Problem s pripojenim BlackBerry 8320 k PC

  • 7 príspevkov
  • Raymond 05.02.2010 - 13:27

    Ahojte,
    ked pripojim mobil k PC, system nenajde SD kartu, len jej prideli pismenko ale inak ju nenacita. V mobile ale karta funguje OK. Skusal som aj preinstalovat Desktop Manager, alebo hladat nejake USB ovladace, ale nic nepomohlo.
    Cez PC sa vlastne nemozem dostat k pamatovke.

    Mali ste niekto niekedy podobny problem?

    Vdaka za pomoc

  • kenvele05.02.2010 - 18:42 Trvalý odkaz

    v mobile sa to povoluje tusim pripojenie velkokapacitnej pamete alebo tak nejako pozri si v nastaveniach fonu ci to mas zapnute ..ono by to pri pripojeni k pc malo aj hodit hlasku na mobe a das povolit ..

    Raymond05.02.2010 - 19:56 Trvalý odkaz

    Ano aj to som skusal ( nastavenia-media card), ale aj tak nic. Ono to este 3 tyzdne dozadu fungovalo ale teraz ju uz win nenajde.

    maniacse08.02.2010 - 05:25 Trvalý odkaz

    Enable mass storage> Yes
    Prompt when connected> Ask

    Toto nastav a potom pri kazdom pripojeni daj "ano" alebo "yes" alebo co tam mas...

    Raymond08.02.2010 - 13:19 Trvalý odkaz

    Vyskusal som, nefunguje.
    To bude urcite problem niekde vo Windowse.

    andrejkoBB13.02.2010 - 03:22 Trvalý odkaz

    hmmm mne obcas vie spravit tiez ze nechce ma pustit k pamatovke v mobile a pritom mi ju zobrazi v pc ze je pripojena.....a vacsinou to byva tym ze v prehravaci som mal pustenu hudbu....a musel som dat stvorece=cize stop pesnicky..a potom slapala....aj v pc...

    Raymond01.03.2010 - 14:00 Trvalý odkaz

    Tak ako to prestalo fungovat, tak to zase zacalo ist. (Musel som ale asi 20x za sebou pripojit a odpojit kabel k mobilu.) Som zvedavy, ako dlho to pojde ?!

    Vdaka Vam ale za pomoc :)