Sony Ericsson D750i

  • Martin Hombauer 17.08.2005 - 23:35

    Denis: Richard, prosím ?a, funguje na Clare alebo na W800i nie?o také? Pripájanie sa cez wap-nie GPRS, na?ítam stránku, vypnem sa, stránka mi na displeji ostane, znova na?ítam odkaz z tej stránky, za?ne sa pripája?, na?íta ju a zase sa vypnem, at?... Vieš ?o myslím, prvých 30 sekúnd v Orange zadarmo...

  • anonymous18.08.2005 - 03:24 Trvalý odkaz

    Denis: Asi som blbý alebo ?o, ale kde nájdem tú vašu galériu?

    anonymous18.08.2005 - 03:30 Trvalý odkaz

    riso: 1. Galeria je na webe...staci kliknut na slovo "Galeria" v clanku alebo v hornej liste na web stranke.
    2. podla mna odpojenie od siete mozne nie je (bez odpojenia prehliadaca), ale snad to nejaky citatel vyskusa, kedze tento mobil nevlastnim. kazdopadne si to najprv vyzaduje nastavenie CSD spojenia.

    anonymous18.08.2005 - 04:10 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: No skusal som a neda,lebo ty das vypnut a ono to zavre automaticky prehliadac.Takze 30s nevyuzijes.

    anonymous18.08.2005 - 05:16 Trvalý odkaz

    stavo: Chalani mohli by ste mi zistit ci to mini menu je mozne konfigurovat podla vlastnej potreby naprikla nastavit wapovu zalozku na konkretnu adresu a pri kliknuti sa priamo pripojit na nu ako na siemense, pripadne najpouzivanejsie funkcie a este jedna vec, da sa vstupit do internetoveho prehliadaca a do zaloziek bez toho aby sa pripojil na domovsku stranku.

    anonymous18.08.2005 - 08:21 Trvalý odkaz

    Katro: Na kamosovej k700 z Orange bola v menu prehliadaca tusim polozka zavolat cislo alebo take daco.A ta volba zaroven odpojila z wapu tusim..Tak nech dakto skusi..

    anonymous18.08.2005 - 10:45 Trvalý odkaz

    Henrich: Tu je uvedená hrúbka D750 až 21 mm a T-MOBIL uvádza len 18.5 mm. No a teraz neviem ?o je pravda.

    anonymous18.08.2005 - 11:45 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: Takze,odpoji ALE hned aj pripoji po skonceni hovoru.Oddelenie PlayNow! je uz nastavene na T-Zones,takze jedine v prehliadaci,ale aj tam to otvori(ale nepripoji)niake veci od SE co je vo vsetkych modeloch.Ked zadate adresu,nespita sa,hned pripoji.Hrubka je tie 2cm s foto.

    anonymous18.08.2005 - 12:30 Trvalý odkaz

    Obruck: A ked sa presunula polozka play now v d750i? a co je v tom play now? Dakujem.

    anonymous18.08.2005 - 12:32 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: v Play Now byva stranka tebou zvolena na nacitanie. akoze ked sa presunula,nechapem

    anonymous18.08.2005 - 12:35 Trvalý odkaz

    Obruck: Chcel som napisat kde sa presunula, ale asi v d750i nie je.

    anonymous18.08.2005 - 12:38 Trvalý odkaz

    Obruck: Da sa zmenit na stredovom tlacidle stranka. Namiesto t-zones tam moze byt ina stranka, staci si zmenit domovsku stranku.

    anonymous18.08.2005 - 14:00 Trvalý odkaz

    Obruck: Je aj v D750i Play now? Operator mi povedal, ze sa to takto da.

    anonymous18.08.2005 - 16:51 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: Neda sa to zmenit.

    anonymous18.08.2005 - 22:55 Trvalý odkaz

    Spencer: Ubudli nejake hry a je tam slovnik?

    anonymous19.08.2005 - 00:27 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: nie su tam ziadne hry.aky slovnik myslis?

    anonymous19.08.2005 - 01:05 Trvalý odkaz

    TRiF: Neviem ako na D-cku ,ale na K-ku sa da ulozit stranka a odpojit. Stranka sa potom da citat aj OFF-LINE,

    anonymous19.08.2005 - 01:24 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: skusim a napisem sem

    anonymous19.08.2005 - 01:41 Trvalý odkaz

    Spencer: No v ceskej verzii je 5 jazycny slovnik v JAVE, ale to na Slovensku nehrozi. :( Inak ako tak sledujem, tak je dost rozdielov aj medzi ceskou a slovenskou lokalizaciou. Bohuzial v neprospech slovenskej :(.

    anonymous19.08.2005 - 01:45 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: tak to tam nie je akurat HP Printing je Applz Java :)
    vzdy a vsade su rozdiely

    anonymous19.08.2005 - 18:11 Trvalý odkaz

    cvm: Borci, bolo by treba porovnat rovnake fotky zo vetkych troch SEciek. Mne sa zda, ze K750i foti horsie od D750i a W800i. Nemate podobny pocit?
    Fotil som s K750i a aj s D750i, ale nie v rovnakej dobe... ;o(

    anonymous19.08.2005 - 19:04 Trvalý odkaz

    JeSuA_mAsTeR: chlape tak to pochybujem!ved su to rovnake mobily! :)

    anonymous19.08.2005 - 19:34 Trvalý odkaz

    aquila: neni to tak na 100%.. povravalo sa ze bude k dispozicii CCD chip .. t.j. W800 a D750 teoreticky mozu mat CCD chip a k750i stale CMOS ..

    anonymous19.08.2005 - 20:23 Trvalý odkaz

    cvm: ...no nechcel som CCD hned spomenut, ale ako vidim mam podobny dojem. Chcelo by to porovnat fotky z ich v rovnakom case...
    Hlavne rozdiely sa mi zdali pri zapnutej automatike pri vyvazeni bielej. Myslim si, ze dost spravi aj revizia dosky. Pri T630 som dokonca dokazal podla zobrazenia zakladnej temy a pobybe po menu urcit priblizne HW reviziu...! ;o)

    anonymous24.08.2005 - 12:04 Trvalý odkaz

    grafo: Mam D750 a jeden zvlastny problem. Totizto mobil "vyhrava" uplne inak ak pustim mp3/mp4/midi z prehravaca zaznamov a uplne inak ked rovnaku melodiu prehrava pri vyzvanani. Problem je v tom ze pri vyzvanani ju prehrava omnoho horsie. Mohol by to niekto porovnat s K750 ci ta hra normalne. Lebo chcem preflashovat soft ale pokial to nepomoze tak by to bolo zbytocne...

    anonymous26.08.2005 - 12:31 Trvalý odkaz

    Arrow79: FW a SW - postrehy:
    1. V polozke Hovory je uvedene meno, datum a cas hovorov. Problem je, ze ak potrebujem zistit cislo, musim zvolit polozku Dalsie > Upravit pred volanim a az potom uvidim cislo z akeho mi volali. Cislo sa proste neukaze.. Mena v zozname by mohli rolovat, aby sa dalo zisti cele meno ulozeneho kontaktu
    2. K Menu cinnosti nemam ziadne pripomienky, mozno by sa mohlo dat nastavit viac skratiek.
    3. Hlavne menu: Ikonky su pekne, nemam nic proti nim
    4. Wapovy prehliadac: Tak tu mam nervy. Text sa povacsine nezalamuje na sirku displeja. Problemy su aj s formularom. Ak je na stranke formular a potom nejaky select, nedostanete sa do selectu pokial nevypisete formular (tato chyba je uz od cias T610/Z600!!!)
    5. Spravca suborov: Obrazky sa zobrazuju fullscreen, to je fajn, ale ak chcem pouzit funkciu zoom, musim prepnut na vodorovne zobrazenie obrazkov Este by som mohol mat vyhrady k tomu, ze obrazky sa v nahladoch nezobrazuju na vacsej ploche displeja.
    6. Prehravac zaznamov: Nemam ziadne pripomienky, prehravac je dobry, radio je tiez dobre. Playlist sa aj vytvorti, aj editovat. Zvuk je fakt perfektny, klobuk dolu
    7. Spravy: Nechapem jednu vec.. ked pisem SMS, nevadia mi 4 riadky hrubeho textu, ale preco precoha ked citam sms tak je na text pouzity maly a tenky font? Taktiez si myslim, ze mohli vymysliet ine zobrazovanie SMS. Nepotrebujem datum pod menom odosielatela, mohlo to rolovat (toto neviem ci takto aj nebolo na starsich SE). A co sa mi uz vobec nepaci, je archiv SMS iba na SIM karte.. nemoznost vytvarat adresare, do ktorych by som si mohol sms poukladat. Plusom je plnohodnotky mailovy klient, ktory by ale mohol mat inak vyriesene pripinanie mail. schranok (ala D500 style). Co mi este vadi na spravach je to, ze dorucenka ma svoj vlastny zvuk, ktory sa neda ani vypnut. To je vcelku problem a preto mam tuto funkciu vypnutu.
    8. Fotoaparat: Urcite s nim neodfotite rychlu momentku Pokial zaostri a vyda zvuky uplynie cca 4-5 sekund. Da sa fotit aj rychlym stlacenim spuste, vtedy su ale fotky menej kvalitne
    9. Menu Hovory: okrem spomenuteho zobrazenia cisla mi vadi, ze sa v tomto menu nenachadza aj dlzka hovoru. Je to v menu Nastavenia (nechapem preco)
    10. Organizator: Kalendar je na strasne malej ploche displeja. NEZNASAM zadavat nejaku udalost. Zoberme si priklad, ze chcem len aby mi telefon o 10.00 zazvonil a pripomenul mi nieco. Musim urobit nasledovne: Nova udalost > datum zaciatku > cas zaciatku > trvanie > Predmet udalosti > Miesto udalosti > Pripomienka a az potom je napriklad text "Urob zalohu" ulozeny Riesim to tak, ze si zadam Ulohu, ktora nieje taka zdlhava. Kalendar nevie zadat opakovanu udalost. Inak, ironia je, ze SE da zly kalendar (z mojho pohladu) ale mame funkciu SOS pri diode
    11. Nastavenie: Ako som uz pisal.. nechapem preco je Dlzka a cena hovoru v tomto menu V profiloch sa neda nastavit melodia zvonenia (na K700 to slo). Celkovo su profily zvlastne. Napriklad mam profil Normal a hlasitost zvonenia je ina pri nastavovani ako napriklad pri profile, ktory je dalsi v poradi Cize, ked mam v profile Normal nastavenu hlasitost zvonenia na 3, zvoni to hlasnejsie ako v dalsom profile, kde mam zvonenie nastavene na 5tku

    Veci, ktorym vazne nechapem:
    Uz ta spomenuta hlasitost zvoneni pri profiloch. Nechapem preco sa mi vymazu skratky na joysticku po vypnuti mobilu. Nechapem preco je zvuk iny, ked sa prehrava melodia ako ked zvoni telefon. Nechapem preco mi pri jednom profile stale svieti displej

    Diskutujte o D750i aj v nasom fore:
    http://fony.sk/forum/viewtopic.php?t=694

    anonymous29.08.2005 - 23:50 Trvalý odkaz

    cvm: ...nechce sa mi reagovat na vsetky Tvoje body, ale aspon ten prvy. Skus pri zozname hovorov stlacit Ccko. Okrem toho, ze sa TI ponukne vymazanie (das samozrejme nie), malo by sa ti zobrazit meno aj cislo... Funguje to skoro na vsetkych Erikoch a SEckach.

    anonymous16.11.2005 - 02:12 Trvalý odkaz

    Anubis: Aj tak som este nepochopil v com je rozdiel medzi K,D,W? Tak pre ktory sa mam rozhodnut ktory je naj?Nokia3510i/1.0 (05.30) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0

    anonymous20.11.2005 - 20:50 Trvalý odkaz

    mato: Clanok som si precital viac krat no ziadne zasadne zmeny medzi nimi nevidim.Viete mi niekto povedat ci je medzi nimi rozdiel v kvalite fotografii a hlavne ci je medzi nimi rozdiel v kvalite prehravanych mp3 ???Teda najviac ma zaujima aka je kvalita mpTROJOK u modelu D750i. Dá sa to povazovat za plnohodnotny mp3 prehravac ,alebo je pocut, ze ide o mp3prehravac v mobile???Skuste sa niekto vyjadrit dik

    anonymous25.09.2006 - 04:40 Trvalý odkaz

    Lawrence Max: My name is Lawrence Max from United Kingdom, I saw your advertisement on Fony.sk... I am Buying it for my Pastor, as a birthday gift... I hope you do understand that this is the matter of the urgency.. I will make the payment through My Online Hsbc Bank Transfer Directly into your account... I will make the payment, so Once I make the Payment my bank will e-mail you with the payment reciept comfirmation.. so You have to shipment the Item out to my Pastor through UPS courier service and email me and my bank the Tracking number or the airwaybill reciept from UPS... I will need the following details for the bank transfer:
    Beneficiary's Name:
    Bank Name:
    Account Number:
    Country:
    Total Item Price + shipping through UPS:
    Email address:
    Bank Phone number:
    Beneficiary's Phone number:
    Awaiting your reply...
    Thanks
    God Bless

    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7

    anonymous05.12.2011 - 23:11 Trvalý odkaz

    Putin: Dobry den, aky to má procesor?