Orange SPV C500 alebo SE K750i, alebo Motorolu RAZ

  • 61 príspevkov
  • Filipo 08.07.2005 - 23:32

    Mam taku dilemu.... Neviem sa rozhodnut medzi tymito troma, podla mna, masinami. Teda ja nie, ale to je teraz nepodstatne. Skratka ma zaujima, ktori by ste si vybrali a najme, najma(cita sa e :p ), preco. Neskor dopisem, co od telefonu ocakavam. Tak mi teda prosim Vas pradte. Big Dik :)
    majtesa

  • JeSuA_mAsTeR08.07.2005 - 23:40 Trvalý odkaz

    urcite K750i lebo je nadupany a staci.ak si clovek co chce super mobil s WM a appl,tak C500.ak si maniak ako ja tak ber oboje :-)

    Filipo08.07.2005 - 23:45 Trvalý odkaz

    heh, tak zas az taky maniak niesom aby som bral oba.... vies ono je to hlavne otazka penez. ale asi to bude SPV- ecko, predsa len WM je WM to mi daju vsetci za pravdu :badgrin:

    JeSuA_mAsTeR08.07.2005 - 23:49 Trvalý odkaz

    ano WM je WM,ale aj tak si poloz otazku na - na co to potrebujem? - a odpovedz si.podla toho na co fon potrebujes,ci na pracu alebo zabavu...na media je najlepsi K750i a na pracu,ciastocne zabavu je dobre SPVcko,ale rozhodni sa sam :-)

    na K750i si este pockas

    Filipo09.07.2005 - 00:14 Trvalý odkaz

    este by ma zaujimalo, take porovnanie, ale z praxe. to znamena co vam xyba na jednom, co na druhom, popr. co je tam navyse. a este ci su nejake problemy s prenosom dat cez USB alebo BT
    majtesa
    nuz JeSuA, ten wm vyuzijem, tim si mozes byt isty :p
    no ludzee piste piste!!!

    Marian09.07.2005 - 01:11 Trvalý odkaz

    filipo, mal by si si vyberat telefony v jednej triede. pokial uvazujes o v3, nemyslim si ze by si tak vazne potreboval wm. ja mam momentalne mpx220 ktora je s spv takmer zhodna. jej vyhodou je super synchronizacia s outlookom, personalizacia, webbrowser atd., ja nemam poslednou dobou cas na dohravanie softu do nej a myslim ze je to skor osial prvych dni, ked ma clovek fon s os. potom si najdes par, mozno zistis ze ziadnu aplikaciu ktoru v telefone potrebujes naviac. k750 je super masina, ktora je stvorena pre zabavychtivych technoidov. ja ju urcite kupujem manzelk, ale urcite jej ju sem tam stipnem. z osobnej skusenosti radim k750, aj ked nema os, je vyborne vybavena, jej ovladanie je podstatne komfortnejsie a intuitivnejsie ako u ktorehokolvek wm telefonu. sam uvidis ze dvojmegovy fotak ci kvalitne vstavane radio je lepsie ako neustale zhananie reg kodov na soft do wm.

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone

    juro09.07.2005 - 01:40 Trvalý odkaz

    mr.key to dobre napisal, ja by som este doplnil...ze k WM mas aj aplikacie na prezeranie office dokumentov + existuje dokonca tabulkovy editor.
    Musis sa rozhodnut ci chces fon s otvorenym OS a obetujes hardware prednosti k750tky v prospech moznosti doinstalovania hociakej blbosti co si ti bude vo fone chybat (napr. odpudzovac komarov, ktory viac zere baterku ako odpudzuje :-D ). Ja som si zvolil spv a vobec to nelutujem a osobne sa uz k zatvorenemu OS nevratim. Prvych par tyzdnov som stravil hladanim vsetkeho co by som si mohol tam hodit :-)
    Este by si mohol porozmyslat aj nad c550, ktora sa uz zacala predavat v Holandsku a Svajciarsku...

    Odoslany z mobile device

    trif09.07.2005 - 02:52 Trvalý odkaz

    Nakolko K750-ku mam uz vyse mesiaca som s nim nadmieru spokojny. Tak ako Atlisek napisal,je vhodny pre zabavuchtivych technoidov.

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    Arrow7909.07.2005 - 13:25 Trvalý odkaz

    Ja by som osobne K750i len odskusal... a podla toho by som sa rozhodol, ale teraz pre mna nieje vobec dolezity mobil, cize mi plne postacuje 6230i :)

    stanleyjr09.07.2005 - 15:33 Trvalý odkaz

    ja som asi sialenec :) chcel by som aj K750 a SDA by som si nechal...presne ako kluc napisal SDA,SPV je slusne multimedialne vybaveny fon...na to ze ma VGA tak foti celkom ok,video 3gp,mpeg,avi-genialne,audio mp3,wma,ogg-super...radio a edge jediny minus,pre mna,ale skor to radio...to atlis:mas pravdu ze zhanat kg a sn da zabrat hodne casu,esteze su ludia ktory sa tomu venuju a ked vies kam mas ist download neni o com,ja mam skoro vsetko vo fone full a no problem...a to co neni full s registraciou,tak to ucel plni napr.mobiluck,mini lyrics magic...ale 2mega vo fone ma aj tak laka

    Odoslany z mobile device

    JeSuA_mAsTeR09.07.2005 - 15:38 Trvalý odkaz

    stanley pocuj nefunguje to.ten MobiLuck,na P900 ten Blooover hej,ale iba ciastocne...neda sa attacknut

    stanleyjr09.07.2005 - 16:42 Trvalý odkaz

    <i>JeSuA_mAsTeR napisal:</i> stanley pocuj nefunguje to.ten MobiLuck,na P900 ten Blooover hej,ale iba ciastocne...neda sa attacknut a mas verziu pre ppc?

    Odoslany z mobile device

    aquila09.07.2005 - 17:55 Trvalý odkaz

    hm, toto si dal dost blbe porovnanie. tu suhlasim s atlisom, do znacnej miery si sem dal neporovnatelne telefony.

    aj ked mne osobne sa razr moc nepaci a pripada mi ako placacka na muchy, pre kopu ludi je to imagovy telefon, kde o funkcie az tak moc nejde

    orange spv c500 je zase maly chytry telefon, ktory je plus minus nadupany funkciami, ma neprekonatelnu synchronizaciu s outlookom. plus vcelku dobre moznosti rozsirenia (len skoda ze neni ziadny editor ms office dokumentov)

    k750i patri medzi spicku medzi blbymi mobilmi co sa funkcii tyka.

    ja osobne by som isiel asi do SPV c500, ale to je skor tym ze mam docela silnu prioritu co sa PIM tika a tam je k750 docela slaba a aj zakladne vybavene SPV c500 je v tomto smere neporovnatelne lepsie. a ked si tam clovek dokupi papyrus, tak je to "raj na zemi" (inak spv c500 som chcel kupit prave kvoli papyrusu, ale nastastie ho vidali aj pre S60 :D )

    JeSuA_mAsTeR09.07.2005 - 20:38 Trvalý odkaz

    <i>JeSuA_mAsTeR napisal:</i> stanley pocuj nefunguje to.ten MobiLuck,na P900 ten Blooover hej,ale iba ciastocne...neda sa attacknut a mas verziu pre ppc?

    Odoslany z mobile device

    stiahol som to z tej stranky na wape...tak asi ano

    Marian09.07.2005 - 20:51 Trvalý odkaz

    Jesua, stanley, ste off topic... nerad by som Vas opat upozornoval...

    stanleyjr09.07.2005 - 23:38 Trvalý odkaz

    presne tak aq wm nespi,tomu ver...a papyrus netreba kupovat :)

    Odoslany z mobile device

    Quo10.07.2005 - 00:41 Trvalý odkaz

    Ja som s SPV max spokojny ;). Jedine,co mi momentalne chyba je edge,pretoze sa na net pripajam cez mt a to gprs,aj ked je klass 10,je to uplna smrt. A co sa tyka radia,tak,to by som privital! Sice,v mt mozes streamovane pocuvat rozne radia,ale pokial nemas neobmedzene data,ani by som to neskusal. Na pisanie si nainstalujes Word Pad,kt je free a na prezeranie office doc si nainstalujes ClearVue,kt zvlada okrem doc,pdf,ppt... Nestaci ti wmp? Nainstalujes si betaplayer a v pohode si pozries avi,divx,xvid... Betaplayer je taktiez free... A takto by sa dalo donekonecna opakovat. Synchro s pc je bezkonkurencne. Mt ma dostatocne velky disp,pomocou kt je zazitok hrat hry,akym sa vyrovna jedine ngage... Ak vsak nechces smart,ale prednejsia je jednoduchost a kvalitnejsi fotak,kup si radsej mt z dielne SE

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Filipo10.07.2005 - 11:57 Trvalý odkaz

    chalani drzte sa prosim vas temy. ak chcete spravte si temu v hyperfree ilegal sof vs. legal soft a tam si to piste...

    aquila. ja si uvedomujem, ze sa tito fony tazko porovnavaju, ale chcem si jeden z nich kupit tak chcem vediet plusy a minusi z praxe.
    potom s keyom suhlasim temer so vsetkym co napisal o kradnuti softu na Slovensku.

    a terz k teme. teraz vobec neviem co brat :nerv: , ale sa mi akosi pozdava SPV. ale este otazka.. kolo bude stat K750i? ete aj to moze mat dopad na moje rozhodnutie.
    inac dik za odpovede, aj tie OT :rolleyes:
    majtesa

    Profile picture for user zedenko@gmail.com

    Ronn10.07.2005 - 13:27 Trvalý odkaz

    No v akcii orangeu stoji zhruba rovnako ako SPV ale neakciova cena sa pohybuje okolo 13 500,-

    aquila10.07.2005 - 17:45 Trvalý odkaz

    presne tak aq wm nespi,tomu ver...a papyrus netreba kupovat :)

    Odoslany z mobile device

    odpoved na stanleyjr tu :)

    http://fony.sk/forum/viewtopic.php?p=11743#11743

    p.s. treba na to upozornint a dat link .. takto to mam odkial vediet ? ja tie sekcie nesledujem :) sledujem len sekciu nokia, symbian a sem tam pda/SE :) a potom sa zbytocne nervacim :)

    mr.key10.07.2005 - 17:57 Trvalý odkaz

    ake mazanie aq..? prispevky bolo presunute do temy pc soft, gamesy

    Muflon12.07.2005 - 11:13 Trvalý odkaz

    Moj nazor asi poznas

    V3 urcite nie to je "imidzovka" s minimom funkci takze ne

    k750i mal byt nadupany fon co s casti aj je ale je to blby fon (je bez OS) ma radio co u teba moze zavazit a taktiez 2mpx fotak ale myslim ze tvoja minolta je lepsia

    spv c500 je to mudry fon ma horsi fotak a nema radio ale plusom je pozeranie audio a video v dobrej kvalite (co sa tyka mt) toto by bola moja volba

    Odoslany z Siemens CX65

    trif12.07.2005 - 13:11 Trvalý odkaz

    Ale fakt porovnava neporovnatelne...

    Odoslany z Sony Ericsson mobile phone

    stanleyjr12.07.2005 - 13:40 Trvalý odkaz

    veru ani v rovnakej cenovej hladine niesu

    Odoslany z mobile device

    Quo12.07.2005 - 14:27 Trvalý odkaz

    Filipo,porozmyslaj,co naozaj vyuzijes a co potrebujes a podla toho sa rozhodni

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    Elrond12.07.2005 - 14:31 Trvalý odkaz

    no ja by z tvojho vyberu jednoznacne zobral K750i.

    ale inac zda sa mi, ze vlastne ani nevies co chces. ved su to uplne rozdielne fony. sda je smartphone, k750i je high end s vynikajucim 2Mpix fotakom a V3 je vecko imidzovka.

    Filipo12.07.2005 - 15:35 Trvalý odkaz

    Elrond mas pravdu. neviem co chcem... preto som spravil tuto diskusiu az sa mi trocha vyjasni, ze co vezmem, ale asi to bude SPV C-ečko. :-)

    matho12.07.2005 - 15:59 Trvalý odkaz

    najlepsie by bolo napisat iba 2horucich kanditatov a spytat sa v com je lepsi jeden od druheho a v com horsi

    zistit si cenu a cenovy rozdiel porovnavat aku "pridanu" hodnotu mi to prinesie a co stratim a samozrejme ak preferujes nejaku funkciu tak je to jasne a neni o com

    uplne najlepsi mobil ako 1ks nemoze byt (nielen kvoli tomu ze furt novsie a novsie aj vydrz atd), jedine spojenie dvoch a to co prvemu namakanemu chyba (napr. 6230+lacnejsi smartphone)

    Marian12.07.2005 - 18:40 Trvalý odkaz

    filipo, nechcem Ta prehovarat, ale spv neber, resp. ak chces zober z akcie K750 a ja Ti dam mpx220... to mas to iste ako spv a krajsie...

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone

    Richard Hombauer12.07.2005 - 18:51 Trvalý odkaz

    dnes je uz SPV C500 podla mna zastarane....ja neviem...K750i zaujme..SPV uz ani nema cim. :) len ma prosim nebite. :)

    mr.key12.07.2005 - 19:32 Trvalý odkaz

    NJ vsetko co je na trhu resp. v predaji dlhsie ako 1/2 roka uz je zastarale...ale nie v pravom slova zmysle... SPV stale moze prekvapit niecim novym, ale len po SW stranke. Tiez som po dlhsej dobe poskusal par programov, medzi inymi skype, kt. vsak v smarte funguje iba ako chat.

    aquila12.07.2005 - 20:20 Trvalý odkaz

    filipo, nechcem Ta prehovarat, ale spv neber, resp. ak chces zober z akcie K750 a ja Ti dam mpx220... to mas to iste ako spv a krajsie...

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone
    to je vec osobneho nazoru :) mpx220 je hlavne vacsie a aj ked ma 1,3mpix fotak tak horsie foti a hlavne nie kazdy moze chciet vecko :)

    2 riso: vec osobneho vkusu :) ja by som tiez zobral spv :)

    stanleyjr12.07.2005 - 20:44 Trvalý odkaz

    riso softik bude furt,spv je stale dobre aj ked ja preferujem hranatejsie tvary,teda sda...

    Odoslany z mobile device

    7wcsnurka12.07.2005 - 20:44 Trvalý odkaz

    filipo,dalsia vec ktoru tu nikto nespomenul je aj ta,ze k750 je novinka a spv aj v3 budu mat na sk behom par mesiacov svojich nastupcov ;) btw takze ked uz naivne porovnavat hrusky a jablka,tak aspon nech su vsetky cerstve :)

    Odoslany z Motorola V500

    stanleyjr12.07.2005 - 20:45 Trvalý odkaz

    atlis takze 220 ta neoslovila?

    Odoslany z mobile device

    stanleyjr12.07.2005 - 20:46 Trvalý odkaz

    to je pravda wc,aj ked maly rozdiel medzi c550 a c500.btw v nl uz sa predava

    Odoslany z mobile device

    7wcsnurka12.07.2005 - 20:50 Trvalý odkaz

    aj v uk,ale ja som myslel sk :)

    Odoslany z Motorola V500

    aquila12.07.2005 - 20:52 Trvalý odkaz

    spv c550 prinesie skor problemy, kvoli spatnej kompatibilite aplikacii (display uz ma 240x320 pixelov). skor by som sa pripravil na C600 s WM 5.0 ;) spolu exchange a push/pull mailom zabijacka kombinacia :)

    stanleyjr12.07.2005 - 20:58 Trvalý odkaz

    <i>aquila napisal:</i> spv c550 prinesie skor problemy, kvoli spatnej kompatibilite aplikacii (display uz ma 240x320 pixelov). skor by som sa pripravil na C600 s WM 5.0 ;) spolu exchange a push/pull mailom zabijacka kombinacia :) tiez sa bojim kompatibility...ja neviem mna chytil dizajn sda takze sda2 :)

    Odoslany z mobile device

    Filipo12.07.2005 - 21:28 Trvalý odkaz

    filipo, nechcem Ta prehovarat, ale spv neber, resp. ak chces zober z akcie K750 a ja Ti dam mpx220... to mas to iste ako spv a krajsie...

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone
    no ak das zadara tak berem bez vahania :badgrin:
    a este, z ked bude posledne rozhodnutie, tak bude lacnejsi=atraktivnejsi, ale iba preto, ze nemam penazi naviac. setrim si totizto na skutrika k 15-im, ale to isto dovtedy nebude :lol:
    majtesa

    Muflon13.07.2005 - 00:36 Trvalý odkaz

    Btw. fill len tak orientacne kedy beries novy pausal?

    Odoslany z Siemens CX65

    Filipo13.07.2005 - 01:02 Trvalý odkaz

    Vopred sa ospravedlnujem za OT.
    2muflon: to sa este nevie a mohol si sa ma to spytat aj cez SS or ICQ ;-)

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Marian13.07.2005 - 01:09 Trvalý odkaz

    fillipo, ved hovorim ze vymenim...

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone

    Filipo13.07.2005 - 01:19 Trvalý odkaz

    hmm. no vies atlis, ale ja nemam zaco vymienat toje ta smola. teda jedine, ze by sa ti pacila N3200 alebo 3510 :-(

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Marian13.07.2005 - 01:25 Trvalý odkaz

    Vezmes v akcii K750i a urobime change ;)

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone

    Muflon13.07.2005 - 01:37 Trvalý odkaz

    Atlis myslis mpx za claru? ale tam je celkom pekny cenovy rozdiel

    Odoslany z Siemens CX65

    Marian13.07.2005 - 10:56 Trvalý odkaz

    zalezi na tom ktory mas na mysli...

    Odoslany z Motorola MPx200 Smartphone

    Filipo13.07.2005 - 12:22 Trvalý odkaz

    2muflon nemiesaj sa do biznysu 8-), chapes?! ;-)
    no uvidime je lakava vymena.... vecer na PC ete prestudtjem 220-tku a poviem :-)

    Odoslany z Nokia mobile phone