Off topic

  • 650 príspevkov
  • Anonym (bez overenia) 18.09.2011 - 21:21

    No vitam v novom fore, zatial sa orientujem, potom budem pripomienkovat ;)

  • benko05.01.2012 - 23:18 Trvalý odkaz

    Parada.
    Dufam ze tu uz ziadny dement nepokazi.

    benko05.01.2012 - 23:23 Trvalý odkaz

    Po refreshi stranky mi pridalo stary komentar.nevidim moznost mazat moje prispevky

    Richard Hombauer05.01.2012 - 23:26 Trvalý odkaz

    Helou banda! Vdaka vopred za trpezlivost. Mna tesi, ze ste vsetci skusili stare maily a hesla, a ze vam povodne udaje funguju. :) Zatial velmi nekritizujte, cez vikend sa pokusime vase namety zohladnit a pripadne aplikovat. :)

    Richard Hombauer05.01.2012 - 23:29 Trvalý odkaz

    benko, mazanie zatial pristupne nie je. len uprava komentara.

    Knoxville05.01.2012 - 23:38 Trvalý odkaz

    Ta vasa uprava sa mi vobec nepaci!!!

    Marek05.01.2012 - 23:49 Trvalý odkaz

    nevedel som si spomenut pod ktorym mailom sa registroval :-D inac caute

    People06.01.2012 - 00:07 Trvalý odkaz

    Ahojte. Po zaslani noveho hesla od Martina fungujem. Vyzera to celkom dobre. Jednoducho cisto ala apple :)

    Ing. FijoK06.01.2012 - 00:27 Trvalý odkaz

    Kua, od posledneho prihlasenia preslo tolko casu, ze som skoro aj zabudol heslo.

    Gratulujem k znovuspusteniu aj k novemu vzhladu :)

    Ing. FijoK06.01.2012 - 00:33 Trvalý odkaz

    Trosku som to nechtiac zaspamoval, pardon...

    Kazdym refreshom sa poslal novy prispevok...

    Ginkori06.01.2012 - 01:08 Trvalý odkaz

    Mne sa taká stránka celkom páči vám ako ?

    Ciao

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn06.01.2012 - 01:10 Trvalý odkaz

    Zatial mi chyba vkladanie obrazkov, smajlov a podpis. Som bol na to zvyknuty zo stareho fora. Minimalne to vkladanie obrazkov mi urcite bude chybat, ak sa neobjavi.
    Inak biela je fajn, taka Jablkova :)

    Ginkori06.01.2012 - 01:44 Trvalý odkaz

    Ronn este chyba v pozadi nakusnute jablko co ? :D iFony.Sk

    kuco06.01.2012 - 01:53 Trvalý odkaz

    Kooooooooooooooonecne :)
    Gratulujem a myslim ze ste odviedli kus dobrej prace.
    Moj prvy dojem bol choticky ale za minutu som sa zacal orientovat.
    Vzhlad kuuul a ozaj uplne nieco nove

    Este raz palec hore a tesim sa ze zas mame forum a Nove Fony.sk

    PS: aj nick som som si konecne mohol zmenit lebo toto bol moj uplne prvy nick tu na Fore a potom som zabudol heslo :D

    kusko4606.01.2012 - 03:52 Trvalý odkaz

    Tak konecne sprevadzkovane forum a dokonca aj re - dizajn stranky, chvalim. Ale par malickosti este treba upravit, trebars mazanie prispevkov, vkladanie obrazkov, atd. Ale mne to na prvy pohlad pride trochu chaoticke a na moj vkus moc bielej ktora mi strasne taha oci, ale to je mozno aj tym ze dnes sedim za pc slusnych par hodin. Nikde zatial nevidim banner na zavolantom. A este by bodlo v galerií podrobnejsie hladanie jednotlivych galerii podla znacky a typu, lebo napr. takych samsungov je tam na 11 podstranok a rozne modely idu za sebou podla neviem akeho kodu, tak to by mozno pomohlo.

    Knoxville06.01.2012 - 03:58 Trvalý odkaz

    Strasne cosi.To na tomto ste pracovali 3 mesiace?Za neprehladnost stranky mate 10/10.
    Hroza.

    Ashlee06.01.2012 - 08:16 Trvalý odkaz

    Ahojteee!!! Tak máme tu znova naše fórum :). Je to zmena, zaujímavá...aj keď verím, že to chce len zvyk ;). Tak ako už niekto nadomnou písal, po pár minútach sa človek v pohode zorientuje. Propomienky mám zatiaľ len dve: vkladanie príspevkov pod diskusiou alebo fórom mi pripadalo lepšie než vedľa v stĺpci. Druhá: usporiadanie hlavnej stránky je podľa mňa lepšie a prehľadnejšie, ale je tam naozaj veľa bielej. Inak som spokojná :). Neberte to v zlom alebo ako kritiku...sú to len moje pripomienky ako by to mohlo byť z môjho pohľadu lepšie...ale som rada, že ste na tom zapracovali (aj keď pôvodná verzia mi tiež vyhovovala) a že tu je znova fórum. Držím palce! ;)

    Knoxville06.01.2012 - 11:45 Trvalý odkaz

    Biela do oci bujuca a to vkladanie prispevkov "na boku" je absolutne neprakticke.Clovek ktory sem pride po prvy krat v zivoze bude len blbo cumiet a hodnu chvilu rozmyslat ako sa ma vlastne zorientovat a aj celkom zabudne co chcel hladat.Toto ma ludi prilakat? ved to ich este viac odradi!Cele zle.To som jediny co chce spat staru stranku s tym aby fungovalo forum?

    majko11293 (h…06.01.2012 - 12:41 Trvalý odkaz

    Suhlasim s Knoxvillom..biela velmi bije do očí a to vkladanie príspevkov na boku je tiež nepraktické. Hlavne mi tu chýba odkaz na zobrazovanie nových príspevkov normálne na celú stránku, nielen na boku..ale ináč fajn, konečne to aspoň funguje :)

    adamo06.01.2012 - 12:42 Trvalý odkaz

    Service Temporarily Unavailable

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

    Uz dvakrat mi tatato blbost zrusila vlozenie prispevku :D ale pisal som len ze by sa hodilo nejake lepsie oddelenie sekcii na hlavnej stranke, inak to nevyzera zle len troska doladit

    Valaroma06.01.2012 - 13:41 Trvalý odkaz

    Zdravim vospolok :-) Chcel som sa uz vcera cez mobil prihlasit, ale nevsimol som si, ze na prihlasenie treba zadat mail a nie prezyvku.
    Novy dizajn sa mi uprimne povediac moc nepaci, ale je to vec vkusu a za podstatne povazujem, aby to tu poriadne fungovalo a aby to bolo dobre zabezpecene, a samozrejme obsah...

    DJ Pepe06.01.2012 - 20:21 Trvalý odkaz

    No.. forum sa mi celkom lubi, ale aj namna je prilis biele :D A uvodna stranka mmi pripomina mm.cz Inak som rad ze nam funguje forum

    Ľuboš Beňo07.01.2012 - 13:17 Trvalý odkaz

    Caute. Dobre ste zrobili tu stranku celu, no je az priliz biela. Ale nevadi. NIekedy mi tu nechce nacitat Par veci no myslim ze to postupne zafixujete. Mohli by ste sem nahodit znova nieco ako SS ale to iste pride. Tot vse z mojej strany. Vyzera to tu nenormalne dobre uz, qle modrej ste mohli kus labnut sem :D

    Andrej Lenghart07.01.2012 - 16:55 Trvalý odkaz

    Daky som z toho zmateny... :-)
    Ale inak, zdravim banda. Konecne opat spolu :-D

    Ashlee07.01.2012 - 18:31 Trvalý odkaz

    Tak čo banda, ako žijete?
    Ja začínam chystať domáce do školy, po dlhom leňošení znova nastáva školský režim...inak prázdniny boli celkom fajn, dokonca som dostala živý darček-prvého bratranca ;). Ale zatiaľ ešte nie je doma, sú tam nejaké komplikácie so srdiečkom...

    Lenka Ivančíková08.01.2012 - 00:25 Trvalý odkaz

    Je to cele ine, aj zadavanie prispevkov, no zmeny postupne zapracovane urcite este nejake budu. Chybalo mi to tu.:-)

    A po siestich rokoch menim iba z praktickych dovodov svoj nick. Jessica konci.:)

    Anonym (bez overenia)08.01.2012 - 01:44 Trvalý odkaz

    cafte,pripada mi to ako facebook nastenka :)

    Profile picture for user pan.el.x10@gmail.com

    pan.el08.01.2012 - 03:18 Trvalý odkaz

    bry vecer, konecne
    a konecne sa mi podarilo sa prihlasit

    ad dizajn: skoda tej modrej alebo inak,
    podla napriklad tohto clanku o psychologii farieb > http://goo.gl/vkQ4w
    sa o bielej pise:
    " Dokáže utíšiť bolesť. Je farbou čistoty, poriadku, neutrality.
    Vnucuje nevinnosť, láskavosť, čisté city.
    Zo všetkých farieb má najväčšiu schopnosť odrážať svetlo,
    preto [b] jej použitie na väčšej ploche môže mať negatívny vplyv na zrak [/b].
    Rozťahuje priestor, čo je dané jej jasnosťou,
    medzi ostatnými farbami zohráva neutralizujúcu úlohu.
    Ak ju použijeme ako pozadie, všetky veci, ktoré sa pred ňou nachádzajú,
    budú vyzdvihnuté, zdôraznené. "

    priznavam velmi sa v tom nevyznam
    ale mozno by v kodovani pozadia stacilo zmenit tie F-ka za E-cka alebo iny jemny odtien
    (zdroj mojich dohadov http://goo.gl/JX8kH ) - alebo sa poradit s niekym co sa tomu viac rozumie,
    urcite musi existovat nejake percento farebnosti alebo jednofarebnosti
    ktore deli prehladnost od neprehladnosti a prijemne citanie od unavneho
    mozno ak by fony.sk boli casopis alebo proste z papiera, tak by to az tak nevadilo
    ale kedze ste 100% displejova (svietiaca) zalezitost - myslim ze by ste sami mali chciet byt prijemny na pohlad a potom budete citanejsi
    napada ma jeden stary fonak, ktoreho vztah k tymto veciam ma aj v nicku ...
    a ak dobre viem tak sa tomu venuje aj profesionalne, jj a vola sa tomas

    co sa tyka struktury a obsahu - ste v testovacej prevadzke chapem
    */ musim sa zeditovat obsah je profesionalny ten nespochybnujem len ze je to inak rozdelene
    na nieco sa da casom aj zvyknut, nieco sa da poriesit aj zalozkami
    a nieco aj sami casom doladite

    mna tak v prvom momente napada taka malickost ako strankovanie vo fore
    ak chcem nacitat v teme stranku s poslednymi prispevkami preco sa neda otocit zobrazenie od najnovsich po najstarsie alebo aspon to prepinanie 1, 2, 3 .... posledna stranka
    nech je aj niekde na vrchu stranky aby nebolo nutne scrolovat na spodok prvej stranky
    aby som sa k prepinaniu vedel vobec dostat

    a este jedna otazka: kedze sa nam zeleny muzickovia coraz viac mnozia
    neuvazovali ste o android aplikacii Fony.sk ?
    nieco ako napriklad SME.sk http://goo.gl/Kkj9q , iDnes.cz http://goo.gl/J9sSo , a podobne
    alebo nejake forum.apk ? http://goo.gl/VquXd pripadne uz spominane http://goo.gl/e0Ta2

    steve08.01.2012 - 12:28 Trvalý odkaz

    Mne takisto najviac chyba cislovanie stran v temach, za nazvom temy by sa zisli aspon cisla poslednych 2 stran, inak preklikat sa na ne je zbytocne zdlhave. Viac by sa mi pozdavali o chlp vacsie a tucnesie pismena.
    Ostatne je asi otazkou zvyku, resp.prirodzeneho a zdraveho vyvoja stranky.

    Profile picture for user pan.el.x10@gmail.com

    pan.el09.01.2012 - 14:46 Trvalý odkaz

    dakujeme webmasterovi Martinovi za to prepinanie stranok v hornej casti vo fore,
    este sa opytam na smajliky, a hrube, sikme, farebne a vo velkosti definovatelne pismo bude?
    a vkladanie odkazov [url=http://www.adresawebova.cosi]nejaky nazov[/ur]
    kedy sa po tapnuti/kliknuti na zobrazeny "nejaky nazov" otvori link na odkaz pod nim skryty,
    tak ako to bolo v starom fore
    (mozno taketo presmerovanie/linkovanie ma aj nejaky odborny nazov neviem,
    ale snad som to ako tak vysvetlil)

    btw., a budu povolene opat podpisy
    kde by mohol byt uvedeny napriklad pouzivany mobil (typ), os, pripadne rom a podobne ?

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn09.01.2012 - 19:44 Trvalý odkaz

    mne strasne chyba vo fore poslednych 20 tem do ktorych bolo prispievane. Takto sa mi tazko vyhladavaju nove prispevky od posledneho prihlasenia.

    Richard Hombauer09.01.2012 - 20:36 Trvalý odkaz

    Ronn, všetko bude. Aj posledne temy. Teraz su posledne temy oznacene hviezdickou v kazdej sekcii. ;)

    taskar10.01.2012 - 16:17 Trvalý odkaz

    Ze funguje Forum s nova stranka som zistil v piatok, ale zaroven som zistil, ze mi ukradli 8metrov siroku branu zo zadnej zahrady.....Musel som preniest drevo na kurenie do "bezpecia" preto hodnotenie stranky zostalo bokom. Akurat prihlasit som sa nemohol, lebo si to pamatalo este moj starsi e-mail.Alebo ja som si to zle pamatal? :-DD
    Mozno bude co zlepsovat, ale som rad, ze sa funguje!

    Lenka Ivančíková11.01.2012 - 00:34 Trvalý odkaz

    jj, informovali sme o tom uz pred par dnami na nasej FB stranke. Pre niekoho to moze byt vyborna ponuka. :)

    DJ Pepe13.01.2012 - 22:32 Trvalý odkaz

    dneska ma tak kusok vytocilo ze z xperie neviem poslat prazdnu sms... je to vobec mozne?

    adamo14.01.2012 - 11:14 Trvalý odkaz

    To nemozem ani ja z galaxy s, asi nejake bezpecnostne opatrenie, zistil som to ked som chcel kupit sms listok nastastastie to fungovalo aj s pismenom

    Lenka Ivančíková14.01.2012 - 11:54 Trvalý odkaz

    Je znama vec, ze Android nevie posielat prazdnu SMS. Ja pri kupovani SMS listka vzdy napisem meno stanice a mam po probleme.:-)

    Ake mate pocasie u vas? Tu v Bratislave ani este nezacala zima poriadne. Sneh iba sem-tam, aj to minimum. Vcera cez den bolo v meste 10°C. Uz sa aj tak zacinam tesit na jar!::)

    Laky777714.01.2012 - 14:14 Trvalý odkaz

    V LM snezi uz od vcerajsieho dna cca od 15hod. s malymi prestavkami stale, vsetko je uplne biele

    adamo14.01.2012 - 22:01 Trvalý odkaz

    poprad sneh vsade kde sa len clovek pozrie, vcera som nemohol zapnut ani dialkove tak to padalo dnes sa to trocha ukludnilo no stale snezi husto, tak premyslam ci este vobec niekde pojdem autom dnes

    DJ Pepe14.01.2012 - 23:00 Trvalý odkaz

    v bystrici neposypane, cesta smyklava, neubrzdene, SPZtka dolu (druhy dopadol horsie) chvalabohu sa cez donovaly dalo fajn prejist, len tiez sneh na ceste

    adamo15.01.2012 - 12:28 Trvalý odkaz

    Aaa som uz druhy krat ujo, sestre sa narodil krasmy chlapec 3kg 50cm

    Lenka Ivančíková15.01.2012 - 17:39 Trvalý odkaz

    Gratulujem, ja som sa stala prvykrat tetou pred takmer dvomi tyzdnami. Super pocit mat synovca! :-)

    Richard Hombauer15.01.2012 - 19:23 Trvalý odkaz

    hehe, ja som uz ujom nejaky ten rok a nijak ma to neosvietilo :D

    Lenka Ivančíková16.01.2012 - 00:31 Trvalý odkaz

    Nic si z toho nerobm, uz klasik hovoril: vela povolanych, malo vyvolenych.:D :D