3.2.
Android Chrome
Zdravím, zháňam nový telefón a neviem sa rozhodnúť medzi pixel 2 a p20 pro. Mohli by ste mi prosím vás poradiť že ktorý bude lepší? Pixel bude mať asi lepšiu podporu. Fotoaparáty budú na tom asi tak rovnako že? Len ten pixel má menšiu batériu. Ďakujem
3.2.
Windows Chrome
ja by som bral pixel.. ale je to vysoko osobna preferencia, mam rad holy system, huawei ma vela bloatwaru a blbosti ktore sa nedaju odinstalovat bez zasahu do systemu. Zly telefon to nie je ale... ja by som ho nechcel...
--
¯\(◉◡◔)/¯
6.2.
Android Chrome
Pixel 2 alebo 2 XL?
6.2.
Apple Mozilla
To je iba otázka veľkosti, možno výdrže.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
7.2.
Windows Chrome
nie len velkost ale aj iny vyrobca, HTC vs LG :)
7.2.
Apple Mozilla
A ozaj. Sranda, myslel som, že posledný LG Google phone bol Nexus 5X. Bo prvé Pixely oba robilo HTC. Trojky robí rovno Foxconn. I keď aj tie predošlé mohli byť z ich fabrík.
Podla mňa je to úplne jedno.
--
7.2.
Android Chrome
No chcel by som menší. Niekde písali že pixel XL má nejaké problémy s displejom
8.2.
Android Chrome
Môžem vedieť skadiaľ chcete kúpiť Google Pixel 2 keď sa v obchodoch ako Alza a Mall atď. nepredáva?
8.2.
Windows Chrome
ano XL malo problemy s displejmi, mensia verzia bola spickova bez problemov. ja ho na alze vidim https://www.alza.sk/google-pixel-2-svetle-modry-d5125647.htm
ale napr. na nemeckom amazone urcite kupis lacnejsie a mozno aj 128 GB verziu
8.2.
Android Chrome
Tak napríklad som ho chcel kúpiť z Bestcena... Na heureke ma ten obchod dobré recenzie
8.2.
Windows Chrome
Odtial ho nekupis. Len si ho prenajmes. Jasne ze ma, je to sucast PR.

https://bestcena.sk/obchodne-podmienky?zenid=9eoucjl8lcdokgo1i726o60gv1
--
¯\(◉◡◔)/¯
8.2.
Android Chrome
Áno, máš pravdu je to tam Písané v tých podmienkach. Ja ti za to veľmi ďakujem. Tak potom by som ho objednal z toho amazonu, ako písal kolega vyššie
8.2.
Android Chrome
Radšej normálne a oficiálne objednať, aby nebol problém s reklamáciou
8.2.
Windows Chrome
ako oficialne? cez store.google.com ktory nas nepodporuje?
8.2.
Windows Chrome
preco by nas nepodporoval. V novembri sa zrusila v EU geoblokacia. Na nemecky google store sa dostanes, aj nakupis. Poslat si to mozes cez mailboxde.cz napriklad, kedze dorucuju vyhradne na DE adresy. Ja som cez tu sluzbu prenasal Oneplus One.
--
¯\(◉◡◔)/¯
8.2.
Windows Firefox
by musel byť cvok, aby to kupoval cez nemecký google store.
64GB verzia 799€, 128GB 909€.
na amazone to lacnejšie momentálne nekúpi. a musí sa tam vedieť dobre pohybovať, lebo väčšina ponúk je na použité a repasované kusy.
čo sa týka bestcena, nejdem sa ich zastávať. len pre upresnenie: Zákazník si sám vyberie, či má záujem o kúpu tovaru alebo o dlhodobý prenájom tovaru.
--
8.2.
Android Android
Aha ceny som nepozeral
--
¯\(◉◡◔)/¯
9.2.
Windows Chrome
na amazone novy 128 GB vidim za 479 EUR a 9,99 EUR delivery
10.2.
Android Chrome
Ďakujem ti. Už som ho objednal. Ešte raz dík
10.2.
Linux Chrome
Bestcena = Turbado
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188