Samsung W880

  • 6 príspevkov
  • Richard Hombauer30.09.2009 - 02:06 Trvalý odkaz

    uz len vyriesit citatelnost displeja. to su fakt ti Korejcania taki tvrdohlavi, ze nevedia nakupit displeje od SE, Nokie ci BlackBerry? :) Ked to ostatni dokazu, preco Korejci (LG aj Samsung) nevedia spravit fotomobil, ktory je naozaj pouzitelny aj vonku. Lebo neverim, ze na tomto displeji niekde pri mori cosi uvidis.

    Peter Makai30.09.2009 - 11:09 Trvalý odkaz

    Risko, aby som ta vyviedol z omylu, ani jeden z tebou spomenutych vyrobcov nepouziva vlastne displeje do MT, vsetko vyrabaju firmy ako napriklad EPSON, SHARP a podobni ;-) Podla mna jediny rozdiel je, ze Korejcom nic nehovori power management, kdezto tym zvysnym hej a energiu ktoru vedia usetrit pri inych cinnostiach mozu vyuzit pri silnejsom podsvieteni displeja.
    BTW, bol som v Korei uprostred leta 5 dni a slnko som tam videl 5 minut, cize podla mna ich to naozaj netrapi :-)

    graffoo30.09.2009 - 14:28 Trvalý odkaz

    no to je ale smola, ze ich to tam netrapi. tu nas to trapi, tak nech tu predavaju mobily, ktore maju dobre citatelny displej.
    co sa tyka power managementu, najlepsie su na tom riesenia od philipsu (tie pouziva napr. SE), displeje od sharpu (iphone)...

    uran5005.05.2010 - 22:28 Trvalý odkaz

    vie niekto bude sa tento fon predavat v europe??
    fakt nic lepsie som nevidel.

    steve06.05.2010 - 11:31 Trvalý odkaz

    Ak si zastancom fotomobilu, oplati sa N8, ktora ma o 30% vacsi senzor ako doteraz najlepsie mobily. Kvalitou sa vraj uz vyrovna kompaktom.