SE K800i chyba prenosu suborov

  • 13 príspevkov
  • DjTuning 09.01.2007 - 14:01

    Tak priatelia dnes rano som sa stal dalsim vlastnikom tohto telefonu.Zatial som nemal moznost vyskusat mnohe funkcie,takze nebudem reagovat,ale hned na zaciatku sa mi vyskytol problem ked som chcel skopirovat z PC do telefonu (pamatovku este nemam) hudobny videoklip.Vtedy mi pc vyhodi hlasku "Unable to copy (meno suboru) - an unexpected error has occured.Nebolo by na tom nic zvlastne,keby mi nefungovalo ani stiahnutie suboru z fonu.lenze to mi funguje..Stretli ste sa niekto s podobnym problemom?Budem vam vdacny,za kazdy seriozny prispevok.Diky

  • Jaso09.01.2007 - 22:34 Trvalý odkaz

    Durex asi myslel,ci si to video prekonvertoval do formatu,ktory telefon dokaze prehrat.Inak uz asi mesiac pouzivam k800,ale obcas mal problem so spojenim bt,pomohol restart telefonu.

    DjTuning10.01.2007 - 11:49 Trvalý odkaz

    Jasne,ze prekonvertoval,ale aj keby nie,nepodporovane fornaty sa ukladaju predsa do priecinku "ine":-). Ja som zase prave zistil,ze tato orange custom.ma nepusti v MMS cez 100kb,takze decustom bude nevyhnutna..

    Marian10.01.2007 - 12:25 Trvalý odkaz

    Dj - blba otazka, prenasas subor cez USB Mass Storage, alebo cez nejaky obsluzny soft?

    DjTuning10.01.2007 - 17:30 Trvalý odkaz

    Nieje hlupa otazka,ale ak si vsimnes,tak uz v uvode som pisal,ze pamatovku este nemam k dispozicii a teda ani mass storage nemozem vyskusat.Takze jedna sa o klasicky file manager,ktory bol prilozeny na CD k telefonu.Podla najnovsich zisteni mam vsak podozrenie,ze nepojde o chybu,ale vysledok Orange customizacie,pretoze kolega ma N6233 z akcie orange a stazuje sa na tento isty problem.Mass storage mu vsak funguje bez problemu,tak verim,ze s tymto nebude problem ani u mna.

    Jaso10.01.2007 - 22:40 Trvalý odkaz

    dj,ani ja nemam v k800ke pamatovku a mass storage mi ide uplne v pohode.aj do pamate telefonu sa da kopirovae cez mass storage.je to najma rychlejaie ako cez file manazera

    DjTuning11.01.2007 - 02:05 Trvalý odkaz

    No vidis,tak mne nefunguje ani to,lebo ked spustim prenos suborov v mode mass storage,pripojeny disk sa javi ako prazdny,v resp. "citacka pamatovej karty"pozaduje vlozenie disku(pamatovej karty)!

    Jaso11.01.2007 - 14:48 Trvalý odkaz

    Neviem ako tebe,ale mne sa po pripojeni ako mass storage zobrazia v Tomto pc 2 nove disky-jeden je telef,ten v pohode mi ide,druhy je karta,ale tu nemam,tak mi to tiez vypise bludy

    DjTuning12.01.2007 - 03:38 Trvalý odkaz

    No mne sa ukazal len ten druhy disk (karta) a ten mal nulovu velkost,kedze kartu nemam.Inak medzi casom sa umrtvil,takze uvidime,co to povie na dalsom kuse..:badgrin:

    Jaso12.01.2007 - 09:11 Trvalý odkaz

    Sikulka :) ;) inak mohol si skusit este preinstalovat ovladace,mne mass s.tiez robilo zo zaciatku kraviny,po preinstalovani to slo v pohode.ale uz je neskoro :D a co si robil,ze si ho zabil?

    DjTuning12.01.2007 - 19:19 Trvalý odkaz

    Praveze nic,proste sa vybil a uz nesiel ani nabit ani zapnut.:badgrin: Ale uz mam v rukach dalsi kus. Tento ma trochu na krivo prilepenu foliu na dispe,ale inak vypada byt ok.:D A funguje mi uz aj mass storage tak ako ma,teda zobrazia sa mi 2 disky. Uz som dokupil aj kartu,mal som obavu,ze ked ju zaplnim,fon sa spomali.Moje obavy sa vsak nenaplnili,tak pohoda,ale vo vseobecnosti nechcem nic zakriknut,lebo beda mi.:badgrin: