Pokazilo sa mi SPVcko C500vka

  • 35 príspevkov
  • miXalko 01.07.2005 - 19:40

    LUDIA nikomu to neprajem... :shock:
    22.6.2005 som si zobral z Orangeu na pausal Orange SPV C500. Kurna setril som nan mesiac aby som si ho mohol kupit
    a dodrbka sa mi po siestich dnoch? By Vas porazilo......
    Vecer som si mobil naschval vypol, lebo som este formatoval baterku a dal ho na nabku... Rano sa zobudim, ze ho
    chcem zapnut a nic.... Nie ani tak nic.... Zapne sa, zobrazi sa obrazovka orange, po chvili windows mobile a asi za 20
    sekund sa restartuje... A toto stale stale dookola az kym som nevybral baterku...... :roll:
    Tak som pekne isiel do pomarancu aby s tym nieco robili.... Oni mi zobrali cely telefon aj s krabicou a poslali to na
    posudenie do Blavy...... Ale ake posudenie sakra?? Tak mam mobil kurna 6 dni aj s cestou a takto ma odbrkaju????
    Magori.... :twisted: A este ked som chcel nejaky mobil namiesto neho, kym sa neopravy tak mi ponukali blbu 3210 a este
    k tomu by som im za nu musel zlozit zalohu 2.000,-Sk No tak som im pekne povedal co som si o tom myslel.... Je to uplne
    na hovbi s tymito operatormi na slovensku..... Ked som bol v Holandsu a kupil som si nokiu 7610 a pokazila sa mi asi po
    dvoch tyzdnoch tak som isiel do obchodu a tam mi bez problemov vymenili kus za kus.... a to sa mi este neviem ako
    ospravedlnovali......
    No tak teraz cakam na moje krasne 6 dnove SPVcko kym mi ho opravia, alebo daju novy kus......
    Potom sa este ozvem s postrehmi a napadmi pre ten FOnik :D Dufam

  • stanleyjr01.07.2005 - 20:19 Trvalý odkaz

    no kamo to ti fakt nezavidim lebo z ba pojde do francuzska az tam je servis takze rychlo to nebude aj ked QTEK ma zastupenie aj v prahe,nechapem preco to orange takto riesi,teda ze to posiela do francuzska...t-mobile to posiela do prahy takze ja som mal SDA spat za tyzden :) no nic drzim palce nech ti ho cim skor spravia...ale mozno si ho ani nemusel zaniest na opravu,skusal si hard reset?par ludi malo tento bootovaci problem a po hard resete bolo vsetko ok...moja zasada kym nevyskusam vsetky dostupne moznosti tak na servis nemyslim...asi si necital napr.mobil.sk,modaco.com alebo podobne fora,tam sa mnohe veci dozvies...fakt odporucam

    Odoslany z mobile device

    Cuko01.07.2005 - 20:20 Trvalý odkaz

    tak to si mal smolu. Mne sa zda ze novy fon vymenia za novy kus na mieste do piatich dni reklamacie od zakupenia, a ty si prisiel asi na siesty tak musis cakat. :cry:

    juro02.07.2005 - 02:49 Trvalý odkaz

    ja ked som si kupoval spv zaciatkom februara tak mne vraveli, ze na spv je 30 dni zaruka vymeny kus za kus...ale od vtedy sa to mozno zmenilo, alebo mi mozno zle povedali...

    Quo02.07.2005 - 02:55 Trvalý odkaz

    klop,klop,ze mam ok mt

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Skic02.07.2005 - 12:42 Trvalý odkaz

    chlapi, nie 5 dni a uz toboz nie 30dni, ale len do 3 dni Vam vymenia kus za kus...

    Odoslany z mobile device

    stanleyjr02.07.2005 - 13:46 Trvalý odkaz

    no quo odkedy mi vymenili tu podlozku pod klavkou vsetko je :ok:

    Odoslany z mobile device

    13th.02.07.2005 - 17:34 Trvalý odkaz

    Tiez si myslim ze si mal najprv skusit HARD RESET. Mozno by to tvoj problem vyriesilo aj bez reklamacie.

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone

    miXalko03.07.2005 - 03:15 Trvalý odkaz

    Teraz budem vypadat ako debil ale ako ho mam hardwarovo resetovat, ked sa mi ani neda zapnut?
    Poradte

    *Mixalko skus nepouzivat diakritiku, vdaka - Arrow79*

    stanleyjr03.07.2005 - 17:56 Trvalý odkaz

    mixalko klud,nikto uceny z neba nespadol...treba citat diskusne servery... takze pokus sa ho zapnut a ked ti nabehne windows mobile a zacne ti blikat signalova ledka,tak stlac tlacidlo vlavo hore na vypnutie a asi o 2 sekundy stlac sucastne 2 kontextove tlacidla pod displejom aj prave aj lave,mala by sa ti objavit cierna obrazovka a nieco take ako reboot device,vtedy stlacis 0 (nula) a mal by ti prebehnut restart systemu,resp.hard reset fonu :) treba skusat,ten reset sa nepodari na 1.krat :) mne sa to podarilo asi na 30.krat...treba to presne dodrzat ;) len dufam ze som to dobre napisal,ak nie opravte ma,ja to uz davno robil

    Odoslany z mobile device

    Skic03.07.2005 - 19:10 Trvalý odkaz

    stanleyjr, pekne si mu poradil, problem je ale v tom, ze jemu sa telefon neda zapnut... :(

    Odoslany z Siemens CX65

    stanleyjr03.07.2005 - 21:36 Trvalý odkaz

    dik juro zrejme som preskocil 2.fazu s 1. :) ale aj tak treba to skusit a urcite to pojde :)

    Odoslany z mobile device

    Marian07.07.2005 - 00:14 Trvalý odkaz

    Michal kua, to je mi luto, ale aj to sa stava, ja sa zatial na motorolu nestazujem, aj ked ju tak trosku zanedbavam...

    miXalko14.07.2005 - 02:26 Trvalý odkaz

    :x ...Tak a som tu znova... :badgrin:
    Neuverite mi, ale vymenili mi to stare SPV za krasne, uplne nove tak ako to ma byt. Len krabicu mi nechali povodnu...... ANi neviete aky som bol poteseny ked som prisiel do predajne a doniesli mi nové SPV.... No vybavili to pomerne dost skoro. Trvalo im to asi 10 dni a to to posielali do BA.... Takze teraz som rád a mozem ho znova pokazit!!! :) Zatial som spokojný.... :shock:
    Prajem Vám vsetkým pekný den a drzim Vám vsetkým palce, aby Vám Vase a aj moje SPV ci uz SDA vydrzalo bez akých kolvek problemov....... :lol:

    stanleyjr14.07.2005 - 10:21 Trvalý odkaz

    gratulujem :)

    Odoslany z mobile device

    Ing. FijoK14.07.2005 - 12:23 Trvalý odkaz

    wav, tak to som necakal, OR sa vytiahol :o

    stanleyjr14.07.2005 - 13:16 Trvalý odkaz

    ja tiez kukam jak vyorana mys :)

    Odoslany z mobile device

    juro14.07.2005 - 13:21 Trvalý odkaz

    no ja som to tvrdil uz hned na zaciatku a nikto mi neveril :D

    JeSuA_mAsTeR14.07.2005 - 13:33 Trvalý odkaz

    no vsak to je jasne,nemozu si dovolit prist o prasule

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Cuko15.07.2005 - 17:16 Trvalý odkaz

    chlapi, nie 5 dni a uz toboz nie 30dni, ale len do 3 dni Vam vymenia kus za kus...

    Odoslany z mobile device

    Pri kazdej znacke je to ine, ale pri znacke Siemens ti vymenia novy kus za kus do pat dni reklamcie od zakupenia na akciu. Toto viem na 100 percent. ;)

    Bolek17.08.2005 - 21:27 Trvalý odkaz

    Neuverite mi, ale vymenili mi to stare SPV za krasne, uplne nove tak ako to ma byt. Len krabicu mi nechali povodnu......

    co ti napisali do zarucaku? Mas tam uvedeny nejaky servis, alebo iba peciatku OR Prievozska ?

    Ked mne vymienali SPV v "servisnom stredisku" na Prievozskej mi do zarucného listu zaznacili novy IMEI. Datum prijmu a datum vydaja zo servisu mam ten isty den.

    *Odstranena diakritika - Arrow79*

    Honda06.09.2005 - 12:10 Trvalý odkaz

    no chlapi tak je to tak, ze kazdy mobil Vam vymenia do troch dni odo dna zakupenia a to kus za kus ihned na mieste (aj na predajnom by mali), pokial je to reklamacia - je len na nich ako to bude...

    Quo06.09.2005 - 14:53 Trvalý odkaz

    to spv bolo asi vazne poskodene,ked ti ho vymenili za novy kus. lebo po 3och dnoch-kedy mozu vymenit kus za kus- ti mt vymenia,iba,ked je neopravitelne,alebo ak po 3tej uznanej reklamacii poziadas namiesto odstupenia o novy mt ;) Ano,ak ti nechali povodnu krabicu,v zarucaku ti museli uviest zmenu imei. Ja si musim zaklopat,spv mam od januara a doteraz som ani len hard reset nerobil :) A zamrzol mi za tu dobu cca 6x-a aj to,na nete,ked bola preplnena interna pamat. Ale,niektore app mrznu-to nie je chyba v mt. Zatial mi ani menu neskakalo ani nic podobne. Keby nemam trochu prachu za sklickom,tak som na 100%spokojny. Takto som len na 99,98% ;) Suma sumarum- asi mam vydareny kus. Zelam miXalkovi vela uspesnych postov v tomto fore s tymto mt,iba bezchybne app a hlavne male ucty za pausal :D

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Kurnos30.09.2005 - 12:11 Trvalý odkaz

    Do kelu (zahresil by som si ale aj tak by mi to nepomohlo). Sam sa mi vymazal priecinok My dokumenty na pamat. karte :-/ Preco :-( Co mam robit. Reklamovat? Ale co? Kartu alebo mobil? Len mi prosim nepiste ze mam spravit HR.

    Odoslany z mobile device

    stanleyjr30.09.2005 - 13:22 Trvalý odkaz

    kurnos ak myslis ten adresar,tak si ho kludne vytvor na novo,ziadna veda

    Odoslany z mobile device

    Kurnos30.09.2005 - 21:24 Trvalý odkaz

    Hej so vsetkym co v nom bolo :-( A to uz teda je veda. Ved sa mi nemoze len tak vo fone mazat co sa mu zachce...

    Odoslany z mobile device

    samuliak27.10.2005 - 13:28 Trvalý odkaz

    Ja som si ho kupil v utorok a este v utorok mi odisiel :!: V stredu som s nim isiel do servisu a dnes (stvrtok) budem mat novy. Takze pohoda... Len to je asi tymze som z BA kde maju centralny sklad...

    stanleyjr27.10.2005 - 13:36 Trvalý odkaz

    centralny sklad coho?ved mne sda posielali do prahy a spv vraj az do france ide.uz aj mne by ho mohli vymenit,len problem je v tom ze ho uz mam 8 mesiacov,ale nastastie mam zarucak,tak asi ho dam do servisu zas

    Odoslany z mobile device

    Profile picture for user pan.el.x10@gmail.com

    pan.el27.10.2005 - 15:18 Trvalý odkaz

    Cuko napisal: chlapi, nie 5 dni a uz toboz nie 30dni, ale len do 3 dni Vam vymenia kus za kus... Pri kazdej znacke je to ine, ale pri znacke Siemens ti vymenia novy kus za kus do pat dni reklamcie od zakupenia na akciu. Toto viem na 100 percent. ;) Ja by som len chcel upresnit ze to nieje dane len znackou ale aj cenovou kategoriou takze v podstate lehota v ktorej Vam fon vymenia kus za kus je u kazdeho modelu aj rovnakej znacky individualna ! A samozrejme ta doba v zmluve pri kupe akcioveho fonu nie je uvedena v texte zmluvy. Je to len na Vas informaciu si vyziadat. (taka je moja osobna skusenost)

    Odoslany z mobile device

    samuliak27.10.2005 - 17:48 Trvalý odkaz

    centralny sklad coho?ved mne sda posielali do prahy a spv vraj az do france ide.uz aj mne by ho mohli vymenit,len problem je v tom ze ho uz mam 8 mesiacov,ale nastastie mam zarucak,tak asi ho dam do servisu zas

    Odoslany z mobile device

    Nie, centralny je v Blave...

    Kurnos13.11.2005 - 00:17 Trvalý odkaz

    Prosim Vas, ako je to s reklamaciou a nelegalnym softom?
    Chcel by som reklamovat fon kvoli prachu pod displejom a obcasnemu zlemu reagovaniu tlacidiel (sluchadiel) a joysticka.
    Len by ma zaujimalo, ci mam spravit HR ked v nom mam nie vsetok legalny soft.?.
    A novsi soft nie je, vsak :? Ani nebude :smt026

    Bolek13.11.2005 - 11:38 Trvalý odkaz

    to aky si nahras soft do mobilu ich vobec nemusi zaujimat a v tomto pripade to nemoze mat ziaden vplyv na reklamaciu. Ale aby si mal pokoj, urob HR, nikto ti potom ani nahodou nemoze povedat, ze ti to sposobila nejaka aplikacia. S najvacsou pravdepodobnostou ti ajtak daju novy kus

    anonymous13.11.2005 - 14:01 Trvalý odkaz

    Ja keby som daval reklamovat smartphone,tak jednoznacne urobim HR,ved aj tak zalohu mas na pamat.karte... :smt033

    UA: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 4.01; Windows CE; PPC; 240x320)