Samsung M110 Solid

  • Martin Hombauer 27.12.2007 - 13:19

    Vseved: Riso pokial viem, R310 bol Ericsson, nie SE

  • anonymous27.12.2007 - 18:55 Trvalý odkaz

    korps: m75 bluetooth mala. Vychadzala z cx75. me75 z c75 a ta nemala tusim

    anonymous27.12.2007 - 20:20 Trvalý odkaz

    riso: tak teraz sa hanbim. M75 samozrejme Bluetooth mala, takze som to opravil. Dakujem.

    anonymous28.12.2007 - 18:42 Trvalý odkaz

    jupi: me75 by som za odolny telefon neoznacil...rovnako 5500 - ta bola telefonom pre sportovcov, ale zvysena odolnost jej chybala.

    anonymous03.01.2008 - 17:32 Trvalý odkaz

    KENNY: NO NEVIEM,ALE CHYBA MI JEDNA INFORMACIA BUDE TO MAT AJ SLOT NA PAMETOVU KARTU ??? OD PONDELKA 7.1.08 IDE TENTO TELEFON DO PREDAJA OD T-MOBILE ZA 1 SK.

    anonymous04.01.2008 - 13:57 Trvalý odkaz

    Atlis: Kenny tusim ti ostal vysiet Caps Lock, je to model za par korun, s vybavou hodnou roku 2003, s pamatovkou by som neratal.

    anonymous18.02.2008 - 20:42 Trvalý odkaz

    qqq: V teste digi revue hodili mobil z 12 poschodia ( 40 metrov ) na beton mobiu sice odletel kryt aj baterka ale kd to poskladali zavolali z neho hoci hned ho budete musiet dat do servisu

    anonymous18.02.2008 - 20:43 Trvalý odkaz

    dfgd: MP 3 prehravac obsahuje

    anonymous01.04.2008 - 20:00 Trvalý odkaz

    nyrethym: "K?udne ho ho?te o stenu ?i oblejte vodou, M110 vydrží všetko."
    :)) Tak nech Ti to predajca da na papiery :) Samsung pouziva priehladny underfill (lepidlo pod BGA komponentami), ktore velmi lahko praska. Ak je co i len male prasknutie na tomto lepidle, telefon z autorizovaneho servisu ide spat k tebe ako neopravitelny, pretoze bol vystaveny fyzickej namahe. Hoci si potreboval iba novy software do neho. Samsung vyrobil telefon, ktory vydrzi viacej ako ine telefony, ale nezaruci ti, ze telefon je fyzicky neznicitelny.
    IP54 je certifikat o neznicitelnosti? Nove veci to pre mna.. Doteraz bol IP54 certifikat o odolnosti na prach a vodu. Prve cislo hovori, ako je odolny na prach (5) a to druhe na striekajucu vodu (4). Nic o mechanickom poskodeni, pani. Takze neodporucal by som mysliet v tom smere, ze si kupim tento telefon na hranie hokeja a ked sa pokazi, poslem ho do servisu, pretoze niekde na internete som cital, ze je neznicitelny.
    Mozem sa spytat, z coho vychadzal autor clanku, ked napisal, ze Certifikat IP45 je o odolnosti voci narazu?
    Akekolvek otazky tykajuce sa Samsung mobilnych telefonov (specialne autora clanku) na
    nyrethym@azet.sk

    anonymous03.04.2008 - 16:20 Trvalý odkaz

    graffoo: v tomto davam nyrethymu za pravdu. certifikat IP54 nema nic s odolnostou voci narazu...

    anonymous11.04.2008 - 10:17 Trvalý odkaz

    paloh: Mam ho od vcera vecera. Pamatovku nema. Klasicke chyby starych Samsungov. Tlacidlo OK pripaja na internet, nie do menu. Nedokaze zvonit a vybrovat naraz. Konektor je taky ako na L760, cize nekompatibilny s vacsinou Samsungov. Ma to zaujimavu funkciu - Cistota hlasu. Podla popisu, zatial neovereneho, to ma odstranit okolite sumy a zvysit kvalitu hovoru. Zatial vsetko, co som si vsimol.

    anonymous26.10.2009 - 12:15 Trvalý odkaz

    david: Po takmer rocnom pouzivani na tomto telefone prasklo ochranne sklicko displeja. Telefonicky som sa informoval u predajcu, v servise a u vyrobcu o moznosti opravy, ale bol som upozorneny, ze na mechanicke poskodenie sa zaruka nevztahuje (napriek tomu, ze je to odolny mobil).