Telekom: Sony Xperia Ta LG T385 v akciovej ponuke

  • mizu24 01.10.2012 - 11:10

    Telekom zvýšil mesačné doplatky za telefóny, Sony Xperia T stojí 10 € mesačne, pri Sony Xperia P je už doplatok 5 € a nie 4 € ako to bolo dovčera a to nehovorím o ostatných mobiloch, hlavne že idú Vianoce. To asi preto, aby potom mohli dávať akože "brutálne" akcie a pritom budú rovnaké ako ponuky v lete :)

  • Lenka Ivančíková01.10.2012 - 11:49 Trvalý odkaz

    Vcera v case pisania clanku platil este stary cennik. Podla noveho sa naozaj zvysila cena mesacneho poplatku o jedno euro u viacerych modelov. Zvysenie ceny sa tyka iba pausalov Happy. Zaujimave a prekvapive. Doplnene do clanku.

    mizu2401.10.2012 - 15:32 Trvalý odkaz

    a hlavne smutné :( No počkám ešte na vianočnú ponuku, ak nedajú nič bombové, odchádzam...

    BSN01.10.2012 - 21:38 Trvalý odkaz

    čo si myslíte o tom splácaní ? platí sa to aj ked uplinie dvojročná doba paušálu ? lebo dosť ma láka zobrať tú xperiu T :) ale zároveň je blbé ak bude brandovaná a aj samotná krabička ak bude ružová dokáže mierne naštvať :D

    p.s. myslím paušál happy + mobil

    galaxi01.10.2012 - 23:37 Trvalý odkaz

    Telekom a mobil od nich už nikdy.

    JaroB02.10.2012 - 04:19 Trvalý odkaz

    Máš na splátky bomba telefón a bez úroku ! Nieje čo dodať...Brandovaný u Telekomu nieje a na rozdiel od OR nemáš problém ani s prípadnými reklamáciami. jediný problém je asi,že je blokovaný. Aj keď napr. HTC Telekom neblokuje...

    dbts02.10.2012 - 13:34 Trvalý odkaz

    Telefón brandovaný nie je a tak ako všetky telefóny značky Sony od Telekomu je blokovaný na Telekom. Pre mňa jediný dôvod prečo by som od Telekomu nezobral telefón Sony je, že na nejaké úpravy môžeš rovno zabudnúť, lebo všetky Sony z Telekomu majú zakázané odomknutie bootloadera

    BSN02.10.2012 - 19:27 Trvalý odkaz

    na českom fóre som ale čítal že napr niektoré Xperia Active od telekomu a aj iné majú povolené odomknutie... škoda že na predajni majú len maketu inak by sa to tam teoreticky malo dať vyskúšať pomocou kódu