Asus Zenfone 5Z vs OnePlus 6

  • 14 príspevkov
  • Richard Hombauer 15.08.2018 - 12:42

    ČItateľ Marek M. hľadá najlepší mobil do 600 eur. Váha medzi OnePlus 6 a Zenfone 5Z. Ja osobne by som do výberu zaradil aj Huawei P20 Twilight so 64 GB pamäťou. Asus ma sklamal fotoaparátom: http://www.fony.sk/clanky/14184-takto-foti-asus-zenfone-5 Ja by som si ako aktuálny používateľ P20-ky vybral tú (z viacerých dôvodov preferujem telefóny zo slovenských obchodov), ale OnePlus 6 nebude tiež zlá voľba. Čo vy na to? Máte lepší nápad? :)

  • Kubo10203015.08.2018 - 13:17 Trvalý odkaz

    Za 600€ sa da kupit uz aj vyssia verzia OP6 (8+128GB) ale na Cinu sa mi to zda trosku vela aj ked ma clovek skvely zarucny (aj pozarucny) servis. Urcite by som bral OP namiesto Asusu. Amoled displej, o trosku mensi vyrez, lepsie a rychlejsie prostredie, dlha podpora aktualizacii a tiez originalnejsi dizajn zadnej strany oproti Asusu . P20ka na mna posobil dost lacno, ked som sa s nou "hral" v Nay ale fotak ma zrejme najlepsi z danych telefonov

    Simon23515.08.2018 - 13:31 Trvalý odkaz

    Keď chce mobil ma fotenie určite Huawei P20 a keď chce iba na hranie hier tak 1+6 :)

    Simon23515.08.2018 - 13:39 Trvalý odkaz

    Potom ešte sa dá nájsť aj Sony XZ2 compact za 600 alebo Xiaomi Mi 8 :)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne15.08.2018 - 13:43 Trvalý odkaz

    Oneplus 6. Vsetkymi desiatimi, tomu sa ziaden Huawei a toboz Asus nevyrovna.

    Simon23515.08.2018 - 19:57 Trvalý odkaz

    Zase huawei ma lepši fotoaparát ako ma 1+6 ale zas oneplus ma lepši procesor. Radšej by som zobral huawei p20 ma lepši fotoaparát :)

    Kubo10203015.08.2018 - 20:10 Trvalý odkaz

    mi to pripada ako keby vsetci ludia chodili s telefonom v ruke a stale len fotili. ved ten rozdiel nie je vobec taky priepastny, aby som zanevrel na lepsi procesor, lepsi displej, kvalitnejsie spracovanie, rychlejsi system

    ondrakomous15.08.2018 - 22:14 Trvalý odkaz

    me prijde lepsi asus 5z. respektive ma uplne podobny specs, lepsi cenovku, fotaky. chybu clovek neudela ani s jednim, ale ani jeden nema garantovanou odolnost, za ty penize bych ji chtel. v30 od lg mi prijde lepsi jak tyto dva.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne16.08.2018 - 07:45 Trvalý odkaz

    Nezmysly. Asus je mrtve zariadenie od okamihu kúpy. Pekne pozlátko na papieri a to je tak všetko.

    ondrakomous16.08.2018 - 23:27 Trvalý odkaz

    pises jak clovek, ktery zenfone nemel nikdy v ruce. je skoro jisty, ze asus v zebricku predskoci htc, sony, lg, je to podle me vyrobce, ktery roste raketove a na tech mobilech to jde videt, nesetri na nicem. urcite bych to nenazval mrtvym zarizenim, spis naopak je to ziva voda. asus dela spickovy veci i v pocitacich. podle me to zarizeni ma vetsi hardwarovou kvalitu jak one plus 6. namatkou lepsi vydrz, fotaky, ram, je to dokonce myslim 1. v antutu jestli se nepletu a dost popularni mobil na internetu, udajne je to opravdu jeden z nejrychlejsich telefonu pri realnym pouzivani, asus zbytecne cenu nenadstazuje jak apple, samsung.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne16.08.2018 - 23:39 Trvalý odkaz

    Presne ako píšem. Pozlátko na papieri a tam to končí...

    ondrakomous16.08.2018 - 23:44 Trvalý odkaz

    mel jsem ten mobil moznost zkouset a je v realu neskutecne dobry. uplne srovnatelny s dnesni spickou ve vsech specs, nezaostava v nicem, dokazuji to i recenze, neni to jen o papiru, ta duvera lidi neprijde hned, ale za ten mobil dam klidne ruku do ohne, ze je v realu opravdu kvalitni, ten telefon je zajimavy uz tim, jaky neskutecny display ma, jeden z nejlepsich, co sem videl.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy16.08.2018 - 23:50 Trvalý odkaz

    Asus vzdy vedel vyrobil telefon ktory bol mohol bojovat s top modelmi. Dokoca asus bol aj celkom kreatívny ked vypustil transformera a zopar podobnych telefonov. Ked sa vtedy nedokazal presadit tak uz sa mu to nikdy nepodari a je to hlane kvoli podpore.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne17.08.2018 - 08:15 Trvalý odkaz

    ondro ano, lenze softver a komunita su viac ako poskladane komponenty. nech kvalitny je, to je fajn, aspon si ho viac ludi kupi, mozno si ho kupia ludia co v zivote nebudu potrebovat aktualizaciu lebo nechcu zmenu. to je v poriadku. oneplus 3/3T dostavaju oficialnu podporu androidu P, 5/5T budu mat project trebble. Ked povies Asus, ani si nespomenies ako sa ich telefony spred roka ci dvoch volali a ci vobec nejaky vydali.