Sony Ericsson W760i

  • Martin Hombauer 11.07.2008 - 16:05

    Dura-Ace: Nikde na obrazku nie je vidno ze ten mobil ma kamerku pre videohovory! asi sa s nim neda videotelefonovat! ???
    Udavaju ze ma stereo reproduktory ale na zadnej strane nevidno ziadne otvory asi budu v predu okolo tlacidiel s cervenym a zelenim sluchadlom! ???
    Len velka skoda autofokusu a prisvetlovacej diody! tym strati SE kopec zakaznikov!
    ale pokrok je video aspon ze je qvga!

  • anonymous07.01.2008 - 18:05 Trvalý odkaz

    Funo: Celkom sa mi pá?i. Ak bude dobrá cena, bude nástupcom ?erstvej Z750i. Diódu , autofocus,... oželiem, tie mám na T650i.

    anonymous07.01.2008 - 18:06 Trvalý odkaz

    Pavol: jeden reprodukto asi pod tla?idlom na prijmanie hovorov a druhy pod tla?idlom na ukon?enie hovoru asi tak to bude.. no ten autofokus tomu fo?aku bude chyba?.. inak rad by som po?ul ten aktivny reproduktor MAS-100.. a to qvga video no je lepšie ako to 176x144, ale aj tak by sa patrilo uš dava? VGA

    anonymous07.01.2008 - 19:16 Trvalý odkaz

    borizz: velmi pekny tento slider. dobre vyzera a funkcne je na to skvele. len nechapem potom model W910i. co ma ten viac? pretoze sa potom obavam ceny tohto zazraku..ale tu hru chcem :D

    anonymous07.01.2008 - 19:18 Trvalý odkaz

    yankee0903: aky ma zmysel 3,2MP fotak bez autofocusu?? to tam mohli nechat taky isty fotak, jak ma W850i...kedze tie fotky budu aj tak rozmazane a nekvalitne...

    anonymous07.01.2008 - 20:11 Trvalý odkaz

    profish: Dura-Ace asi nema prednu kameru a da vieotelefonovat len cez zadnu kameru ako na Nokii 6233.

    anonymous07.01.2008 - 20:14 Trvalý odkaz

    profish: A zabudol som ze 3,2Mpx fotak bez autofocusu je riadna hovadina.

    anonymous07.01.2008 - 20:18 Trvalý odkaz

    riso: videohovory bola chybicka, pravdepodobne nebudu.
    a rozlisenie videa je predpokladane, mozno sa nakoniec dockame mensieho sklamania v podobe 176 x 144 bodov. ale ja uz dufam v QVGA. :)

    anonymous07.01.2008 - 20:19 Trvalý odkaz

    Pavol: Alebo prekvapenia v podobe VGA :D:D no asi ?aško :(

    anonymous07.01.2008 - 20:20 Trvalý odkaz

    dj-karci: Presne nechapem ich, kedy uz konecne vyrobia walkman aspon s 3,2 MPX foto s AF? Bolo by na case, ved take hudobne nokia su uz na trhu... :(

    anonymous07.01.2008 - 20:33 Trvalý odkaz

    Dura-Ace: Tak zrejme telefon s 3G a HSDPA bez podpory videohovorov nechapem ten krok SE bude to jeho prvy telefon co podporuje 3G a este k tomu HSDPA a nema prednu videokamerku na videotelefonovanie :D len tak dalej SE ! ! ! hlavne ze je na nom nadpis WALKMAN ach s SE to ide dolu vodou v poslednom case ! ! ! konkurencia je dalej uz ta nokia dava autofokus do slajderov priklad. nokia 6500slide a 5610 ExpressMusic aj diody na prisvetlenie dava a video nataca vo VGA rozliseni a displeje montuje s 16,7 mil. farbami... a SE je jediny vyrobca z tych velkych co este nezacal montovat displeje s 16,7 mil farbami stale dava tie s 262 tisic farbami a o videu ani nehovorim teraz zacina davat qvga ked konkurencia uz je pri vga.

    anonymous07.01.2008 - 20:51 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: Co je na tejto mobilke high? klasicky priemerny fon a to ani nepoznas procak..foto video,priemer,h prehravac dobry,ale to je tak vsetko,alebo 2.2inch qvga ho radi do high,alebo hsdpa?

    anonymous07.01.2008 - 22:44 Trvalý odkaz

    Brano: Toto je normalny mid-end a W350i je low-end, prinajlepsom low-mid-end

    anonymous07.01.2008 - 22:59 Trvalý odkaz

    majster: for dura ace. kolko krát si si z niekým pokecal cez video hovor. podla mna je to tak isto dôležitá funkcia ako push to talk od nokie. jedným slovom na naho*no. Nepotrebujem na niekoho ?umie? ked s ním telefonujem. Z SE dole vodou? si odkial. V poslednom ?ase pridali GPS, HSDPA je od strednej triedy štandard, multitask, najlepšie zmáknutá Java, to ti je málo? Nie každý potrebuje predražené ?ažítko N95. Ak poznáš rozdiel medzi dispom z 262 tis. a 16,7 mil. farbami si superman. A ked spomínaš ?o dáva do mobilov konkurencia, tak láskavo spome? aj to ?o tá konkurencia v danej triede do mobilov nedáva. Každému ?o jeho jest. Iba ma vyto?ilo, že nejaké pako sfúkne telefón len kvoli videotelefonovaniu.

    anonymous08.01.2008 - 10:50 Trvalý odkaz

    graffoo: ohladom videohovorov suhlasim s majstrom. kto to pouziva? na slovensku si to mozu dovolit len zakaznici orange (prakticky) a aj tak ta kvalita je hrozna.
    high-mid-end je spravne oznacenie. na high-end mu chyba v podstate len AF a blesk (nevidim dovod mat v dumbe wifi ci prehliadac dokumentov).
    snurka aj keby mal procak 50MHZ prd ti to povie o rychlosti pristroja, podstatna je optimalizacia na tento procak. sam to vidim na P1, ktora slape na rovnakom procaku ako M600 ale rychlost je omnoho lepsia. vzhladom na to, ze som pouzival aj nove symb nokie, tak bych povedal, ze je niekde v strede medzi starsimi a novsimi symbianovymi nokiami. M600 bola na urovni starych nokii...

    anonymous08.01.2008 - 11:51 Trvalý odkaz

    Atlis: Nechajte Dura-Ace napokoji, myslim ze je to len kriklavejsia verzia mladsej inteligencie ala profish. Ale najpravdepodobnejsie to bude nejake Durexove 4te ja. Asi sa mu aj zasekol malicek na vykricniku...

    K videohovorom - 2x - to znamena kolkokrat som ich pouzil. Dovod je jednoduchy, skoro nikto v mojom okoli (hovorim o normalnych ludoch) nema 3G fon... Naviac mne by sa aj tak s videohovorom nikto nedovolal, lebo mam 3G vypnute kvoli baterke. Ale inak je to zabava. Parkrat v mesiaci posielam MMS s videom, niekedy by sa videohovor hodil...

    anonymous08.01.2008 - 22:18 Trvalý odkaz

    majster: Inak možno sa mýlim, ale SE je jediný z bežných telefónov, ktorý má GPS v klasickom telefóne, nie v smarte. Nokia aspo? taký mobil nemá, myslím.

    anonymous09.01.2008 - 17:24 Trvalý odkaz

    samo: hm,K850i s GPS,s horsim fotakom,to je celkom fajn. Borizz,mas pravdu,toto bude stat asi nad 13,ked tolko stoji W910i :-(...no nic,skoda ze ja u SE nedokazem vydrzat,nudny to OS,stale to iste,ale vsak to skoro kazdy OS. ale paci sa mi

    anonymous10.01.2008 - 18:48 Trvalý odkaz

    llllllllllllllllllllllllllllll: pokial viem SE ma walkman s 3,2 MPX foto s AF-W960i,takze tichucko ked nevies

    anonymous11.07.2008 - 16:06 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    anonymous11.07.2008 - 21:51 Trvalý odkaz

    ORION: Celkom sympaticky telefon dobra vybava tie stereo reproduktory su lakave mali by hrat hlasno a dufam ze aj kvalitne :)

    anonymous12.07.2008 - 15:55 Trvalý odkaz

    mental.disease: je lepší "Walkam". no ni? treba po?ka? kedy bude SE dáva? fastprt na zadnú stranu..

    anonymous21.07.2008 - 11:33 Trvalý odkaz

    sie65: Mne sa tento telefon strasne paci:)...podla mna asi jeden z najkrajsich:)...a co sa wybawy tyka...no tak to af je riadna blbost,ze tam neni,ae tak je to SE Walkman,to sme si uz zwykli:D...a inak,k tym displejom:naco wam je 16mil farieb,ked ludske oko aj tak pozna niakych 11tisic???:D...to mame zajedno,hlawne,ze su kwalitne a dobre widitelne na slnku:D...no tak to 3G a HSDPA je asi myslene iba na prenos dat,co je mensia skoda,lebo wideohowory aj wyuzijem raz-za cas:D...skoda toho,ae aj tak,pre mna je to jeden z najlepsich od SE:)

    anonymous23.07.2008 - 14:21 Trvalý odkaz

    profish: strašne pekný a lákavy telefon, neviete kde ho kúpit?

    anonymous05.08.2008 - 16:19 Trvalý odkaz

    romco: ta dobry ale ten fotak to je zrada si povies ze ma 3,2 mpx ale nema autofokus,blesk a foti dobre len pri velmi obmedzenych podmienkach jak w580i

    anonymous25.08.2008 - 19:58 Trvalý odkaz

    original profish: pocuj novy profish co pises na moje meno? Hmmm? Si vymysli daco ine OK?

    anonymous25.08.2008 - 22:43 Trvalý odkaz

    profish: sorry ale také meno ma napadlo...

    anonymous09.12.2008 - 23:47 Trvalý odkaz

    jakub: a kedy ho budu mat w orange?

    anonymous12.12.2008 - 18:27 Trvalý odkaz

    michal: j@ h0 m@m.@ je super.....

    anonymous16.12.2008 - 21:24 Trvalý odkaz

    virus: A ZE VRAJ high-mid end ! W910i co mam ja je lepsi a je oznaceny ako mid-end tento je skaredsi

    anonymous16.12.2008 - 23:10 Trvalý odkaz

    gabee86: virus! w760i je lepši,ako w910. co sa tyka napr. rychlos? mobilu..stereo repraky..je to novší model.. nehovorim ze w910 nie je dobry mobil, ale tento je uz lepsi..

    anonymous17.12.2008 - 17:43 Trvalý odkaz

    virus: 1. t303 je novsi a hovoril dagdo ze je good ?? sak nema ani MS je to sunka taze new mobil nemusi byt aj dobry
    2. Ak je lepsi len preto ze ma A-GPS ta to je kktina co nevete trafit domov alebo co jak pre blbcov a 3.2mpx foto to neni nic svetoborne nema ani HSDPA teda 3G takze nechapem ze v com je lepsi

    anonymous21.12.2008 - 00:12 Trvalý odkaz

    gabee86: ja som nehovoril o novych funkciach..ma to vôbec nebaví, ci má gps alebo wayfinder, bo aj tak to nepouzivam..ale som hovoril o novšej software-e.. a je to novší a lepší.. to je pravda,že ?o je novšie a drahšie nemusí by? aj lepšie..ale v tomto prípade je to tak (:

    anonymous23.12.2008 - 13:30 Trvalý odkaz

    virus: ten smile sa pise :) xDDDDD

    anonymous30.01.2009 - 18:40 Trvalý odkaz

    piratx: Ahojte, kúpil som si tento mobil...je skuto?ne perfektný. Na obrázku je dos? skreslený, no v skuto?nosti je uplne iný.....stále Vás núti sa hra? a robi? sním nie?o...má neskuto?né množstvo aplikácíí, ale neviem kde si mám aktivova? (vytvori?) ú?et na WayFinder, a ako ho použi?.....pls. ak ho niekto máte, tak sa my ozvite....Thanks...GOODBYE

    anonymous31.01.2009 - 10:14 Trvalý odkaz

    shayooo: Nikde sa to nespomina ale na strake sonyericssonu je napisane ze k tomuto walkmanu su dodavane sluchadla hpm-64 co nie su tie spuntove kvalitne, co absolutne nechapem...ked napr k w580i daju kvalitne spunty a k vyssiemu modelu w760i daju obycajne sumichrasty...a nikde to nie je spomenute a aj v tych dvoch recenziach co som na nete nasiel to nikto neoznacil za minus...no pre mna je to radikalne minus...hlavne ked si tento mobil chcem kupit

    anonymous31.01.2009 - 22:27 Trvalý odkaz

    piratx: Ahoj shayooo, ako si sa už možno do?ítal vlastním tento fon. Má sice na prvý pohlad klasické slúchadlá, ale ak si ich dáš do uší, tak zistíš, že to klasika nieje. Hrajú super....super výšky, basy, stredy.....proste GOOD.

    P.S.: Vlastním aj štup?ové slúchadlá od firmy Sony, ktoré som si tam chcel pôvodne da?, no ke? so skusil tie origo, tak to ur?ite nebudem meni? !!!

    anonymous15.02.2009 - 12:30 Trvalý odkaz

    mustafikosikos: Chcem sa spýta? niekoho kto vlastní tento SE aký je jeho názor na kvalitu stereo reproduktorov ( zaujíma ma ?i hrajú dos? hlasno a ?i zahrajú aj trocha basov ). Za odpove? a názor Vám vopred ?akujem.

    anonymous24.02.2009 - 21:45 Trvalý odkaz

    ajax: neviete niekto aka velka pametka tam ide?dakujem

    anonymous25.04.2009 - 00:21 Trvalý odkaz

    Dumbo: w760i ma, ako tu pisete akcelerator. nie nahodou akcelerometer. teraz som akosi vedla. aky je medzi tym vlastne rozdiel?
    W910i, W595 aj W595 ma akcelerometer, vsak...?...
    Takže sa chcem spýta? aj to, ?i by mi do W910i, ktorý má akcelerometer išla tá aplikácia Rock Bobblehead využívajúca akceleráor vo W760i ??...??

    anonymous29.11.2010 - 15:24 Trvalý odkaz

    jä: ...aj mna by zaujimala ta hlasitost vstavanych repro.
    Chcem sa spýta? niekoho kto vlastní tento SE aký je jeho názor na kvalitu stereo reproduktorov ( zaujíma ma ?i hrajú dos? hlasno a ?i zahrajú aj trocha basov ). Za odpove? a názor Vám vopred ?akujem.