mam minutu za 2,2sk po predaji telefonu co som mala za euro co je este vyhodnejsie ako o2 takze som happy ze konecne mam svoj trvaly pausal ktory mi aj vyhovuje a ani som nemusela svojho milacika odblokovat na vsetky siete - zvazila som vsetky pre a proti a aj pre to a ine okolnosti t-mobile vyhral - vdaka za ten kupon :)
    a inak podla mojho nazoru asi preto dovoluju vyuzitie uz tearz lebo v podstate t-mobile je velka firma a im moze byt fakt ze jedno ci to zakaznik vyuzije tearz alebo na konci 2rocnej viazanosti aj tak sa uz zaviazal a aj tak tu vyhodu musia dat takze im to moze byt fakt jedno ci teraz alebo potom.. len ma troska mrzelo ze mne tie body nepridelili kvoli tomu kuponu ktory som uz mala ako urcita vyhoda...
    dakujem ze je tu ochota poradit na tomto fore a prosim vas nabuduce neberte nevedomost fonakov ktory v tom moc nechodia a maju to len ako obcasny konciek za nejaku fatalnu nevedomost, nato je tu forum aby sme si poradili a vydiskutovali to a nemyslim si ze na mojej strane doslo k nejakej nevedomosti ked som nakoniec mala pravdu a dobre to pochopila :)