Poznáme víťazov ankety Mobil roka 2016 powered by O2

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 23.02.2017 - 11:06

    Sedí mi iba kategória špičkový mobil, možno hodinky. V ostatných "disciplínach" nie, že nevyhral najlepší, ale často nebol ani v prvej trojke. OnePlus 3(T) najpodstatnejší mobil roka utrel nos. Kvôli tejto skepse som nehlasoval.

  • Tomas23.02.2017 - 11:28 Trvalý odkaz

    1+3(T) je velmi dobry telefon, ale urcite nie najpodstatnejsi a v globalnom neradle ani nie je dolezity. Je to fon stale skor ore uzku skupinu ludi...

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne23.02.2017 - 12:02 Trvalý odkaz

    Aj nad mojim oneplus 3 ohrnaju nos ludia, cinan, blabla. Jednemu som ho pozical na tyzden, kupil si vlastny. Dalsi dvaja boli prekvapeni ze to ma "iba" fullHD a prekvapil ich fotoaparat a odozva/rychlost. Ja mu ani nerobim PR iba ho nosim so sebou, ked niekto chce, nech si ho osaha, a ludom zo znacky pada skepsa sama. A prekvapil aj mna, kupil som si ho 4fun, lebo "som od radosti nevedel co s peniazmi". A teraz, mi vsetky ostatne telefony lezia v sufliku uz hadam 3-4 mesiace.

    bedo23.02.2017 - 13:36 Trvalý odkaz

    V kategorii rozumny mobil je na 3. mieste Honor, nie Xiaomi (12,33% vs 11,02%)

    Lenka Ivančíková23.02.2017 - 13:48 Trvalý odkaz

    Dakujeme za upozornenie. :) Opravene.

    Tomas23.02.2017 - 14:43 Trvalý odkaz

    Ja nad 1+3 neohrnam nos, dokonca som ho doporucil bratovi, ked zvazoval kupu noveho mobilu (tak trochu sebecky, lebo som si ho hlavne ja chcel vyskusat:D), len vravim, ze na nasom trhu je to takmer bezvyznamny telefon, ktory vlastni len zopar ludi, takze sa vobec necudujem, ze v tejto ankete neuspel.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne23.02.2017 - 15:58 Trvalý odkaz

    odteraz ho zacnem davat vsade kolovat :)

    Nightmare23.02.2017 - 17:09 Trvalý odkaz

    teraz ani neviem co som dal tam :D

    kuco23.02.2017 - 18:12 Trvalý odkaz

    Mna tiež OP3T prekvapil s umiestnením. Ľudia ozaj kupujú to co je trendy a giganti sa predhanaju s cenami smerom hore. Nevadi, zasvätený a ľudia čo sa ho dotkli a už ho vlastnia vedia svoje

    Tomas23.02.2017 - 18:43 Trvalý odkaz

    Problem je, ze sice 1+ je stale o tretinu az polovicu lacnejsi ako ostatne vlajkove lode, ale aj 1+ zvdiha ceny. Staci sa pozriet kolko stal 1+1 a kolko 1+3. 1+3T bol zas o kusok drazsi a (podla mna) nasledovnik bude este drahsi a pomaly sa priblizi k 500 eurovej hranici, co je uz dost vela.. A kto da za mobil 500 eur, ten da kludne aj 600 alebo 700, 800... A nie kazdy chce, alebo vie vyuzit najvacsiu vyhodu 1+, ktorou je root a podpora komunity. Ludia si radsej kupia to, co poznaju a co je dostupne, co ide tak ako ma hned po rozbaleni a s cim sa nemusia dalej zaoberat. A nechcem aby to vyznelo, ze som samsung fanboy, ale s7 (edge) si vo svojej kategorii zasluzil vyhrat. Najlepsi display, dobra vydrz, vyborny fotak (s najrychlejsim zaostrivanim), vyborne tovarenske spracovanie, slusny vykon a k tomu vodeodolnost, pamatove karty... a kupis ho vsade.

    Scotty23.02.2017 - 18:43 Trvalý odkaz

    mna poslednú dobu zaujal huawei p9 , robí to fakt nádherné fotky , no huawei ako taký mi nieje sympatická značka a musel by som si aj rootnuť nejaký inú rom . Ale z toho fotoaparátu som fakt uchvátený

    ondrakomous23.02.2017 - 18:47 Trvalý odkaz

    slusne napsany na samsung fanboye.Scotty: zkus lg g5, ani bys nemusel moc doplacet, prodas iphone 6 plus s vadnym displayem, das tam stav jako novy a ses tezce za vodou, lg je podle me uplne nejlepsi, nebo si pockej na LG G6, to bude "vymazlenej fotacek", nebo se koukni po htc 10, ktery pouziva johny, to byl taky hodne velkej top kamerky.