Kupa mobilu

  • 53 príspevkov
  • Peter H. 26.05.2018 - 01:44

    Prosim poradte. Mam 4 favoritov a neviem, ktory telefon si mam kupit. Oneplus 6, Asus Zenfone 5 alebo LG G7 Thinq. Este ma prist Xiaomi Mi 8. Prosim poradte. Ak mozete, skuste uviezt aj dovod. Nejde len o "fotak". Proste taky dobry na vsetko. A aj cenovo fajn. Moje posledne dva mobily boli LG. G7 sa mi paci, ale cena sa mi zda velmi vysoka. Uz som zacinal byt rozhodnuty pre Oneplus 6, ale ten Zenfone ma trochu zneistil (je celkom dobry a ma velmi dobru cenu). A o Xiaomi sa tiez pise vela pozitivneho, aj ked oficialne bude predstaveny az 31.5. Ak mozete, nekritizujte, ze nechcem Iphone alebo Samsung. Skor vas chcem vsetkych poprosit o radu. Dakujem.

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne30.05.2018 - 10:44 Trvalý odkaz

    Simon, pozriet si video a utvorit si nazor, to nie je nazor, to su pocity, dojmy. Nazor budes mat, ked to zariadenie budes mat v rukach a budes ho musiet 2 tyzdne pouzivat. Xiaomi telefony chcu cas a nejake tie technicke znalosti, ak chces za svoje peniaze z neho vydolovat maximum. Snad okrem Mi A1, kde ale je zas potrebny prehlad o aplikaciach, aby si pouzivatel vedel nejake tie funkcie pridat. Rozumiem ti, preco telefony xiaomi odporucas. Pri tychto zariadeniach je ale este aj druha cast, "zivot s telefonom po kupe". Su tiez videa v ktorych vidis bitky kde silni chlapi rozdavaju silne rany pastami do zubov a tvare. Nik ti ale nepovie ze zasadit taku ranu hankami niekomu do tvare boli asi ako ked udries z celej sily do steny. Kym ta bolest z paste prejde do mozgu za zlomok sekundy, to je ten cas kedy si BFU uvedomi, co to vlastne kupil. Jou.

    Simon23530.05.2018 - 14:56 Trvalý odkaz

    Teraz keď mam ísť si kúpiť mobil tak najprv si mam vyskúšať že aký je a tak si mam kúpiť :D Mal som honor 7 ktorý bol super mobil fotil veľmi pekne ale po 4 rokoch už bol mi pomalí kúpil som si honor 9 a som spokojný. Keď chcem si vytvoriť názor na značku tak si vyskúšam vlajkovú loď ne strednú triedu. Xiaomi má čo ešte doháňať na Samsung alebo Apple a huawei ale to neznáme že je to najhorší telefón. Sony robí telefony tehly ktoré nikto nechce iba (ľudia ktorý maju radi značku sony) kúpim si človek radšej Xiaomi alebo honor alebo ešte oneplus. Neviem prečo nedáte šancu aj Xiaomi podľa mňa to nevyrábajú zle mobily :)