Sony Ericsson J132

  • Martin Hombauer 17.06.2008 - 21:06

    defluo: ved to je uplne jedno aky audio konektor to ma... ludia, co su kupia tento telefon urcite nebudu pouzivat kablove handsfree... a miniUSB je dobry tak akurat na to, ze sa da mobil dobit aj z PC (teda snad...) co vacsina nenarocnych uzivatelov takteiz nevyuzije... hehe

  • anonymous18.06.2008 - 00:35 Trvalý odkaz

    Rado: Dobré ránko, mobil sa dá dobit aj cez fastport :-)

    anonymous18.06.2008 - 01:39 Trvalý odkaz

    mental.disease: tento sotva, kedže fasport nemá :)

    anonymous18.06.2008 - 15:43 Trvalý odkaz

    riso: takze, ma 3,5 mm jack, dnes som to videl na vlastne oci. v texte clanku je uz tento fakt opraveny.

    anonymous18.06.2008 - 17:09 Trvalý odkaz

    mental.disease: aj to tak z obrazku vyzeralo ten pomer vo?i mini USB, ale zas milimeter mohol aj skreslovat. Dúfam že to kone?ne zariadia aj do fonov vyšších tried

    anonymous19.06.2008 - 15:47 Trvalý odkaz

    Yamato: Podle SE je do jiných nedají. Tento telefon pro n? d?lá n?kdo jiný, podobn? jako Xperii. SE je poslední dobou opravdu mimo...

    anonymous19.06.2008 - 22:56 Trvalý odkaz

    mental.disease: už som to ?ítal. fok fok fok.. nech sa idú zahraba? s tým fastportom :(

    anonymous16.10.2008 - 20:24 Trvalý odkaz

    charm: it a pleasure coming accross your item......am charmusso Coly from Uk i am interested in buying your item kindly get back to me with the total of the cost of the item plus the shipment cost to Uk and i want you to know that i needed it very urgent and i want you to know that i want it for my sister in Uk...kindlt get back to me with the total cost and the your PAYPAL or BANK DETAILS so that i can make the payment asap......I needed 5Pieces of the item including the shipment cost. charmusso_coly247@yahoo.com

    Thaks and God Bless You

    Charmusso Coly

    anonymous26.12.2008 - 17:57 Trvalý odkaz

    hevno: to je shit tza taku cenu trocha vysiu asi je aj o mnoho lepsi mobil dostat...;(

    anonymous28.12.2008 - 18:27 Trvalý odkaz

    peter: Nemate niekto skusenosti s vydrzou tohto mobilu? - obstaral som si ho ako zalozny telefon kvoli dlhej vydrzi, a s kartou O2 mi v pohotovostnom rezime vydrzi 8 dni!!! co je oproti udavanej vydrzi o viac nez polovicu menej.