Poznáme víťazov ankety Mobil roka 2014

  • Bonyek@azet.sk 17.02.2015 - 16:26

    "Celkovo najviac hlasov (4 264) získal tento rok Sony Xperia X3 compact" ten este nieje v predaji, alebo som len prehladol.? ;)

  • Knoxville17.02.2015 - 17:02 Trvalý odkaz

    Skor mysleli model Sony Xperia Z3 Compact.
    Chybicka "se vloudila" stava sa... :)

    ondrakomous17.02.2015 - 17:37 Trvalý odkaz

    vsechno dobry, ale sekce
    Výhodný mobil roka 2014, xperia m2 nechapu.

    Lenka Ivančíková17.02.2015 - 19:15 Trvalý odkaz

    Samozrejme, ze ide o model Xperia Z3 Compact. :) Opravene. Vdaka.

    Peto17.02.2015 - 19:17 Trvalý odkaz

    Sa čudujem že Xperia M2 predbehla aj Honor 3C...

    Michal17.02.2015 - 22:24 Trvalý odkaz

    Tak sa necudujte,mali ste hlasovat:D
    Moje hlasovanie dopadlo celkom podobne ako vysledky.
    Note 4
    Z3
    Z3c
    Honor C
    Moto 360
    I ked som M2jke nedal hlas. Holt,ludia si zvolili M2,zrejme nie kvoli papierovym udajom ale asi podla kvality,podpory,ci uzivatelskych skusenosti. Isteze na papieri honor vyzera lepsie.

    Nightmare17.02.2015 - 23:38 Trvalý odkaz

    ty si odkukoval ci co?:D
    tak isto som dal...
    a ako hore TRENKY pise tiez nechapem ako mohla Xperia M2 predbehnnut Honor 3C...
    vyhral niekto znamy odtialto?priznajte sa :D

    Michal17.02.2015 - 23:48 Trvalý odkaz

    No pozor hlasovalo 11600 a ver že žiadny pre príklad napr z mojich kamošov, lajkov čo mobil maju a neriešia žiade fora diskusie atd nehlasovali Verim že to je 11600hlasov ludi, ktorí považuju za doležite hlasovat v nejakej ankete mobil roka, čiže to určite su na telefony zaujatí ludia.
    A sympatie značky? vieš čo sa dnes u operatorov predava? len Samsung, všetko ostatné nie, nekupujte, je to zle, kazi sa to, je to nekvalitne..samsung samsung samsung..Su totiž predajcovia od toho "finančne motivovaní" ..ja tomu však vravim po svojom, "korupcia" takže pre mna je v prvom rade zympatické a zaujímave, že Samsung nevyhral všetkych 5 kategorii. A preto mi z toho vyplýva, že tí ludia co hlasovali, zrejme nebudu mat mobily od operatorov a nebudú to lahko ovplyvnitelní ludia čo si daju nahuckat niečo čo im nejaký predajca odporučí a povie. Tvoj nazor je sice pený, ale je tvoj a vidiš že 11600 ludi, ktorí sa asi trochu vyznaju s tebou nesuhlasi. V tej ankete sa nikto nepýta, že aký z mobilov ma najlepší pomer cena výkon alebo aký telefon sa najviac oplati alebo aký telefon ma najlepšie parametre za nejaku danu cenovu kategoriu. Tak postavene otazky niesu, takže nikoho hlasujuceho nezaujima že daný telefon sa neoplati lebo iný ktorý je o 100euro lacnejší ma len trošku slabšie parametre ale lepšiu cenu. Nič proti huaweiu, Ascendy p6, P7 su krasne mobily a Honor c je fakt asi nejlepši mobil vo svojej kategorii. Ale Atke stroje ako je Note 4, Xperia Z3 alebo Z3compact, ..tak takú v Huaweii ešte zdaleka nehrali.

    A len tak technicky
    http://www.gsmarena.com/sony_xperia_m2-6146.php
    http://www.gsmarena.com/huawei_honor_3c-5903.php

    V čom je ten huawei vlastne lepší? Oka HD display, ale zase vačší takže ta jemnost nie je nijaka priepastna. KEd M2 je sračka (s čím aj suhlasim) ale z pohladu na tie rozdiely, ktoré uprimne hraju v prospech Xperie, lebo ta ma chipset od Qualcomu a nema šmejd menom mediatek a vyše 3 roky zastaralý grafický akcelerator mali 400 tak potom je trefne rovnako pomenovat aj Honor C. A cenový rozdiel? o 40e je drahsia Xperia. (Holt tam už platiš za značku - lokalizacia, distribucia, zaručný a mimozaručny servis, zakaznícka a technická podpora) Tam je stale medzi vyrobcom Sony a Huaweiom priepastný rozdiel.

    ondrakomous18.02.2015 - 00:14 Trvalý odkaz

    podle me je nejlepsi kauf 730 lumia. ktera se cenou blizi honoru 3c. nebo spis m2 a musim rict. ze to je sakra dobrej mobil. tam je rozdil obrovskej. asi takovej jakej je mezi honorem a xperii. tam citim. ze to je ted aktualne kral/kralovna stredni tridy za ty penize. co se prodava ted.

    Liverpoolcan18.02.2015 - 01:04 Trvalý odkaz

    A zase som nic nevyhral :(

    rtg18.02.2015 - 04:12 Trvalý odkaz

    tychto ankiet "mobil roka" je na mna rocne nejak privela... :D

    Richard Hombauer18.02.2015 - 11:36 Trvalý odkaz

    podla mna je Mobil roka len jedna jedina. a robime ju poriadne, osem rokov, vzdy viacero medii a dlhorocne vysledky v nej uz maju aj nejaku vahu. za seba mozem povedat, ze som hrdy, ze fony.sk su sucastou prave tejto ankety.