Prestigio Grace S5 LTE (PSP5551DUO)

  • Gabriel 01.02.2016 - 15:19

    Vďaka, radšej Xiaomi Redmi Note 2, ...

  • Slavo01.02.2016 - 15:43 Trvalý odkaz

    toto je vazne v dnesnej dobre cisty grc,nieco podobne ako predosle coolpady co tu boli nedavno spomenute..netusim kto si v dnesnej dobe takyto odpad kupi,mozno nejaka pripecena blondinka este tak..:) to uz nielenze radsej redmi note 2 ale aj redmi 3 je o dost lepsie nez toto cudo..

    Nightmare01.02.2016 - 15:58 Trvalý odkaz

    preboha su aj taki co im postaci aj takyto fon navyse ma to nase pasmo LTE 800mHz

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy01.02.2016 - 17:36 Trvalý odkaz

    preco by si mal bezny smrtelnik radsej kupit xiaomi ako toto?! xiaomi od priakupnika s pofidernou zarukou alebo toto prestigio z kameneho obchodu s 2 rocnou zarukou?

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne01.02.2016 - 18:03 Trvalý odkaz

    Presne tak. Navyse ked ma obchod moznost okamzitej vymeny kusu ak sa ukaze chyba za par prvych dni bez dalsej komunikacir a riesenia postoveho...

    Slavo01.02.2016 - 18:08 Trvalý odkaz

    ja osobne by som iste siel radsej do toho xiaomi ,aj na ukor full zaruky a full LTE mi k stastiu nechyba :) ale kolko ludi, tolko chuti..

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy01.02.2016 - 18:49 Trvalý odkaz

    Bral by si redmi 3? Bez sk, s čínskou romkou? Bez Google?
    Bežný smrteľník chce telefon ktorý chytí da doňho sim a plnohodnotne používa.

    Slavo01.02.2016 - 19:06 Trvalý odkaz

    s cinskou jasne nie, pokial by nebola vonku cz/sk rom pockal by som tolko, na niektore fony vyjde takmer hned niekedy zas treba cakat "do nekonecna".. do toho casu sa da fungovat aj s AJ prekladom, ten ma kazdy fon predsa

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy01.02.2016 - 19:13 Trvalý odkaz

    Len originál čínske miui nemá Google aplikácie vrátane Google.play a bez toho sa ťažko funguje. Baidu nasincovi nebude stačiť, myslím že ani tebe

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease01.02.2016 - 19:45 Trvalý odkaz

    Ako sorry, ale tento fon má hodnotu tak 79€.
    Do 150€ je na našom trhu cca 8 mobilov s 2GB RAM. Vrátane Huawei, Lenovo, Asus, Acer..

    Gabriel17.02.2016 - 22:59 Trvalý odkaz

    ja to Xiaomi nikomu nenutim :) Ale určite je to lepšia možnosť. Momentálne má v Redmi Note 2 sestra čínsku ROM a je tam kompletná angličtina, na miuios.cz už aj cz/sk rom, ale sestra to nepotrebuje, ... appky ako facebook, insta a podobne sa dajú stiahnuť aj bez google play ako aj iné hry, ....