Samsung J600e a prehravac hudby

  • 9 príspevkov
  • Vseved 10.01.2008 - 16:31

    Dokaze prehravac hudby na tomto fone prehravat hudbu aj z pamatovej karty? Ak ano, ako? Lebo otec si kupil tento fon, na pam.kartu (1GB) som mu nahodil zopar albumov, ale ak otvorim prehravac hucby, ukazuje mi len subory z pamate telefonu. Nechce sa mi verit ze by to bolo tak blbo riesene, ved tym padom by prehravac hudby ani nemal zmysel, ked pamat telefonu je
    17MB... Poradte mi, bo otec je nestastny :-)

  • Anonym (bez overenia)10.01.2008 - 16:50 Trvalý odkaz

    samsungy nepoznam, ale skusil by som najprv tu kartu formatnut vo fone (ak to dokaze :) ) a potom umiestnit do nejakeho speci priecinku...

    Vseved10.01.2008 - 17:00 Trvalý odkaz

    Ved ani ja ich nepoznam, skusal som uz vsetko, ale prehravac hudby ako by vobec nemal pristup na pam.kartu, po otvoreni automaticky skoci do priecinka hudba v pamati telefonu. Ono ja mozem otvorit na pam.karte hocijaky album a spustit pesnicku, lenze neda sa pretacat, preskakovat skladby, a po skonceni jednej pesnicky nezacne hrat dalsia. Toto vsetko funguje len v prehravaci hudby, ktory ma asi pristup len do pamate telefonu. Zeby v Samsungu robili taky magori???? Otec asi zbytocne vyhodil peniaze za 1GB kartu...

    miamvice10.01.2008 - 20:39 Trvalý odkaz

    neviem ci to pomoze ale skusal si to aj cez KDplayer????

    Kriak2410.01.2008 - 20:39 Trvalý odkaz

    Vyzera ze J600 nevie pracovat s podadresarmi. Naformatuj kartu v telefone, jeden z adresarov ktory sa pri formate vytvori sa vola Music. Nakopiruj nejake mp3 priamo do neho (nie do nejakeho podadresara). Po spusteni prehravaca daj Moznosti / Pridat hudbu z / Pamatova karta. Mal by si mp3 vidiet.

    Vseved10.01.2008 - 20:54 Trvalý odkaz

    Kriak mas pravdu, takto to funguje... Je to lepsie ako nic, ale mat vsetky skladby v jednom priecinku je dost neprehladne a nepohodlne.

    Kriak2410.01.2008 - 21:10 Trvalý odkaz

    No hej, nie je to ziadna vyhra. J600 je dost tupy ale zase fest imidzovy fonik. Domov so ho doniesol len tak nahodou a kriakova ho uz nepustila z ruky :).

    Vseved10.01.2008 - 21:29 Trvalý odkaz

    A da sa vytvorit novy zoznam skladieb? Lebo su tam len 4 od vyroby, a dalsi neviem ako pridat.

    Kriak2410.01.2008 - 21:39 Trvalý odkaz

    Tie 4 su default, mozes pracovat len s nimi (asi, ku krajnej moznosti - manualu - som nesiahol). Skladby sa daju presuvat/kopirovat medzi nimi, ale novy asi nevytvoris. Iba tie 4 premenujes.