samsung U600 - zmena tonu tlacidiel

  • 5 príspevkov
  • Marian09.09.2007 - 22:39 Trvalý odkaz

    akoze a uz si cital manual alebo co????????????????????????????????????????????

    Nauc sa pisat.

    graffoo09.09.2007 - 23:51 Trvalý odkaz

    atlis. podla toho, co pisal, manual zrejme cital, kedze v nastaveniach bol, ale nejde mu to.
    a prestan hovorit ostatnym, ako maju pisat. nie kazdy je potomok Bernolaka.

    lubos10.09.2007 - 01:38 Trvalý odkaz

    nemusite sa tu hadat koli tomu teraz ale ked ma niekto skusenosti s tym mobilom tak by mi mohol napisat ci sa mu da prepnut ton tlacidiel na pipnutie alebo vypnut.dik lebo ked dam hlasitost tlacidiel na 0 tak mi potom neidu ostatne zvuky ako napr. zvuk fotaku,vypnutie zap.telefonu atd.

    Marian10.09.2007 - 01:52 Trvalý odkaz

    Ale sme nejaki podrazdeni pani. Keby ste videli, ako vyzerali tie prispevky predtym, ako ich Fijok upravil, tak by sa vam moj prispevok nezdal ani trosku divny, vratane mojich osem tisic otaznikov a infantilneho textu... No a naviac pan sefredaktor, mali ste telefon na test a lubosovi ste nepomohli, cize vas peispevok ma taku istu hodnotu ako moj. Nehovoriac o grafovom. Ja som sa len pytal, ci chalan hladal odpoved v manuali., a mimochodom jeho jazykom...

    Richard Hombauer10.09.2007 - 02:24 Trvalý odkaz

    pan sefredaktor ku danemu Samsungu (nebol to U600) totiz ziaden manual nedostal... ;)

    prispievatel lubos ma za sebou 2 prispevky na tomto fore. je normalne, ze spravi v prispevku chybu, nepozna pravidla a pod. postihujeme az opakovane a zamerne chyby, nie chyby zaciatocnika.

    atlis, ak uz administrator nema pravo upozornit Ta na spamovanie fora a infantilne prispevky, tak kto?