Samsung L870

  • Martin Hombauer 30.05.2008 - 02:27

    defluo: tie samsungy vyzeraju jeden ako druhy...

  • anonymous30.05.2008 - 11:40 Trvalý odkaz

    riki: to sa da povedat o telefonoch kazdeho vyrobcu a za druhe je to tym ze si kuknes letmo fotku v minimalnom rozliseni..

    anonymous30.05.2008 - 13:39 Trvalý odkaz

    defluo: tak napr. pri nokiach alebo SE rozoznavam, co je to zac, maju aj rozne konstrukcie , farby, tlacitka a tak... da sa aj zdialky rozlisit, ze su to rozdielne telefony. ale pri samsungoch sa mi na malom obrazku zdaju vsetky strasne podobne. vsetko strieborne vysuvacky s velkym displejom hore, pod nim 5 smerne ovladanie plus nejake dalsie tlacitka... pri U900 je tam namiesto tych tlacitok len vyrez a v nom ta dotykova plocha, ktora podla mna vyzera pekne hnusne :D ako keby zobrali nejaky starsi model, vylupli odtial tlacitka a pod tu dieru dali ten maly dotykovy displej... fuj.

    anonymous30.05.2008 - 13:46 Trvalý odkaz

    graffoo: 1. kde je na tomto fone dotykova plocha ako na U900?

    2. ake safari? toto je ale chyba samsungu, ze to takto prezentuje. S60 obsahuje prehliadac s jadrom WebKit a rovnake jadro pouziva aj Safari. Ale isto to neznamena, ze tento samsung ma safari prehliadac.

    anonymous30.05.2008 - 15:23 Trvalý odkaz

    riso: 1. jednalo sa o chybu.
    2. pockame si na vysledok. ale je pravdepodobne, ze mas pravdu.

    anonymous30.05.2008 - 15:40 Trvalý odkaz

    Libertarian: Keby ma GPS... A mozno wi-fi. A uvidime aka bude baterka. Inak v pohode, dizajn ok. Skoda.