Samsung Galaxy A7 (2018) - rozumná stredná cesta

  • nanoSIM 06.12.2018 - 22:53

    Ďakujem.

  • martian07.12.2018 - 02:34 Trvalý odkaz

    Nano, na "prisvietenie" tvare, kedze to je spomenute v spojitosti s odomykanim telefonu pomocou "skenu" tvare ;)

    MIROCK07.12.2018 - 09:19 Trvalý odkaz

    Tento samsung ...neskutocne nieco ze kde inzinieri z korei chodia na ten dizajn ??? Otrasne to vyzera..hruby fon a hrube ramceky na rok 2018 ....posledny telefon co dali A6 2018 sa este da ale toto ??? a este ta Jckova rada.. J4 J6 sestpalcove lopaty doslova...samsung stratil sudnost a tak som ich miloval aj ich strednu triedu ale to co davaju von za posledny polrok je des....chapem ze telefon ma slusne parametre ale dizajn sa im nedariiii ale ze vobec a ked chcu nieco predat tak nech to aj nejak vyzera..

    Tomas07.12.2018 - 09:46 Trvalý odkaz

    Dizajn nie je najlepsi, ale je subjektivny. Mna zaraza viac ten downgrade, ktory Samsung predviedol v Ackovej rade z roku 2017 na 2018. Minuly rok, dokonca aj najlacnejsia A3 mala usb-c a bola vodeodolna. Nechapem navrat k micro usb...

    Bonyek@azet.sk07.12.2018 - 12:24 Trvalý odkaz

    Asi im zostali nejaké "zbytkove" súčiastky, tak ich nechceli vyhodiť

    MIROCK07.12.2018 - 15:45 Trvalý odkaz

    ano je to pravda ano dizajn je subjektivny ale aj to je pravda krok spet ked vv ackovej rade bolo usb ca vodoodelnost.. keby samsung A6 2018 mala vodoodelnost a usb c mozno by to bola dobra stredna trieda samsungu... inak raz som si povedal keby tak chceli urobit telefon v tvare huawei p 20 lite s rozdielom ze dole by bol napis samsung a vzadu by mal fotak vystupujuci max ako na S9 by to bol paradny telefon s usb C a s vodoodolnostou by sa mi pacilo

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease08.12.2018 - 04:06 Trvalý odkaz

    neboj miloval si Samsung
    budeš milovať aj Huawei

    ivOS09.12.2018 - 18:54 Trvalý odkaz

    ako vidím -niesom sám ,čo sa v tom aktuálnom samsung-portfóliu strácam... experience nadstavba je -myslím -jedna z najlepších a najkomplexnejších.. vyhybajú googlu -ako sa len dá (vlastný systém platobný, snaha o vlastný app-store, vlastná sms-apka , výborný music-player, poznámky...atď. Len tie rozmery a uhlopriečky - dnes je vlastne 5,65 najmenšia uhlopriečka(j6,a6..| Ja by som okamžite skočil po niečom ako a3 s uhlopriečkou 5 , kludne 18:9....

    jarpo10.12.2018 - 10:57 Trvalý odkaz

    ivOS: Nemyslim, ze by bola nadstavba samsungu komplexnejsia, ako nadstavby inych vyrobcov, aj ked niektore soft. veci maju naozaj navychytanejsie. Na druhej strane zial je aj najpomalsia.

    Tomas10.12.2018 - 11:36 Trvalý odkaz

    Nadstavba je vec vkusu (a zvyku). Pouzival som kratky cas Moto a vela veci od Samsungu mi tam chybalo. Teraz mam Oneplus a stale mi chyba Galeria od Samsungu a nejake dalsie veci.

    ondrakomous10.12.2018 - 14:15 Trvalý odkaz

    za pomalu stejny penize se da koupit xiaomi poco f1, honor 10. dizajn je mozna subjektivni, ale ze a7 je na zivo uplne hrozny je bohuzel fakt. nemluve o nokii x7/7.1 ta si troufam rict, ze a7 strci do kapsy i po vsech strankach, pritom stoji stejne.

    Peter Križian10.12.2018 - 15:02 Trvalý odkaz

    Jarpo žeby bola najpomalšia? Zaujímavé, ja mám opačnú skúsenosť.. este som nevidel tak hladko a plynulo fungujúci android ako mi ide na samsung s9... mal som vlajkové lode od viacerých vyrobcov, vrátane huawei mate 20 pro, ale pri s9 mám prvýkrát pocit, že to všetko ide tak hladko ako pri ios... porovnávam s iphone xs. Takže za mňa nadstavba od samsungu funguje najlepšie spomedzi androidov.

    ondrakomous10.12.2018 - 15:31 Trvalý odkaz

    asi je rozdil srovnavat s9 a a7 z hlediska softwaru, a7 je zastaraly mobil po vsech strankach, stary konektor, chipset, plastovy ram, malo pameti, chybejici odolnost. fotaky jsou podle me poskladany ze starsich modelu/evoluce 0, 5 kroku zpatky. problem nadstavby u samsungu je v rychlosti updatu. letosni stredni trida nabizi vic staci se podivat na xiaomi, huawei, tohle si nekoupi ani skalni fanda, pokud ma vsech 5 pohromade

    MIROCK10.12.2018 - 17:49 Trvalý odkaz

    presne ..ja som bol velky samsungac a na fotkach neni skaredy ale na zivo ??? otrasne to vyzera a suhlasim ako vravia iny..minuly rok oproti tomuto roku je stredna trieda miinus...radsej huawei alebo honor

    jarpo14.12.2018 - 00:14 Trvalý odkaz

    Pedrolm: Netvrdim, ze nejde hladko a plynulo, s tym suhlasim. Ale tie reakcie su tak nejak pomalsie ako som cakal. Teda naposledy som mal note 8 a pred nim Huawei mate 9 a povedal by som, ze snad ten huawei bol rychlejsi. Teraz LG G7 jednoznacne rychlejsia, ale tu je uz novsi procak, ok. Skratka mne stale pridu samsungy najpomalsie, ale vdaka vykonnemu hardveru uz to nie je tak poznat. Ale suhlasim, ze nejake chyby, alebo zaseky sa nekonaju.