Prestigio MultiPhone 7500

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne 12.03.2014 - 20:40

    Pekna cena za tie parametre. Ale vydrzi tak pol dna mozno :( Hoci aj ja mam len 2300mAh bateriu, predsalen prisposobitelnost Nexusu s Qualcommom je niekde inde ako Prestigio s Mediatekom.. Ale fandim im, tento model vyzera zaujimavo celkom...

  • Matej12.03.2014 - 22:41 Trvalý odkaz

    Telefón som včera kúpil v nemenovanom obchode za 230 eur a je naozaj fantastický. Čo sa týka výdrže tak bez problémov vydržal skoro celý deň a to som na ňom kukal filmy hral hry a permanentne mal zapnutý H-ckovy net.

    Matej12.03.2014 - 22:46 Trvalý odkaz

    Redakcii len poznamenám že telefón nemá šuplíkový slot na SIM, ale je to klasický slot ktorý je ukritý pod magnetickou krytkou. Čo sa týka reproduktora tak nie je až taký kvalitný... Hrá ako plechový kýbel... a v balení je ešte vopred nalepená fólia na displeji (klasická lacná plastová fólia).

    Nightmare12.03.2014 - 23:52 Trvalý odkaz

    Podla mna vyzera slusne co poviete?:) na Prestigio pohoda

    Lenka Ivančíková13.03.2014 - 01:23 Trvalý odkaz

    Matt, zaujimave. Na produktovych fotografiach vidno suplikovy slot v hornej stene. Ty ho mas na rovnakom mieste len s inym sposobom otvarania? Je mozne, ze 16 a 32 GB verzie su v tomto odlisne.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease13.03.2014 - 07:38 Trvalý odkaz

    Do týchto rozmerov sa vojde v pohode batéria 3200 mAh a nie 2300.
    Ale konečne po dlhšej dobe Prestigio jakš, takš..

    roman13.03.2014 - 08:47 Trvalý odkaz

    len cena by mohla byt este o trochu nizsia..a ako foti fotak? Matt.

    Lenka Ivančíková13.03.2014 - 09:40 Trvalý odkaz

    Matt, vdaka za upresnenie. :-)

    rbt13.03.2014 - 09:56 Trvalý odkaz

    Na heureke nájdete cenu 249€, to je super.

    Matej13.03.2014 - 11:01 Trvalý odkaz

    No od fotoaparátu toho netreba moc čakať :D ono fotka kým si ju nepriblížiš vyzerá celkom obstojne. Tu je taká rýchla ukážka: (automatický režim)
    http://1drv.ms/1dTHyRD

    Osobne si myslím že to nie je až také zlé :D
    ale výsledná fotka ma 6,5 MB, čo si myslím že trošku nevyhovuje kvalite fotky.

    Ale celkovo musím telefón hodnotiť veľmi dobre. Poradí si s prehrávaním FullHD mkv súbormi úplne bez problémov, dokonca si na ňom môžte zahrať aj Need for Speed bez sekania (ešte vyskúšam Vice City) displej má pekné farby, pozorovacie uhly odpovedajú IPS panelu. Telefón celkovo pôsobí pevným dojmom, nič nevŕzga, a ten červený rámik pôsobí veľmi pekným dojmom.

    Peter13.03.2014 - 11:19 Trvalý odkaz

    Pri tej cene by som radsej volil Huawei g700. Obdobny HW za lepsiu cenu a pre mna urcite aj kvalitnejsia znacka.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne13.03.2014 - 14:48 Trvalý odkaz

    Matt, ja na tej fotke nevidim nic zle pri takej nizkej cene, celkom slusna kvalita. Ale to pri dobrom osvetleni asi fotia vsetky mobily vo vyssej triede :) Ale cakal som od Prestigia horsiu kvalitu.

    @Kubas, obdobny, ale nie identicky, preto je ta cenovka trochu vyssie, ak by huawei zvolil fullHD panel a vacsiu kapacitu pamate, ci silnejsi fotoaparat, tiez by sa to odzrkadlilo na cenovke smerom nahor.

    Pištá13.03.2014 - 16:45 Trvalý odkaz

    mam PAP 5044dou, a rozmyslam bud nad tym alebo 7600duo, ale stale mi vadi ta 1GB ram, sice som si zvykol, v pohode nerobi mi nic problem, aj ked fotak by mohol byt lepsie... Stale nechapem preco Huawei nema problem fuknut napr. do G700 2gigovu ram a Prestigio stale iba 1Giga,to tak sanuju tym telefonom? :/

    Michal30.03.2014 - 20:54 Trvalý odkaz

    mam taktiez PAP5044duo a som vcelku spokojny, vsetko ide ako ma :)
    co sa tyka 7600duo, ano to ma len 1GB RAM, ale je to uz podla mna moooc velka placka, model 7500 mi vyhovuje velkostne viac a uz ma 2GB RAM!!