Pripajanie cez CSD na nokii 7650

  • 7 príspevkov
  • stanleyjr 30.10.2006 - 15:34

    je to haluz zakladat tu takuto temu ale co uz :)
    jeden moj kamos ma tuto nocku ...ano tu starucku babicku :)
    a ma problem ze ho stale pripaja na WAP ale kedze ma EASY a tam neni GPRS aj ked mu tam svieti Gecko..tak mu to strhava za prenos...stale mu chodia SMS...skusal sa hrat v Nastaveni ale nepochodil...co odporucate...master reset ak take nieco Nocka ma alebo co? :)

    ja viem najlepsie bude ho spustit cez most do dunaja :)

    :badgrin:

    ale dik za pomoc ak sa nekdo najde :D

  • Marian30.10.2006 - 15:38 Trvalý odkaz

    No tema je ok, akurat nazov je mimo misu... Nech si pozrie profily pripojenia do internetu alebo WAP a odstrani ich, tak sa mu telefon nepripoji a nema mu z coho strhavat. No a urcite tam ma nejaku aplikaciu nastavenu na automaticke pripajanie ako napriklad mailovy klient... tiez zlikvidovat...

    stanleyjr30.10.2006 - 15:53 Trvalý odkaz

    mimo misu? sak nazov je dobry a vystizny ci ne?

    but thx for advice :)

    Marian30.10.2006 - 16:29 Trvalý odkaz

    Co tak: Nechcene pripajanie sa na CSD WAP, Nokia 7650?

    V kazdom pripade nech si skontroluje tie aplikacie, moze to byt aj zaskrtnuty automaticky update, cokolvek...

    Andrej Lenghart30.10.2006 - 18:53 Trvalý odkaz

    No,maloktora app sa vie pripojit cez CSD. Ked som mal ja 7650 zvacsa vsade pytalo APN internet. No,ale shaq aj tak suhlasim s Atlisom. Treba to skontrolovat. A ked ho aj tak bude "srat",tak *#7370# a ma po problemoch :lol:

    UA: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Symbian OS; Nokia 6630/6.03.08; 9399) Opera 8.65

    Mikullas30.10.2006 - 18:54 Trvalý odkaz

    Tusim niektore nokie maju taky bug, ze sa same odseba pripajaju na wap alebo volaju na prve cislo v adresari. Malo by pomoct to vymazanie profilov (ale ak chce CSD obacas pouzivat tak nech si radsej zozenie iny fon).

    Andrej Lenghart30.10.2006 - 19:20 Trvalý odkaz

    Mal som 7650 s prvym softom asi rok,hned ako prisli na trh. Potom som ju predal kamosovi,ten ju mal takmer dva roky,kym ju neznicil uplne :lol: a za cely ten cas to ani raz nespravila. Ale hold,vek sa na "zdravi" fonu moze prejavit akoukolvek formou. Nech skusi odstranit vsetky app, co maju docinenia s webom. Ked nepomoze,tak format. A ak nepomoze ani ten a ce vyuzivovat CSD, tak fakt new fon....

    UA: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Symbian OS; Nokia 6630/6.03.08; 9399) Opera 8.65